Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zažgane planinske koče, seveda policija ne bo našla storilca

Zažgane planinske koče, seveda policija ne bo našla storilca

Kolega mi je dejal, da je bilo včeraj po poročilih da so zažgali 4 koče. Jaz ne poslušam kaj poročil, če to drži, menim, da gre za nameren požig in da policija ne bo našla nič. Moje osebno prepričanje je, da imamo v večini nesposobno slo policijo, nekateri so pa sposobni,nekateri od njih kriminalce celo podučijo kako naj delajo na legalen način, da se izgonejo sankcijam. Govorim iz prve roke. VEJMA DA JE BIL ON NA MORMA PA NČ DOKAZAT

tudi nisem mogla verjeti, da so napisali, da je kriv nespucan dimnik ali nekaj takega.
Če dimnika niso dali spucat, je kriv upravitelj koče in bi moral on kazensko odgovarjat.
Čeprav mi ni jasno, da se kar užge neka zaprta koča. Potemtakem bi morale kar vse prazne hiše zagoreti.

Sigurna sem, da gre za namerne požige. Kdo to dela, pa mi ni jaso. Morda je na delu kakšen piroman, ali pa kdo dela to nalašč, da iztržijo denar od zavarovalnice.
Nič se ne vžge samo od sebe. To dobro vem sama, ker vsako jutro kurim ogenj in se včasih pošteno namučim, da se mi ogenj vžge in da dobro zagori. Saj veste: papir, drobna drvca, kocke za ogenj, vžigalica, pa včasih kar ne in ne potegne.

New Report

Close