Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kateri radijski kanali niso levičarski

Kateri radijski kanali niso levičarski

Dajte mi prosim napisat kateri radijski kanali niso tolk pereklemano pristransko levičarski oziroma komunistični! Karkoli na radiu obrnem, povsod, Janša to Janša ono, SDS ono SDS tisto….
Pa to se ne da več poslušat. V športu omenjajo kako je janša slab,, češ, ta smučarka je izstopila, Janša pa noče, v kmetijski oddaji nekako spet privlečejo noter Janšo, v vsakih poročilih najprej začnejo s pljuvanjem po Janši in tej vladi, celo v večerne pravljice nekako stlačijo noter Janšo in njegovo stranko, da že otroke fopajo s tem komunističnim sranjem. …..To se ne da več poslušat.
Dajte mi povedat kateri radijski kanali niso tolk pretirano levičarsko komunistična propaganda, da bom prešaltal. Vse je že pod Odlazkovo komando.

Sicer tvojih težav ne zaznavam, a verjamem, da imaš bolj občutljivo uho.
Sicer mi izgledaš resnično zahteven, ampak poskusi z radio Ognjišče ?

To bo. Biti mora prav obremenjujoče in zmanjka pametnih idej, če ima nekdo, kot avtor, nalogo, da trola vedno eno in isto.

nova
Uredništvo priporoča

jaz poslušam recimo radio capris italia, kjer vrtijo zgoj ita glasbo. radio capris ima na voljo en kup postaj, tko da boš dobu glasbo po svojem okusu.

malce za dušo.......https://www.facebook.com/stvari.ajdovscina/

baje jaja dela na tem, da bo imel tud svoj radio…., poleg tv in časoposa…, nora24radio, to bo nova radijska postaja, ki s televizijo nora24tv, požar časopisom in demokracijo ne bo imela nič, vrtela se bo pa muzika samo po izbiri jajata in bralo njegovo poezijo.
Frekvenca pa.., kaj praviš kje jo boš našel, hehe..

Oddaja na spletu in DAB+. Vodi ga Samo Glavan oz. ex Dušan Uršič. Vrti pretežno starejši rock, če ti ta muzka sede, res nimaš boljšega. Vmes je tudi kar nekaj slovenskih skladb, prav presenetilo te bo, koliko zelo lepih pesmi v slovenščini od manj razvpitih “estradnikov” pravzaprav premoremo, ki jih na “nacionalnem” radiu ne boš nikoli slišal(a). “Gobezdanja” tako rekoč ni, le ob polni uri predstavi nekaj za glasbeno zgodovino pomembnih dogodkov na dotični dan. Svoje čase je dajal prostor v “etru” praktično vsakemu, ki je hotel prebrati svoj politični pamflet, kar so izkoriščali predvsem “desni” avtorji, ravno tako je zbiral najbolj debilne izjave tako levih kot tudi desnih politikov, tudi Janševe so se našle med njimi. Čeprav tudi sam že vse življenje glasujem bolj kot ne “po desni”, mi je to šlo nekoliko na jetra. Ampak k sreči se je možakar odločil, da bo program popolnoma depolitiziral, tako da je sedaj prav pomirjujoč. Obvezno za v avto, če ti le lovi DAB+.

No, kot kaže in kot sami vidite v Sloveniji dejansko ne obstajajo neki radijski kanali, ki niso levičarsko komunistično antijanševsko nastrojeni. Razen “radio dur” in “Ognjišče”. Vse ostalo pa je v rokah levičarjev komunistov in levičarskega tajkuna Odlazka. Res uravnoteženo poročanje.

Radio center poslušam v avtu. Politike ni.

Vau, mediji govorijo o SDS. Re čudno, ker niti slučajno ne gre za stranko, ki nam kroji življenje.

jebeš taki radio kjer imajo več oglasov kot muzike.

Jaz mislim, da vse desnicarske radijske postaje niso levicarske.

… in Radio Prishtinë


Jaz v bistvu vec pojma nimam kaj vse imate v Sloveniji. Ampak, ker vem, da je 95{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} Slovencev absurdno indoktriniranih v komunajzerske “vrednote”, pa ce se tega zavedajo ali ne, pa ce se imajo za leve ali desne, je jasno da drugega kot komunajzerskih trobil v Sloveniji ni za pricakovati. Stanje je se dosti slabse kot v recimo ZDA, kjer so za casa Trump predsedovanja, vsi glavni mediji na svoj nacin zganjali skoraj izkljucno anti-Trump aktivizem/propagando. Se toliko slabse pa je zaradi tdejstva, da je taksno stanje ze 4 generacije. Kar pomeni, da Sloveniji dejansko vec ni pomoci. Ironija pa je, da se taksno repliko takoj vidi kot podporo Jansi, lol.


Jaz v bistvu vec pojma nimam kaj vse imate v Sloveniji. Ampak, ker vem, da je 95{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} Slovencev absurdno indoktriniranih v komunajzerske “vrednote”, pa ce se tega zavedajo ali ne, pa ce se imajo za leve ali desne, je jasno da drugega kot komunajzerskih trobil v Sloveniji ni za pricakovati. Stanje je se dosti slabse kot v recimo ZDA, kjer so za casa Trump predsedovanja, vsi glavni mediji na svoj nacin zganjali skoraj izkljucno anti-Trump aktivizem/propagando. Se toliko slabse pa je zaradi tdejstva, da je taksno stanje ze 4 generacije. Kar pomeni, da Sloveniji dejansko vec ni pomoci. Ironija pa je, da se taksno repliko takoj vidi kot podporo Jansi, lol.
[/quote]

Napaka je, da se anti-Trumpovsko držo jemljejo kakorkoli drugače kot to, da so mediji prepoznali njegovo nevarnost.

Napaka je, da se anti-Trumpovsko držo jemljejo kakorkoli drugače kot to, da so mediji prepoznali njegovo nevarnost.
[/quote]
Mediji so zgolj orodje za forsiranje aktualne levakarske agende katero na vsakem nivoju razlicno razumejo. Glasni medijsko indoktrinirani blejavci na dnu pa so zgolj useful idiots.

New Report

Close