Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ravno zdajle na Odmevih: Logarjeva pravi, da je cepljenje edina rešitev!!!

Ravno zdajle na Odmevih: Logarjeva pravi, da je cepljenje edina rešitev!!!

Potrdilo, da smo Covid preboleli, bo kmalu ukinjeno!! Tako je rekla Logarjeva.
Potem naj ukinejo še negativne PCR teste in resnično ostane samo cepljenje!
Dejansko se je oblast odločila, da nas bo cepila in konec! Še marsikaj bodo zagrenili necepljenim: sčasoma najbrž vstope v restavracije in lokale, na koncerte, v gledališča, v hotele, v velike trgovske centre… Necepljeni sčasoma ne bomo smeli nikamor več, medtem ko bodo šli cepljeni lahko povsod.

Zlomiti hočejo ljudi, čisto resno:(

Vse gre po planu. Ampak jaz se ne cepim.

Torej so dolžni priskrbeti varno cepivo.
Država mora jamčiti v primeru dosmrtnega preživljanja mojih otrok v primeru invalidnosti ali smrti.
S podpisom.

nova
Uredništvo priporoča

Tako sem do zdaj tudi jaz mislila. Ampak, ne vem več, res ne vem. Uspelo jim je, da so me zmedli, zbegali. Če se bo to nadaljevalo, ne verjamem, da bom zdržala. Najbrž jim bo uspelo, na žalost. Pra.sci prekleti!! Kako posiljujejo ljudi!! Necepljeni se bomo kmalu počutili kot Judje v Nemčiji leta 1934!! Kdo se želi počutiti tako? Gotovo nihče!!!

Sem prebolela covid decembra.Ampak sem se odločla,da me nobeden ne bo izsiljeval s cepljenjem.Noben me ne bo prisilu,da se cepim z Astrazeneco!
Najprej sem se želela cepiti,zdaj pa ne več!

Teoretiki zarot vam to trobijo od lanskega leta. Plan je pocepiti ljudi vse do zadnjega milom ili silom.

Res je. Tako daleč smo prišli. No, če še nismo, pa gotovo bomo! Pocepili nas bodo zlepa ali zgrda. Drugače ne bo šlo in prej ne bo miru.

Res je. Tako daleč smo prišli. No, če še nismo, pa gotovo bomo! Pocepili nas bodo zlepa ali zgrda. Drugače ne bo šlo in prej ne bo miru.
[/quote]
prihodnost?

Za tiste, ki potrebujejo, da PRAVNIM fikcijskim osebam pokažejo in da jih te posebne osebe ne gnjavijo

grozljivo in da to izjavi medicinska stroka – bi moralo biti za na disciplinsko komisijo najmanj… ker oprosti negirati bolezen nekoga kot da je ni imel in edini poudarek dajati cepljenju je skregano z osnovno medicinsko logiko in tudi varnostjo…
to je enako kot da bi rekel nekomu, ki je prebolel ošpice – čiujte to ne šteje – to je enako kot da jih niste, samo celjenje velja… mislim resno … očitno je covid postal birokratska bolezen na papirju -. ins amo tisto kar birokrati odločijo velja… resnično zdravje človeka ne šteje – no in potem naj še oporekajo komu, ki bi karkoli rekel čez njih, da je teoretik zarote – ne ni… ravno so dokazali s tem da je vse resnično…

kako je mogoče da stroka trdi,da je cepljenje bolj učinkovito od naravne imunosti… kako je mogoče da bodo posiljevali ljudi s tem cepljenjem, brez da bi sploh preverili, kdo je že zbolel in če je že bil cepljen če še ima protitelesa… nabijanje protiteles ljudem samo zaradi njihove birokratske promocije cepljenja je lahko smrtno nevarno…
to ni res več kaj se gredo… tej politiki in njeni politični stroki se je dokazano odpeljalo.
Nihče me ne bo cepil… in če bi me prisilili,da moram izbrati med cepljenjem ali okužbo – se raje okrepim imunsko z vsemi možnimi dodatki virtamini minerali, za katere so povedali,da pomagajo in izberem okužbo,da tako pridobim protitelesa… sama statistika govori,da imam več možnosti,da bolezen prebolim lažje in potem tudi trdim,da je imunost in obrambna sposobnost pred vnovično okužbo po naravni prebolelosti krepko večja kot pa tisto umetno špikanje in vbrizgavanje koktarjov. to trdijo tudi zdravniki, ki ne sodelujejo v tej politični propagandi…
ni za živo glavo si ne dam vbrizgati tega koktejla… kaj šele,da bi me špikali z njim vsako leto… sanjajo naj… in ta ženska bo morala skupaj z ostalimi enkrat odgovarjati… takole negiranje prebolele bolezni je huda strokovna napaka.

Zaradi goljufij je pa to ratalo. Ma, nekateri samo to študirajo, kako bi koga okol prnesli.

Cepiva so varna, imaš jasno napisano. Vsa cepiva do sedaj potrjena so varna. Stvar politike cene in še česa pa seveda zbijajo določena cepiva, zato da bi se prodala druga. To ni več stvar stroke, ampak drugih interesov, ki so vedno pri vsaki “vojni”.

gospod Vagabund Vaga Stručnjaški, prof. dr. vesoljske in mravljične znanosti univerze Ghonisenekam in pogodbeni sodelavec na inštitutu Ropotalne medicine, kjer predava iz predmeta Ghlupi možgani gospodinj diplomiral iz novega človeškega organa Malina Felicus, doktoriral iz nožnih prstov medvedjih šap Specializant oddelka za človeško blato in njegovo možno pretvorbo v plastelin pri mednarodni organizaciji DREKOPEK University

Leta 2020 sem se skrivala od korone, leta 2021 se skrivam od cepiva, leta 2022 se bom skrivala od ceplenjh.🙄🙄🙄

Dobr pokapirala

pa kdo s kančkom možganov bi se pa še cepil sploh pa ne s to astro zeneco… poglejmo no kako si izmišljujejo kdo je primeren za cepiti s tem, vsak dan drugače… pa kako bo kdo sploh verjel tem ljudem… človek s kančkom razume jim ne zaupa nič več po takem izmišljevanju… še jasnovidke si manj izmišljujejo kot pa ti loleki

grozljivo in da to izjavi medicinska stroka – bi moralo biti za na disciplinsko komisijo najmanj… ker oprosti negirati bolezen nekoga kot da je ni imel in edini poudarek dajati cepljenju je skregano z osnovno medicinsko logiko in tudi varnostjo…
to je enako kot da bi rekel nekomu, ki je prebolel ošpice – čiujte to ne šteje – to je enako kot da jih niste, samo celjenje velja… mislim resno … očitno je covid postal birokratska bolezen na papirju -. ins amo tisto kar birokrati odločijo velja… resnično zdravje človeka ne šteje – no in potem naj še oporekajo komu, ki bi karkoli rekel čez njih, da je teoretik zarote – ne ni… ravno so dokazali s tem da je vse resnično…

kako je mogoče da stroka trdi,da je cepljenje bolj učinkovito od naravne imunosti… kako je mogoče da bodo posiljevali ljudi s tem cepljenjem, brez da bi sploh preverili, kdo je že zbolel in če je že bil cepljen če še ima protitelesa… nabijanje protiteles ljudem samo zaradi njihove birokratske promocije cepljenja je lahko smrtno nevarno…
to ni res več kaj se gredo… tej politiki in njeni politični stroki se je dokazano odpeljalo.
Nihče me ne bo cepil… in če bi me prisilili,da moram izbrati med cepljenjem ali okužbo – se raje okrepim imunsko z vsemi možnimi dodatki virtamini minerali, za katere so povedali,da pomagajo in izberem okužbo,da tako pridobim protitelesa… sama statistika govori,da imam več možnosti,da bolezen prebolim lažje in potem tudi trdim,da je imunost in obrambna sposobnost pred vnovično okužbo po naravni prebolelosti krepko večja kot pa tisto umetno špikanje in vbrizgavanje koktarjov. to trdijo tudi zdravniki, ki ne sodelujejo v tej politični propagandi…
ni za živo glavo si ne dam vbrizgati tega koktejla… kaj šele,da bi me špikali z njim vsako leto… sanjajo naj… in ta ženska bo morala skupaj z ostalimi enkrat odgovarjati… takole negiranje prebolele bolezni je huda strokovna napaka.
[/quote]

Cepiva so varna, imaš jasno napisano. Vsa cepiva do sedaj potrjena so varna. Stvar politike cene in še česa pa seveda zbijajo določena cepiva, zato da bi se prodala druga. To ni več stvar stroke, ampak drugih interesov, ki so vedno pri vsaki “vojni”.
[/quote]Torej popolnoma jasno. Državljani bomo prejeli jamstvo, ker država nima kaj izgubiti. Mi bomo varni in zaščiteni v primerih ki se sedaj dogajajo. Lahko sem jaz tista 999 a. Zato bomo zahtevali jamstvo črno na belem.

Dokler ljudje verjamejo v nevidno palico in kralje ter princeske ter pravne osebe in podobno med tem ko obstajajo samo gole riti pa še te so tedensko večkrat pokakane je “lomljenje” ljudi skoraj zagarantirano.

grozljivo in da to izjavi medicinska stroka – bi moralo biti za na disciplinsko komisijo najmanj… ker oprosti negirati bolezen nekoga kot da je ni imel in edini poudarek dajati cepljenju je skregano z osnovno medicinsko logiko in tudi varnostjo…
to je enako kot da bi rekel nekomu, ki je prebolel ošpice – čiujte to ne šteje – to je enako kot da jih niste, samo celjenje velja… mislim resno … očitno je covid postal birokratska bolezen na papirju -. ins amo tisto kar birokrati odločijo velja… resnično zdravje človeka ne šteje – no in potem naj še oporekajo komu, ki bi karkoli rekel čez njih, da je teoretik zarote – ne ni… ravno so dokazali s tem da je vse resnično…

kako je mogoče da stroka trdi,da je cepljenje bolj učinkovito od naravne imunosti… kako je mogoče da bodo posiljevali ljudi s tem cepljenjem, brez da bi sploh preverili, kdo je že zbolel in če je že bil cepljen če še ima protitelesa… nabijanje protiteles ljudem samo zaradi njihove birokratske promocije cepljenja je lahko smrtno nevarno…
to ni res več kaj se gredo… tej politiki in njeni politični stroki se je dokazano odpeljalo.
Nihče me ne bo cepil… in če bi me prisilili,da moram izbrati med cepljenjem ali okužbo – se raje okrepim imunsko z vsemi možnimi dodatki virtamini minerali, za katere so povedali,da pomagajo in izberem okužbo,da tako pridobim protitelesa… sama statistika govori,da imam več možnosti,da bolezen prebolim lažje in potem tudi trdim,da je imunost in obrambna sposobnost pred vnovično okužbo po naravni prebolelosti krepko večja kot pa tisto umetno špikanje in vbrizgavanje koktarjov. to trdijo tudi zdravniki, ki ne sodelujejo v tej politični propagandi…
ni za živo glavo si ne dam vbrizgati tega koktejla… kaj šele,da bi me špikali z njim vsako leto… sanjajo naj… in ta ženska bo morala skupaj z ostalimi enkrat odgovarjati… takole negiranje prebolele bolezni je huda strokovna napaka.
[/quote]
to trdijo tudi zdravniki, ki ne sodelujejo v tej politični propagandi…

;))))

gospod Vagabund Vaga Stručnjaški, prof. dr. vesoljske in mravljične znanosti univerze Ghonisenekam in pogodbeni sodelavec na inštitutu Ropotalne medicine, kjer predava iz predmeta Ghlupi možgani gospodinj diplomiral iz novega človeškega organa Malina Felicus, doktoriral iz nožnih prstov medvedjih šap Specializant oddelka za človeško blato in njegovo možno pretvorbo v plastelin pri mednarodni organizaciji DREKOPEK University


Imam shranjeno kopijo t.i. “plandemije”. In ne nalagaj. Plan je zasužnjiti ljudi, jim vzeti premoženje in uvesti temeljni dohodek ter tako kao resetirati vse dolgove in to še v tem letu. Manjka tudi covid-21, ki naj bi bil že zdavnaj med nami. Trenutno bi morali biti omejeni na mesta, pa so se danes ukrepi sprostili. Mimogrede, plandemija nikjer ne omenja depopulacije. Tako, da evo ti plan. Teoretiki so trobili tudi, da bomo s cepivom dobili čip, ki nas bo povezal v 5G omrežje, prek katerega nas bodo nadzirali. To je bila sploh prva in izvirna teorija zarote. Celo da 5G oddajniki povzročajo covid. Omenja se tudi, da bo popoln lockdown, razen za tiste, ki bodo imeli nacionalno zdravstveno prepustnico in sodelovali v cepljenju proti covid-19 in 21. Tile teoretiki zarot samo še nekaj piskajo in driskajo. Na koncu pa bo tako, kot je bilo še z vsako epidemijo. Z zdravili jo bomo spravili pod kontrolo. Brez zdravil, pa se človeštvo ne bi povečevalo, vsaj ne tako hitro, kot se je v zadnjih 50 letih. Poleg tega ima plandemija več lukenj v zgodbi. Zakaj obvezno cepljenje, če je cilj razlastiti celotno prebivalstvo? Kakšne dolgove pa bi država prevzela od posameznikov brez dolgov? Kdo bo delodajalec, če bo uveden temeljni dohodek? Plandemija nikjer ne razlaga problema zdravstva, niti ga ne rešuje.
Verjetno vas mnogo ni kaj dosti potovalo po svetu in ne veste, da se je bilo potrebno za pot v določene države cepiti proti določenim boleznim. Zdaj je problem covid in žal je zaokrožil po celem svetu in se bo pač treba cepit. Če ne, pa ne boš potoval. Ampak brez skrbi, vedno bo kje kak Zanzibar. 😉
Tako da ne mi s tem, kaj so “teoretiki trobili že celo leto”, ker se non stop premišljujejo. Nismo vsi glupi ludi.

Sem lahko samooskrbna,cepila se ne bom,ampak v to ne verjamem,apsolutno pa to kar je izjavilaLogarjeva je nedopustno,vedno manj zaupam zdravstvu in nisem edina.

Torej popolnoma jasno. Državljani bomo prejeli jamstvo, ker država nima kaj izgubiti. Mi bomo varni in zaščiteni v primerih ki se sedaj dogajajo. Lahko sem jaz tista 999 a. Zato bomo zahtevali jamstvo črno na belem.
[/quote]

verjetno ja. A ga dobiš za avto tudi? Jamstvo da ti bodo preživljali otroke če se boš z avtom zagonila? Si bolna al kaj?
Edino jamstvo ki ga boš dobila naslednje leto s prvim junijem bo to – da če se ne boš cepila gredo otroci mlajši od štirinajst let v postopek odvzema s primarne družine! To bo edino jamstvo ki ti ga bodo dali hahahahahhaahh
Seveda sem to napisal teorijo zarote 😉

gospod Vagabund Vaga Stručnjaški, prof. dr. vesoljske in mravljične znanosti univerze Ghonisenekam in pogodbeni sodelavec na inštitutu Ropotalne medicine, kjer predava iz predmeta Ghlupi možgani gospodinj diplomiral iz novega človeškega organa Malina Felicus, doktoriral iz nožnih prstov medvedjih šap Specializant oddelka za človeško blato in njegovo možno pretvorbo v plastelin pri mednarodni organizaciji DREKOPEK University


to trdijo tudi zdravniki, ki ne sodelujejo v tej politični propagandi…

;))))
[/quote]

pa še res je – za glavo se prijemajo, ko poslušajo te nebuloze,da je cepilna obramba boljša od naravne po preboleli bolezni

Kako imas cas viseti na netu? Nisi rekel, da so bolnice nabito polne?! :D:D
to trdijo tudi zdravniki, ki ne sodelujejo v tej politični propagandi…

;))))
[/quote]

pa še res je – za glavo se prijemajo, ko poslušajo te nebuloze,da je cepilna obramba boljša od naravne po preboleli bolezni
[/quote]
A res, kateri pa? Imaš kakšna imena? Psihologi, zobozdravniki, ginekologi ne štejejo…

New Report

Close