Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kakšen človek je to?

Kakšen človek je to?

Kaksni ljudje so to, so to narcisi?Delam v podjetju, kjer niso neki zdravi odnosi, so zelo tekmovalni odnosi. Potihem iščem drugje, ker je tudi plača bedna, imam za določen čas, sodelavka je name ljubosumna, pa me skoz špeca pri šefinji. Sodelavka je nekako videla, da se dogovarjam za razgovor, ne vem kako je videla, lahko sem imela ravno screen od telefona odprt , pa je prišla mimo, ko je bil moj privat telefon kje položen. To je povedala šefinji. Ko sem povedala sodelavki, da je podla, pa na mene obrne krivdo, da sem se jaz počutila krivo, kot da sem jo jaz prisilila v tako dejanje, ker sem tako nemogoča. Skratka, sapo mi je vzelo, ker česa takega nisem pričakovala. Tudi druge so ji rekle, da je to zelo grdo naredila, je naredila tako sceno, kakšni smo,da nismo vredni službe…Napad je najboljša obramba, a vseeno, da nimaš niti malo tiste vesti ali pa zmožnosti presoje kdaj narediš napako. Še napadeš človeka, ki si mu škodo naredil. Je to obrambni mehanizem ali pokvarjenost ?

Kakšen človek? Pokvarjen. Ne vem če so to narcisi, imajo pa ti res isto lastnost, na primer mož vara, žena odkrije in potem ji reče, ti si kriva, ker si se zredila.

Avtorica – za novo zaposlitev se ne dogovarjaš na sedanjem delovnem mestu, torej pri sedanjem delodajalcu, znotraj delovnega časa, v njegovih prostorih. Žal. Stopiš ven, si vzameš čas, določiš uro za pogovor izven prostorov delodajalca. Ena lojalnost pa vseeno mora bit. Tudi zaradih takih bab, kot je tvoja sodelavka. NIsi ravno brihtna 🙂

Kaj si mislim o tvoji sodelavki ? Zafrustrirana, seksusalno nepopedenana ali slabo popedenana ženska. Lahko jej pa tudi špicelj” nadrejenih, zlizana z njimi. Zdaj nimaš kaj, že iz tega razloga si moraš najti novo zaposltev, ker miru ne boš imela več.

New Report

Close