Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Vsi ste se delali norca iz Ludega

Vsi ste se delali norca iz Ludega

Dni,ko pisal tu gor,da bodo prišli cepilni potni listi,sam da se se kaj drugega ne uresniči,vse kar je lepil tu.

Cepilni potni list že desetletja obstaja!

Vsemu kar vidm al slišm valjda ne morm oz ne smem vrjet. Lahk pa vseen rečm sam to: HVALA LUDI. Vrjamem da več kot pol njegovih objav niti prebrala nism al pa pogledala videe ki jih lep, mi je pa zravn videnga, pa zravn ostalih, pač tistih za katere vem da jim lahk vrjamem, tud on zihr odpru oči še bolj, tko kot še peščica njih na MONu.

Seveda je bilo pričakovati, da bodo obstajali tako cepilni potni listi kot druge omejitve necepljenih, nič nepričakovanega ni to, kadar pride do pandemije, ki se je ne da ustaviti. Zakaj bi nek bedak, poln samega sebe, ogrožal tiste, ki se iz zdravstvenih razlogov ne smejo cepiti ali pa prenašal mutirano različico virusa ljudem, ki so bili cepljeni?

To dobro vedo tisti zaslužkarji, ki polnijo glave tem bedakom tipa Ludi, seveda pod krinko teorij zarote.

Seveda je bilo pričakovati, da bodo obstajali tako cepilni potni listi kot druge omejitve necepljenih, nič nepričakovanega ni to, kadar pride do pandemije, ki se je ne da ustaviti. Zakaj bi nek bedak, poln samega sebe, ogrožal tiste, ki se iz zdravstvenih razlogov ne smejo cepiti ali pa prenašal mutirano različico virusa ljudem, ki so bili cepljeni?

To dobro vedo tisti zaslužkarji, ki polnijo glave tem bedakom tipa Ludi, seveda pod krinko teorij zarote.
[/quote]

Aha, lani je bilo vse teorija zarote, zdaj boste pa blefirali, da vam je bilo vse pričakovano.

Uff, se že tresm.

Sej veš tisto:
ne može nam niko ništa :)))
[/quote]

Včeraj mi nisi odgovorila na vprašanje (če ni skrivnost). Boš otroka cepila? Ne mislim za Covid, seveda, ampak za te otroške zadeve kot so nas cepili, ko smo bili majhni.

Cepljenje? Virus ne obstaja! (JAZ)
Do danes virusa korona kot takega še nikoli nismo našli. Kljub temu pa “tista strašljiva bitja” ostajajo tema pogovorov na nadomestnih novičarskih kanalih: “Virus je seveda tam, vendar so ukrepi nesorazmerni,” pravijo “prebujeni”. “Skočijo le od enega do drugega prek tistih nadležnih” aerosolov “v zraku,” pravijo. “Gotovo je, da je zunanji sovražnik res tam,” odločno navajajo komentarji. Navsezadnje nihče ne želi, da bi ga označevali kot „zanikalca virusa“.
Zanikanje po Van Daleu pomeni “ne priznati, ne priznati ali zanikati”. Toda kako lahko priznate, ko ni ničesar vedeti, ali zanikate, ko česa preprosto ni? Skrajni čas je, da postane jasno, da virus ne obstaja. To je ključnega pomena, ker jasno kaže, da imajo ukrepi zelo drugačen namen kot nadzor virusa. Še bolj pomembno je, da je neizprosno resnična narava tistih, ki vladajo nad nami, in njihovi nameni. Nato tehtnica pade z oči in približa se množično prebujanje.
https://en.commonsensetv.nl/vaccination-the-virus-does-not-exist-i/

Včeraj mi nisi odgovorila na vprašanje (če ni skrivnost). Boš otroka cepila? Ne mislim za Covid, seveda, ampak za te otroške zadeve kot so nas cepili, ko smo bili majhni.
[/quote]

ja seveda ga bo no.. Saj je ja obvezno

gospod Vagabund Vaga Stručnjaški, prof. dr. vesoljske in mravljične znanosti univerze Ghonisenekam in pogodbeni sodelavec na inštitutu Ropotalne medicine, kjer predava iz predmeta Ghlupi možgani gospodinj diplomiral iz novega človeškega organa Malina Felicus, doktoriral iz nožnih prstov medvedjih šap Specializant oddelka za človeško blato in njegovo možno pretvorbo v plastelin pri mednarodni organizaciji DREKOPEK University

Totega Vagu ne poslušajte, toti je umazan do konca.
Vse kaj je bilo obvezno glede cepiv, nebo več obvezno, ker cepiva padajo v vodo, od a do ž.
Toti se bojo še malo “koprcali” reševati v upanju da se bo dalo kaj rešit, ma nič se neda rešit, vi prodane podgane…

Ebo vas virus, in ta LAŽ.
https://en.commonsensetv.nl/vaccination-the-virus-does-not-exist-i/

Ne gledat Dnevnika.
Osvobodite se strahu, to je vse kaj imajo.

Včeraj mi nisi odgovorila na vprašanje (če ni skrivnost). Boš otroka cepila? Ne mislim za Covid, seveda, ampak za te otroške zadeve kot so nas cepili, ko smo bili majhni.
[/quote]

In zakaj da ga ne bi?
Je že bil cepljen.

Veš, nimam nobenih zadržkov prot preverjenim cepivom, sm tud sama cepljenja kot otrok prot vsem boleznim katere cepjo. NI pa ŠANS, da se cepm z nepreverjenim cepivom.

In zakaj da ga ne bi?
Je že bil cepljen.

Veš, nimam nobenih zadržkov prot preverjenim cepivom, sm tud sama cepljenja kot otrok prot vsem boleznim katere cepjo. NI pa ŠANS, da se cepm z nepreverjenim cepivom.
[/quote]

Se strinjam. Nisem anticepilka in verjamem, da so cepiva prinesla človeštvu veliko dobrega, ampak PREVERJENA cepiva.
Anti Covid cepiva so bila narejena izredno na hitro in šele zdaj trenutno so v fazi testiranja na ljudeh.
To se mi ne zdi varno in jim ne zaupam!

Aha, lani je bilo vse teorija zarote, zdaj boste pa blefirali, da vam je bilo vse pričakovano.
[/quote]

Misliš, da bi se pri H5N1 zgodilo kaj drugega, če virusa ne bi zajezili? Pa s(m)o ga.
Očitno nimaš pojma o ukrepih, ki sledijo trajajočim pandemijam, ane da ne?

Bolj po kmečko pa res ne znam razložit. Očitno si res butast.

Misliš, da bi se pri H5N1 zgodilo kaj drugega, če virusa ne bi zajezili? Pa s(m)o ga.
Očitno nimaš pojma o ukrepih, ki sledijo trajajočim pandemijam, ane da ne?

Bolj po kmečko pa res ne znam razložit. Očitno si res butast.
[/quote]

No, potem pa napovej nadaljnje ukrepe, inteligenca, ko imaš toliko pojma. Virusa menda nismo zajezili, cepiva ne prinesejo imunosti, na nove seve pa sploh niso učinkovita. Kaj zdaj sledi, če veš?

Se strinjam. Nisem anticepilka in verjamem, da so cepiva prinesla človeštvu veliko dobrega, ampak PREVERJENA cepiva.
Anti Covid cepiva so bila narejena izredno na hitro in šele zdaj trenutno so v fazi testiranja na ljudeh.
To se mi ne zdi varno in jim ne zaupam!
[/quote]

Itak. Imam preveč rada svoj lajf, zato naj oni ta zvark preizkušajo kr lepo na drugih, na tistih ki čakajo v vrstah, na men ga zihr ne bodo.

Južna, to mi delaj…. kapa dol. NIsi sama. Sej nas je vedno več!!!
[/quote]

Vem, tud jst opažam 😛

[img]https://i.postimg.cc/xTd2vB1G/mb-si-ul.jpg[/img][/url]

[img]https://i.postimg.cc/1X5LKNsR/gorica.jpg[/img][/url]

Za tiste, ki jim gre znanje bolj težko v glavo je zdej na voljo strip, da bojo razumel kaj in kako s Covidom, a ne LudiD?

1. stran

[img]https://i.postimg.cc/d0DMNbHp/strip1.png[/img]

————————————————————————————————————————————
2. stran

[img]https://i.postimg.cc/3xJzdMTN/strip2.png[/img]

————————————————————————————————————————————
3. stran

[img]https://i.postimg.cc/1zbdCfNV/strip3.png[/img]

————————————————————————————————————————————

4. stran

[img]https://i.postimg.cc/mky6gjp7/strip4.png[/img]

A to ste vi sami sestavljali te pravljice?

A to ste vi sami sestavljali te pravljice?
[/quote]

Glede na to, da cele dneve po internetu visiš me čudi, da še nisi tega videl. To je narisala 21 letna študentka biologije.

Glede na to, da cele dneve po internetu visiš me čudi, da še nisi tega videl. To je narisala 21 letna študentka biologije.
[/quote]

Če bi lahko vse vidu, kaj ima katera študentka za pokazat, me verjetno na internetu sploh ne bi bilo. Tako, da tole z internetom,kar si omenil/a je ravno obratno se mi zdi.

Kaj pa tale študentka, pozna moje pesmi, jih je kaj poslušala, kajti jst sm tudi bio in neka vrsta. Pesmi pa so iz mene, po meni,od mene moje nastale. Tako, da bi mogoč lahko jih malo preštudirala v lepem smislu.

Povejte, študentko, da jo razumem na kak način gleda na situacijo in sploh če je študentka biologije bi bilo težko zanjo, če ne bi gledala ali dojemala tako kot dojema.

Bi ji pa predlagal morda malo poslušanja, Dr. Tomislava Terzina in kaj bi po njegovih predavanjih imela za povedati ali narisati, napisati. Bi se kaj spremenilo ali bi vse ostalo popolnoma enako.

Lepo bodite


Kje pa ti delaš k si tolk učen?


Kje pa ti delaš k si tolk učen?
[/quote]

Če nekaj delam potem to delo opravljam tam, kjer je to delo, da ga opravim. Tolk učen? Kolk?

Je to morda hci/necakinja Beovicke, Kacina in te ekipe???

Poskusaj brati cim vec literature resnih znanstvenikov s stazem in prakso. Vec raznolikosti vec izkusenj bo.

Punca ima smisel, znanje pa pride z leti.

Ravno gledam tvojo fotko v sn. Hahahahaha bledoličnež izgledaš kot smrt, samo kosa še manjka. Noge kot zobotrebec, plešasta siva glava in pepelnata koža! Punce, katera bi ga imela?? 🤣🤣🤣
[/quote]
Kje se da videt fotko tega dobrega, prijaznega in kulturnega človeka iz Pišec(ali Pizdovcev)?
Vse punce bi ga imele, garant😂 Saj lepota ni pomembna, če ima možakar tak žlehten, pardon, žlahten karakter❤️❤️❤️

New Report

Close