Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Vraščen noht, ZZZS in kritje

Vraščen noht, ZZZS in kritje

Na levi nogi se mi je na zunanji strani palca najverjetneje vrastel noht. Dolgo nazaj sem že na tem prstu bila operirana ampak na notranji strani.

Situacija je trenutno taka da nimam službe in niti skenjenega dodatnega zavarovanja kar bo pomenilo da bom morala nekaj tudi sama plačat. Ampak koliko? Našla sem le na strani ZZZS koliko {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} krije obvezno zdravstveno zavarovanje.
Vaš link
Kolikor uspem razbrat pade to pod četrto točko. Torej 70{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}? Pa niti pojma nimam koliko bi to na koncu res bilo za plačat.

Privatnike sem malce pogledala pa imajo cene nekje okoli 200 eur za operacijo nohta. Je potem smiselno da pričakujem nekje okoli 50 eur doplačila? Ali pa še boljše če ima kdo drug kaj izkušenj s tem lahko napišete 🙂

Pojdi do pedikerke. Naj pogleda, če lahko reši zadevo. Je ceneje.

Verjetno manj kot 50€ doplačila. Za vsak slučaj pa lahko imaš toliko poleg.

… jaz priporočam pedikerje. Ni poceni, ampak lahko rešuješ iz meseca v mesec (zaponko prestavljajo, dokler ni ok), poleg tega pa si opravilno sposobna in ni rane, ki te vrže na posteljo za kar nekaj časa. Z operacijo ne rešiš, saj vidiš, da se ponavlja.

Kaksen pediker ? Pediker je lahko vsak , ki naredi hitri tecaj. S tem nohtom je treba nujno k kirurgu, da vam noht dol potegne. Najbolje z napotnico na polikliniko.

Ni res, meni je pedikerka rešila oba nohta da ju ni bilo treba dol vlečt. Pa je bilo res hudo, ampak mi je rešila. Obstaja tudi medicinska pedikura, ne samo lepotna.

pri nas je imel sin problem z nohtom in je pedikerka s sponko rešila .. traja dobre pol leta, začetni strošek je bil 100e, kasnejši mesečni obiski pa okrog 20e .. se ne spomnim več

poznam pa kar nekaj primerov ko so kirurgi odstranjevali nohte in se stanje ni nič izboljšalo, ves čas same težave …

__________________________________________________ °°° Stay Hungry, Stay Foolish °°° [url]https://www.youtube.com/watch?v=JJ9IX4zgyLs [/url] ¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯

New Report

Close