Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ste se kdaj zaljubili v osebo, ki je sploh ne poznate?

Ste se kdaj zaljubili v osebo, ki je sploh ne poznate?

Meni se je zgodilo točno tako. S tipom se poznava preko virtualnega čveka. Niti ne vem kako izgleda v živo. Opis, to je to. Navezala se se nanj, zelo sva se zaštekala, ko je njegov odgovor končno prišel sem začutila mehurčke v trebuščku in spremljam berem ga ves čas. To traja cca 2 leti. Ljubosumna sem, če je prijazen do drugih žensk. Zardim, ko ga berem. Kot bi bila brezglava pubertetnica. Zdaj pa mi je hudo. Spoznal je eno. Zame nima več toliko časa. Zdi se mi, da sem odveč. Boli me celo telo. Pogrešam ga, hrepenim po njemu. Razmišljam, da se zapeljem do njega, ga zagrabim in se ga naužijem. Meša se mi. To doživljam prvič. Imela sem že zveze, nikoli pa tako na blef. Sama sebi se zdim nora. Mobitel mi sveti, upam, da je on.

Če si zgolj dopisujeta, kako pa potem veš, da je prijazen do drugih žensk in si ljubosumna? Ti posreduje še tista sporočila, ki jih njim piše?
In kako veš, da je spoznal eno, ti je sam napisal? In še vedno piše tebi?

Preko tega čveka?

nova
Uredništvo priporoča

Ne, drugi forum. Tam moraš biti registriran, da lahko objavljaš.
Če pišem tam, bo očitno.
Začelo se je s tem, da je on bil v tujini in delil napotke bodočim študentom vključenih v progam študentdke izmenjave. Po letu dni se je vrnil v Slovenijo, tik pred pandemijo. Jaz pa sem odšla za leto dni, ves čas sva ohranjala stik. Zelo sva se navezala, v sporočilih so bili prisotni poljubčki. Res mi je bil opora. Pisal je drugim v pomoč, že tukaj sem opazila, da sem nehote ljubosumna. Norost. Zdaj sem ravno mislila, da se lahko koooončno v živo vidima, pa mi piše, da je zelo srečen, da je v delovnem okolju, kjer je on novinec, spoznal eno. Boli me in res trpim.

zaljubljenost je vedno projekcija nekaj, kar hočemo, v drugega
ko pa osebo dodobra spoznamo, pa…. zaljublljenost nujno zbledi. zamenja jo ljubezen, ali pa nič

tako, da to je običajno, da se zaljubimo v nekaj, kar si sami o nekomu domišljamo
take veze, kot si se šla ti, so nevarne, ker si preko virtualnega stika ustvarjaš sliko o nekom, ki sploh ni realna

kaj naj ti rečem glede situacije, smolo si imela, preboli
samo zato, ker se nista srečala, še ne pomeni, da se nisi močno navezala nanj
ne tega vlečt v nedogled. prekini stike, zamoti se s čim drugim

Sem ravno hotel napisati, da se v veliki večini primerov zaljubimo v osebo, ki je sploh ne poznamo.

Vztrajaj! .

Se zgodi. V Vin Diesla in Andriy-a Schevchenk-a

Ojoj, ti nisi normalna.


Hvala za odgovor. In drugim tudi. Res ga idealiziram. V moji glavi je najboljši. Norost. Sama nase sem jezna. Verjetno sem odhod v tujino lažje prenesla, ko sem njega spustila tako blizu in se zatrapala. Vem, da sem budala. Bom se potrudila, da ne klestim njegove sreče in prebolela. Me pa zanima moško mnenje, če mu odkrito povem, v kakšnem dreku sem in prosim, da za nekaj časa prekineva stike, kako se vam to zdi? Izpadem nora ali je to vsaj malo razumevajoče?

Povej mu, da rabiš malo odklopa, ker si izgubljena. On ima tako drugo zaposlitev, se ne bo sekiral.

Zakaj pa mu ne predlagaš, da se dobita in spoznata, potem pa boš videla, če si zares zatrapana.

Njegova reakcija na iskrenost bo zelo odvisna od tega, kakšen tip človeka je. Meni bi se zdelo strašno simpatično in bi ti vsekakor dal priložnost. Komu drugemu bi se pa zdela popolnoma zmešana in bi samo oddirkal čez hribe in doline 😉 Te pa čisto razumem, sem bil tudi sam na tem. Rešitev bi bila, da ga bolje spoznaš in s tem dobiš vpogled v njegove ‘manj čudovite’ lastnosti, pa boš videla, da ni tak fenomen, kakršen se ti trenutno zdi.

Hvala za mnenja.
Mi pa res ne deluje kot človek, ki bi me spodil. Prej se bojim, da bi me iz usmiljenja, ker sem znorela, spustil k sebi, zanemaril trenutno simpatijo in potem bi ugotovila, da to ni to. Odločila sem se, da mu bom diskretno namignila, da se umikam, če me ne mine norost, ga kasneje pocukam, kako mu gre. Če mava skupno pot jo bova našla. Samo bolečino, ki me trga, to nemočno hrepenenje moram premagati. Kar iz lufta se lahko zjočem. In skooooz, skoooz ga pogrešam. Vse bi dala, da pozvoni na vratah. Moje želje pa nimajo prednosti pred željam drugih, vem.

pač iz 5{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} dejstev ki jih veš o njemu, si si ustvarila neko idealno podobo, ki je najbrž zelo daleč od resnice. Ženske prav rinete v težave, potem pa sledi tisti “vsi moški so enaki…”


Govoriš iz lastnih izkušenj, 5{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} zgodbe ti je znano in delaš zaključke.. vse vem in povem

Tudi jaz sem se navezala na takega dopisovalca, sicer jaz sem ga spoznala tudi v živo. So bili tudi poljubčki pa objemi itd. Pogovori o zelji po resnem razmerju, res v vsem sva se poklopila, no ali pa je bilo zgolj zavajanje, potem pa naenkrat po letu dni, da se tezko naveze zaradi preteklosti, pa da zaradi sluzbe je bolje, da ni v razmerju, ampak ocitno bi pa me se vedno imel za dopisovanje, tak da mu malo mine dolgcas in za pihat na dusico pa kak seks vmes, jaz pri 38 letih z zeljo po druzini, ne morem zapravljat casa, da bo nekomu samo lusno. Tako sem se umaknila, sporocila zreducirala, sama mu ne pisem, ko odpise mu odgovorim kratko in jedrnato, bi pa mu tud dala rada vedet, zakaj se umikam, ampak ne vem kako mu povedat.

Za enkrat se nisem tako hudo bolan.

New Report

Close