Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kje najdete takoj nove tipe?

Kje najdete takoj nove tipe?

Berem tule temo, ko ena piše, da je njena kolegica dva tedna po končani vezi našla drugega tipa.
Pa tudi v reali večkrat vidim, dva gresta narazen pa oba hitro v novi vezi (ponavadi je en od njiju imel novo vezo že prej, ampak tudi ta drugi takoj nekaj najde).
Jaz pa leta in leta nič ne najdem.
Še seksfrenda ne.

Pa sem tudi opazovala, če je mogoče lepota ‘kriva’, da ene takoj najdejo novega. Pa ni vedno tako.
Ok, je jasno, da če je ženska postavna lepotica,d a se moški slinijo na veliko okrog nje. Pa naj ima super karater ali pa gnil karakter.
Samo tudi ženske, ki so čisto povprečnega videza, najdejo ene takoj novega.
Včasih je katera vse prej kot lepa pa že grozen karakter pa tudi najde tipa kadar hoče.

Kako jim uspe?

Jaz pa sploh ne srečujem samskih moških tam 40+. Kaj šele, da bi bi bila jaz komu všeč in on meni. Nekatere ženske pa najdejo vedno, z lahkoto. Samskega, da ne bo pomote.

Ali imajo že velik prej nagledano, ga mutijo skupaj, ampak skrivajo.

So res zelo zelo lepe.

Niso izbirčne, ampak samo da so v vezi.

Sem par let samska, ker ne spadam pod nobeno kategorijo, no pod drugo bi lahko rekla, da sem samo lepa, ne pa zelo zelo 😊

nova
Uredništvo priporoča

Copy/paste dela posta na drugi temi:

Kruta” realnost je, da smo ljudje pod kozo predvsem krvavi. Veste kaj danes naredi tipicna zenska? Ne izjema! “Povprecna”! Cim je nacevljana, se isti dan, si gre pumpati ranjen ego na kak portal na zmenkarije. Ali pac le stopi v stik s haremom rezervnih igralcev. Veste, to so tisti tipi s katerimi je bezna “prijateljica”. Tako je to v danasnjem svetu. To pocno tudi mone. Se hujse. To pocno se preden gredo narazen. Se ko razmisljajo o razhodu s trenutnim tipom zacnejo testirati ‘dating’ vode. Tu pa glumijo vecje svetnike od najbolj papezkega papeza. To, da so se 10 let po razvezi same je v vecini primerov posledica spleta okoliscin, moznosti, priloznosti, ipd. Ne pa nekih silnih moralnih vrednot, ipd kar si seveda redno pripisujejo.

Jaz sem prepričana, da bi (v kolikor bi kdaj ostala samska) kontaktirala nekoga, ki mi je zlezel pod kožo na poseben način, pa jaz njemu prav tako v upanju, da bi tajming tokrat bil malo manj “a bitch” in bi si lahko dala priložnost.

Zagotovo ima vsak vsaj par ljudi, s katerimi se tekom zveze razume in so mu/ji všeč tako ali drugače, a so ali eden ali drugi ali oba v zvezi in se ne more nič razviti in tako niti ne razmišljajo o njih kot o partnerjih, ampak jim enostavno njihova družba paše. Jaz mislim, da so to prvi, ki ti padejo na pamet ko si spet “na trgu” zato lahko hitro najdejo “nove” partnerje.

Če je katera zelo lepa, itak, da ni problema, ne glede na karakter.
Ampak večina je neko povprečje, nekatere celo pod povprečjem. AMpak dobijo takoj tipe.
Jaz pa sploh ne srečam samskih, kaj šele, da bi se kaj zaiskralo.
Pojma nimam sploh kje srečajo te samske moške 40+.
Ok, tam pri 20ih jih je dosti, ampak tam pri 40+ pa res ne vem, kje jih najdejo.

Jaz niti pod razno nimam kakih takih znancev. Vsi so poparčkani.
No en ni, ampak me niti pod razno ne mika imeti karkoli z njim.
Pa en sosed je tudi samski, amapk še manj mikaven: namreč mamca budno bedi nad njim. Dedec si pa še jajc ne zna sam speči pa gate mu seveda mamca kupuje. Pa on samo doma ždi, mama vse prinese domov, da je sinu udobno.

Ostali znanci so pa poparčkani. Tako, da bi morala prav nekoga na novo spoznati.

Če ti je res tako težko , daj kakšen kontakt , pa se lahko srečava. Lp

Jaz niti pod razno nimam kakih takih znancev. Vsi so poparčkani.
No en ni, ampak me niti pod razno ne mika imeti karkoli z njim.
Pa en sosed je tudi samski, amapk še manj mikaven: namreč mamca budno bedi nad njim. Dedec si pa še jajc ne zna sam speči pa gate mu seveda mamca kupuje. Pa on samo doma ždi, mama vse prinese domov, da je sinu udobno.

Ostali znanci so pa poparčkani. Tako, da bi morala prav nekoga na novo spoznati.
[/quote]

Očitno tudi ti dobro nadzoruješ tega soseda, da si tako na tekočem, kaj se dogaja za njegovimi stenami.

Jaz niti pod razno nimam kakih takih znancev. Vsi so poparčkani.
No en ni, ampak me niti pod razno ne mika imeti karkoli z njim.
Pa en sosed je tudi samski, amapk še manj mikaven: namreč mamca budno bedi nad njim. Dedec si pa še jajc ne zna sam speči pa gate mu seveda mamca kupuje. Pa on samo doma ždi, mama vse prinese domov, da je sinu udobno.

Ostali znanci so pa poparčkani. Tako, da bi morala prav nekoga na novo spoznati.
[/quote]

No, zdaj si si odgovorila. On je takšen, drugi je tak, vedno nekaj najdeš, sami predsodki. Pač negativna oseba, nič čudnega da je tako kot je.

No, zdaj si si odgovorila. On je takšen, drugi je tak, vedno nekaj najdeš, sami predsodki. Pač negativna oseba, nič čudnega da je tako kot je.
[/quote]

Ojej, če napišem, da mi pa res ni do tipa, ki je 40 star pa mu mama vse domov prinese, vse skuha, gate kupi, opere… potem so to res predsodki, a ne? Zanimivo, samo tudi druge ženske ga ne povohajo. Razen seveda mamice, ki streže od spredaj in zadaj. V službo seveda ne hodi.

Ojej, če napišem, da mi pa res ni do tipa, ki je 40 star pa mu mama vse domov prinese, vse skuha, gate kupi, opere… potem so to res predsodki, a ne? Zanimivo, samo tudi druge ženske ga ne povohajo. Razen seveda mamice, ki streže od spredaj in zadaj. V službo seveda ne hodi.
[/quote]

gate kupi 🤣 ker to je neka huda znanost 😄 če je res tak problem, se javim, da jih tebi kupim LOL

Daj stari babi veselje da ima izgovor za čepet v trgovinah s cotami. Itak to kupi z denarjem od sina (tudi če je na socialni, je njegov denar), sicer pa kaj naj drugega dela stara baba v penziji. Lahko v službo ne hodi, ampak to ni nujno da ne dela 😉 sicer pa je zdaj kriza v pandemiji. Sicer pa bolje da ostane sam, kot pa s tako negativno in čudno osebo.

Jaz niti pod razno nimam kakih takih znancev. Vsi so poparčkani.
No en ni, ampak me niti pod razno ne mika imeti karkoli z njim.
Pa en sosed je tudi samski, amapk še manj mikaven: namreč mamca budno bedi nad njim. Dedec si pa še jajc ne zna sam speči pa gate mu seveda mamca kupuje. Pa on samo doma ždi, mama vse prinese domov, da je sinu udobno.

Ostali znanci so pa poparčkani. Tako, da bi morala prav nekoga na novo spoznati.
[/quote]

Je treba gledati s srcem.. 🙂 Saj boš spoznala. Samo pazi kaj si želiš xD včasih to ne izgleda ravno tako kot si predstavljamo…

Jaz jih kar preko spleta naročim.
Amazon dostavlja na dom.
Če tip ni pretežek, ga dostavijo z dronom.

gate kupi 🤣 ker to je neka huda znanost 😄 če je res tak problem, se javim, da jih tebi kupim LOL

Daj stari babi veselje da ima izgovor za čepet v trgovinah s cotami. Itak to kupi z denarjem od sina (tudi če je na socialni, je njegov denar), sicer pa kaj naj drugega dela stara baba v penziji. Lahko v službo ne hodi, ampak to ni nujno da ne dela 😉 sicer pa je zdaj kriza v pandemiji. Sicer pa bolje da ostane sam, kot pa s tako negativno in čudno osebo.
[/quote]

Ne, z njegovim denarjem pač ne. Ona dela okrog hiše, drve nacepi, posadi na njivi, okopava in tako naprej. Sine nič ne dela. AJa, gleda mamo kako ona drva cepi. To mu še gre. Ampak seveda je ženska čudna in negativna, če jo taki tipi ne privlačijo.

Ojej, če napišem, da mi pa res ni do tipa, ki je 40 star pa mu mama vse domov prinese, vse skuha, gate kupi, opere… potem so to res predsodki, a ne? Zanimivo, samo tudi druge ženske ga ne povohajo. Razen seveda mamice, ki streže od spredaj in zadaj. V službo seveda ne hodi.
[/quote]jaz vse to delam sam, kakšne kvalitete imaš pa ti, da te noben ne povoha

joj ženska zmedena na vsakem koraku jih je dovolj!! jaz nisem nobena lepotica pa bi jih lahko izbirala imam še zdaj ponudbe kot poročena, v samskih letih pa preko glave. kakšne lepotice zato predvidevam da imajo še trikrat toliko ponudb, če ne več. in če ženska ni izbirčna in je pač z vsakim ki jo lepo pogleda, samo zato da lahko reče da ima tipa – to ni nobena vesoljska znanost! če pa ti iščeš določene lastnosti, videz, status, karkoli pač – potem se pa hitro zoža izbor. če ti je pa le do tega da lahko rečeš da si v zvezi potem pa ga najdeš na orvem vogalu. pa še tja ni treba. imaš poln. facebook fukfehtarjev. še sami do tebe pridejo, ti mrdnit ni treba iz koče.

Škoda, da se nobena ne javi, da bi povedala kje najdejo s tako lahkoto samske moške 40+.
Upam, da bo vseeno katera napisala.
Ker dejansko nekatere ženske komot najdejo samske moške 40+.

Hm… 🙂

Veš jaz pišem o samskih 40+. Ti trdiš, da jih na vsakem koraku polno. AMpak konkretno pa omeniš samo fb. No na fb se mi pa še res ni zgodilo, da bi me kak tip obletavala. Res pa da ne dajem gor svojih na pol golih fotk. V bistv svojih fotk sploh ne objavljam, samo fotke kakih krajev, narave. Pa med fb prijatelji imam same znance, neznancev pa ne.

Jst pa poznam kakega takšnega

Veš jaz pišem o samskih 40+. Ti trdiš, da jih na vsakem koraku polno. AMpak konkretno pa omeniš samo fb. No na fb se mi pa še res ni zgodilo, da bi me kak tip obletavala. Res pa da ne dajem gor svojih na pol golih fotk. V bistv svojih fotk sploh ne objavljam, samo fotke kakih krajev, narave. Pa med fb prijatelji imam same znance, neznancev pa ne.
[/quote]

Ja dej povej svoj FB pa boš videla, da se jih bo nekaj našlo. Jest ziher 🙂

New Report

Close