Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Medicinski bratje

Medicinski bratje

Zakaj se več moških ne odloča za ta poklic? V bolnicah so blaženi med ženskami!

Ker so rajši zdravniki, tako da jih te ženske obožujejo kot bogove in se pred njimi mečejo na kolena.

Za studij medicine, da postanes zdravnik, moras biti izredno intelegenten. Da postanes medicinska sestra / brat in naredis srednjo/visjo zdravstveno solo si lahko neumen.

Ker je bil to nekoč “ženski” poklic in so medicinsli bratje bili posmehovani. Pač kao no bil poklic za moškega.

No stvari se dandanes le spreminjajo na bolje in vidim vedno več medicinskih bratov.

Lep poklic, vreden občudovanja.

To so zdaj takoimenovani “zdravstveniki”.

Mislim, da jih ni tako malo, pa se vedno premalo. So pravi blagoslov za time, ker med tecne babe vnesejo neko ravnovesje in obcutek varnosti. Kar sem delala s fanti tehniki je bila milina! Bi kar uzakonila 1:1 razmerje med sestrami in zdravstveniki!

Veliko njih je gejev.

Se popolnoma strinjam

Ja “to bo”! Kaksen beden argument.


Aja? Kolega je pa najvec babjek in nkol se neu zresnu. Pa vsako sodelavko sanja🤣

ni primerjave med njimi in med ženskami. Je pa res, da so večinoma na urgencah in dežurnih službah.
Jaz sem recimo včeraj delal 24 ur na dežurstvu na enoti, ki gre ven pač ob določenih primerih in nas je bilo 8 (dva pilota, štirje medicinski tehniki in dva zdravnika). Babe pa nobene in prav noben je ni pogrešal.
ne znam in ne upam si predstavljat, da bi bila v ekipi ženska. Meter skočit ne upa, tečt ne zna, menstruacijo ima, noht se ji zalomi, veter ji frizuro uniči, scat jo tišči… Ne gre to z babam. Ne rečem. V bolnicah pa za kartoteke štempljat so ok, ostalo pa … Je vse pretežko. Še bombo kisika ne more pomagat nest – jo že križ boli od krčov pa menstre.

gospod Vagabund Vaga Stručnjaški, prof. dr. vesoljske in mravljične znanosti univerze Ghonisenekam in pogodbeni sodelavec na inštitutu Ropotalne medicine, kjer predava iz predmeta Ghlupi možgani gospodinj diplomiral iz novega človeškega organa Malina Felicus, doktoriral iz nožnih prstov medvedjih šap Specializant oddelka za človeško blato in njegovo možno pretvorbo v plastelin pri mednarodni organizaciji DREKOPEK University

New Report

Close