Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Se nam ponovno obeta poletje brez morja na Hrvaškem?

Se nam ponovno obeta poletje brez morja na Hrvaškem?

https://mariborinfo.com/novica/politika-in-gospodarstvo/se-nam-ponovno-obeta-poletje-brez-morja-na-hrvaskem-to-so-napovedi?fbclid=IwAR3oksUF6VrIBm_kmqivXDs-haIrO25sZVuKr2EecE4LXn77pMNJ1rVaDtA

Lani poleti se je lahko šlo na dopust na Hrvaško čisto tako kot leto ali pa pet, deset let pred tem.

a eni res nič ne premislite preden napišete? Lani je bil folk normalno na Hrvaškem.

nova
Uredništvo priporoča

Pa bomo malo svoj turizem podpirali na tistem pljunku morja, ki ga imamo.
Pač.
Bolj so ubogi tisti, ki imajo nepremičnine in družine tam; ostali pa lahko preživimo z tiste 30min manj vožnje in 1h manj čakanja na meji.
Kdaj je tudi doma lahko dovolj lepo.

Iti na morje ni luksuz. Je čas, ko se nadihaš zdravega morskega zraka, si odpočiješ od vsakodnevnega stresa, je čas, ko si večino časa na prostem, ko se več giblješ. Pa tudi če si cel dan ležeč v viseči mreži pod borovci, je bolj zdravo kot ležati doma pred tv ekranom.
Kdor nam ne privošči zdravja, bo zaprl meje. Meje države, meje regij, meje občin, meje domačega praga. Tak ukrep je bolj smrtonosen od kovida in kdor zagovarja tak ukrep, ima IQ pod nivojem telesne temperature.

Lani poleti smo z družino v juliju preživeli 3 čudovite tedne na Braču! Tudi letos upam na 3 čudovite tedne, samo ne na Braču, pač pa na Pelješcu. Imamo že rezervirano. Sploh se ne bojim, da bo to poletje dopust ob hrvaški obali odpadel.

Kako to mislis ponovno?
Mi smo lani sli in letos tudi gremo,,, tega uzitka in casa z druzino mi pa ne bodo vzeli, pa tud ce gremo ilegalno cez mejo

Kako ponovno?

Dva dopusta lani sta propadla, en je bil ravno zato še bolj čudovit. Tudi v Dalmaciji.
Zdaj nam zopet zapirajo celo Nemčijo, najstrožji ukrepi, v trgovino je možno danes le s testom, so pa danes vse odprli.
Delamo časovno manj, a dopust letos vsi zaposleni potrebujemo veliko bolj, kot prejšnja leta.

Ponovno? Kako to misliš? Mi smo bili lani čisto normalno na morju, tako kot vsako leto. Lani celo na Pagu in to avgusta. In nihče od nas ni dobil koronce, čeprav je bila čitaba panika kako je dol polno okuženih. Ni bilo za videt nikjer. Za letos ravno prejšnji teden rezerviran isti apartma, kot lani. Če bo potreben hiter testek pač bo. Za 40€ me ne bo pobralo, to je ena večerjica na morju. Kaj drugega pa kot pogoj ne bo, ne paničarite. Že testi so pod velikim vprašajem.

Ja, tudi letos ne bo zame nič morja na Hrvaškem. Tako kot zadnjih 40 let, kar sem na svetu.
Me sploh ne mika.
Drugače sem šla na dopust recimo v Skandinavijo, Škotsko, Španijo… letos pa raje Avstrija, Češka, Italija… odvisno od razmer. Avstrija sigurno.
Kam daleč pa letos raje ne.

jaz (tako kot lansko leto) grem prvi teden junija za 6 dni…..potem pa še tokom poletja večkrat za dan do dva. Glavni dopust pa itak ne preživljam na hrvaškem.

Kot da obstaja samo Hrvaška!
Za un dnar dobiš več kje drugje in še bolj prijazni so. Skozi celo leto, ne samo 2 meseca v letu. Kar pejte na Hrvaško, ne bo drugje take gužve. In boljše se počutimo tistih 10 mesecev, ko se pljuva po nas. Takim naj še denar nosim? Pajade, al ste smešni eni.


S res? 21.8. So dali v locdown, 24.8. bi morala potovati, fuj, če te ni sram.

Če si javni uslužbenec, boš zgolj 3 koristil v juniju, nebogljeno z novim dopustom. 🙄 z lune oadla bojda?

Če si javni uslužbenec, boš zgolj 3 koristil v juniju, nebogljeno z novim dopustom. 🙄 z lune oadla bojda?
[/quote]

Nisem javni uslužbenec….niti nimam želje biti.

Pod takimi pogoji, kot jih imajo testi, cepljenja…naj kar pozabijo na mojih več kot 1000 evrov, jih ne bodo videli. 😀 Ljudje božji a ne poznate nič drugega, kot Hrvaško morje, res ste bogi.

Se bomo pa tihotapili na Hrvasko obalo. Kot migranti.

Se tud Hrvati že tihotapjo v Slo 😉
https://www.glasistre.hr/istra/slovenija-pojacala-nadzor-granice-medu-ilegalcima-sve-vise-hrvata-izbjegavaju-kontrolne-tocke-za-nadzor-covida-19-712652
Matr res kam smo pršli.

Slovenčuge nemajo što tražit u lijepoj našoj. Neka idu na Bled.

New Report

Close