Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zvone Šeruga

Zvone Šeruga

Ali je res on kurbir št.1 v Sloveniji? Se pogovarjam danes z eno znanko in je rekla, da je skoraj njegova soseda In da je po*** vsako, ki mu je na pot prišla. Seveda je morala biti mlada in lušna. Doma pa družina. Njegova Romana pa nič. Je kateri že potoval z njim? Ali so to samo govrice ali je to res?

Nekatere ženske vedno vedno padejo na mežikanje in zapelive poglede moških modrih učk, nasmešek in lepo besedičenje. On vse to dobro obvlada – pred npr. 25imi leti je bil pa drzen še bolj. se ti je prilimal tudi pod dežnik med dežjem na eni od najbolj frekventnih ulic v središču Ljubljane, in te direkt nagovoril, brez zadržkov – povabil na “jahanje”. …( kmmmm – na motor, ja). Ima pa rad dolgonoge lepotice, oja.
Saj žena se pač sprijazni, kaj pa hoče, saj je že gospa v letih, ni več mlada, dolgih nog pa tudi nikoli ni imela. Verjetno je vse stvar zrelega dogovora med dvema po toliko letih in prihraniti si vso čustveno travmo ob pojanjih po sodiščih če bi šla eventuelno uradno naraze, sploh ker sta dve “javni osebi” da se odvetnik in sodniki ne naslajajo ob javnem pranju perila v takih primerih.

Jasno, pri meni je dobil košarico, kolikor je bil kratek in širok v hoji pod dežnikom, da ne bo pomote :). Si je pa upal, to pa 🙂

nova
Uredništvo priporoča

Baje, da imata odprt zakon, tako da je tudi Romanca prišla na svoj račun:))
Seveda ga ne more prekositi v številu, to ne… ampak tolažba pa vendarle je, da tudi ona lahko, če ji paše.
P.S. Zvone vsaj ni tak egoist kot tisti iz Medvod ali od kod že (ki pilotira majhna letala), ne morem se spomnit, kako se piše, on je pa tak, da se lahko samo on kurrba, baba se ne sme in mora biti zvesta!😄😄😄

Erazem B. Pintar je, se mi je končno povrnil spomin!

Mene pa zanima, če so mu tiste študentkice, ki so z njim potovale, plačevale v naturalijah? 😛

Knjige se bolje prodajajo, če je notri erotični pridih. Če ves čas namiguje na svojo sopotnico – mlado, dolgonogo punco, narod bolj kupuje.
Dedci so seveda ob takih sopotnicah nevoščljivi in se dviguje dosti prahu okrog njega. Kar seveda pomaga pri prodaji knjig, predavanj, filmov, potovanj…

Kup dedcev je čisto slinasti ob misli, da bi imeli take sopotnice kot ima Šeruga.

Njegova žena je javna osebnost?

Zvone ja. Precej zgovoren dečko, kljub temu vedno spoštljiv.
Dolgonoge smo mu mešale glavo.

Normalen moški ima rad mlade in čedne.

Me pa zanima, če je Brane Červek tudi tak? Na TV oddajah na trenutke deluje tako, da se komaj zadržuje ….Bog ve, kaj se dogaja izven kamer….

xD 😉

Res je, to drži. Gentlemetski Casanova 🙂

Mislim, da je bilo že večkrat izpostavljeno, da imata z ženo odprt zakon in da on tega ne skriva. Do žene ima sicer zelo spoštljiv in lep odnos, težko je razumeti kako, ampak očitno sta oba za in laufa.

Zvone na tapeti. Aha kje se pa vaši mozeki potiskajo? Nadure, potovanja, službene dolžnosti mhm🤣
Druge samske pa itak noben ne povoha so si pa Zvoneta privoščile.
Zvone pozdrav. Vedno sem bila malo zaljubljena vate 😄

Dajte nehat babe nore. Kaj vas brigajo drugi dedci, če še za svoje niste sposobne poskrbet!! Kako bogi moraš bit, da ti je zakon popolnega neznanca tako zanimiv??Pošljite mu sliko na Facebook in se ponudite, pa boste videle reakcijo a ne. Potrebne ko Sahara vode, a štapom vas ne bi dirao noben.

Ne gre za neznano osebo. Če ima odprt zakon ga ne moti.

Babe nore prifliknjene, kakšne pišete…Zvone Šeruga ima z bivšo glavno urednico časopisa Nedelo odraslo hčer in sina…Le kaj si mislita ob vašem grdem opravljanju? Da vam je kamen priletel v glavo in da vam gre po glavi sam seks in da ste vse po vrsti očitno potrebne?

Ma kakšen odprt zakon, kje si to prebrala? Nehaj natolcevati laži ? Si bila zraven?

Ker Zvonči rine za vsako kiklo. Če njega ne moti žena?

Ma kakšen odprt zakon, kje si to prebrala? Nehaj natolcevati laži ? Si bila zraven?
[/quote]

enkrat je ta novinarka Romana sama pisala o tem. Resnica pa je v tem, da se je očitno odločila, da bo to grenko pilulo požrla, znaša se pa potem nad vsemi drugimi ženskami.

Zvonca poznam osebno. Je sošolec.
To, da se kurba niti nima veze. Bolj je zanimivo to, da tip ni nikoli delal druzga kot da se je klatil okoli. V šoli je imel zmeraj privilegije. Njegove politično udbovsko komunistične zveze so mu omogočile da je zmeraj zvlekel nek denar od države. V njegovi zidanici so se zmeraj zbirali in popivali neki komunistični priskledniki, ki so mu v zameno za popivanje žretje orgije, omogočili dovolj sponzorjev iz državnih podjetij, da mu ni bilo treba nikoli delat.
Za nekatere je slaven, faca…ampak v suštini je model čist navaden lahkoživi falot.

Ma kakšen odprt zakon, kje si to prebrala? Nehaj natolcevati laži ? Si bila zraven?
[/quote]

Tega ne skriva ne Zvone, ne Romana.

Men sta obadva tako neapetitlih, da ju ne bi niti s palico. On ves sluzast /majhen,grd, ona turbo desperat zafrustrirana energija. Itak, ce je vepra izbrala pa se ta se okol goni. Se nima rada. Njemu je se najbolj ocitno sekira v med padla. Ze tko mi je sluz energy, da ne bi hotla niti prek Bolhe kej od taksnga kupit kaj sele na sprehod iti kaj sele na potovanje kaj sele da bi se slinaru okol mene. Bruuuuh.

Te je tako živalsko poseksal, da se niti imena nisi mogla spomniti?
Erazem B. Pintar je, se mi je končno povrnil spomin!
[/quote]


[/quote]

Spet je govora o enem desperate sluzastem bad looking tipu. Matr. A nimajo zenske nobenih standardov?? Ce ze nima osebnosti in karakterja bi bil pa lahko vsaj lep. Tadva nista nic od nastetega. Ne stekam nobene, ki jima je dala.

pač si vzame tisto kar se mu ponuja. Očitno pa ženske padajo na take moške. Zna gobcati. Kako na to gleda žena, pa je njuna stvar.

New Report

Close