Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Duše trpečih ljudi

Duše trpečih ljudi

Pravijo, da se duše trpečih ljudi vračajo in “strašijo” tiste, ki so bili z njimi hudobni, nasilni.
Se komu to dogaja.
Meni se dogaja bolj pozitivno naravnano spominjanje na ljudi, ki sem jih imela rada in sicer to, da v sanjah vidim nekatere stvari, ki me spominjajo na moje ljube, ki so že preminuli.
Na tiste, na katere nisem bila prav posebno navezana, me niti sanje, niti realno življene ne spominjajo nanje.
Tiste, ki so do mene nasilni pa si prav želim, da bi jih kakšen strašljiv znak spomnil nanje.

Prikazujejo se mi v sanjah, ampak me ne strašijo. So pa obremenjujoče sanje zaradi čustev. Ne želi si ničesar, bo že narava poskrbela, da vsak dobi svoje. Če je bil nekdo nedvoumno hudoben in nasilen do tebe, pa že raste palica.

Citiram: Tiste, ki so do mene nasilni pa si prav želim, da bi jih kakšen strašljiv znak spomnil nanje.

Tiste, ki so do mene nasilni…
Če sem iskren, tega ne razumem najbolje.

nova
Uredništvo priporoča

Če si do nekoga nasilen, bo že narava poskrbela, da boš dobil batine ponoči ali po dnevu, bolj sigurno v realnem življenju kot v sanjah.
Je pa dejstvo, da kjer zidajo hiše na prastarih pokopališčih, ljudje v novogradnjah slišijo jok in stok potlačenih duš, ki iščejo izhod iz pekla.


Pazi ti malo. Ne misli, da če spominjaš v sanjah v lepi obliki. Namreč te energije bodo naredile vse, da se ti prikažejo v nečem, kar te privlači. Odvisno je od več faktorjev, kako jih prepoznati.

New Report

Close