Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Bel kombi

Bel kombi

V soboto okoli devete ure je bila Ljubljana se bolj prazna. Na ulici sem bila vsekakor sama. Ko sem hodila proti kriziscu s semaforjem sem slisala, da nekdo vozi pocasi. Bilo mi je cudno in cuden zvok vozila. Ker pa je imelo vozilo na semaforju rdeco luc sem mislila, da zato vozi pocasneje kar je edino logicno. Vozilo me pocasi prehiti in vidim da gre za star bel kombi kjer se vrata odpirajo zadaj. Preseneti pa me ko kombi tik pred semaforjem zapelje na moj plocnik in se ustavi. Vse brez zmigovcev. Kaksnih 8, 9 metrov pred menoj s tem da pusti ozek prehod na plocniku, ce bi sla jaz mimo. Ker mi je bilo to vse cudno sem upocasnila korak dva, se nato hitro ustavila tudi jaz in mrko gledala kaj je zdaj to. Na semaforju je bila zelena ampak kombi stoji, jaz pa tudi. Po glavi vsi mozni scenariji. tablica je bila ljubljanska s crkama KR…po dolgih sekundah je ta skripajoc kombi odpeljal enako pocasi. Morda sem panicna in ni bilo nic posebnega ampak sem napisala da boste pozorni. Vse sort cudakov se potika.

Kakšni delavci mogoče? Pa iščejo pravi naslov? Sigurno ni imel prostoročnega telefona pa je s telefonom v roki spraševal stranko kje so in seveda ni mogel še žmigavcev vklopit. Upam samo da je pogledal če je kdo na pločniku.

Paranoja ? Shizofrenija ?

nič paranoja. Po tej naši zemlji se vse sorte ljudi sprehaja. Prav je da ste pozorni na takšne zadeve. Jaz bi ga fotografiral in poslal fotko policiji po e-pošti. Meni se je že tudi to dogajalo. pa ne enkrat. Samo da jaz vem zakaj se mi to dogaja.

Vse sorte ljudi ? Morda ste pa vi cudni , pa se tega ne zavedate . Vsepolno shizofrenikov je med nami, a tezko pridejo do diagnoze.

Peška, vse sorte je možno.

Res je ni tako lahko za človeka diagnoze zrihtat. Bi se pa najbrž tudi povsem zdravega človeka dal v shizofrenika podelat, če ima okrog skupino ljudi z enakim interesom in še psihiatra ki jim svečo drži.

Pred križiščem je najbrž preverjal ali zaviti ali ne, sploh sedaj ko so ulice prazne si človek upa zapeljat tudi na pločnik.

Ja, seveda, zasledujejo te in vršijo nadzor nad tabo!😄😄 Le kako, da si tako zanimivo? Si papež? Trump? Gates? Angleška kraljica? Kdo podoben tem?

Za avtorico pa: prav je, da si bila previdna in nisi šla naprej. Gotovo veliko žensk ravno tako ne bi šlo naprej, čisto iz previdnosti ali zgolj iz slutnje. Nič ni narobe, če je človek v današnjem svetu previden in nezaupljiv. Polno kriminala in kriminalcev je povsod.

Ja, seveda, zasledujejo te in vršijo nadzor nad tabo!😄😄 Le kako, da si tako zanimivo? Si papež? Trump? Gates? Angleška kraljica? Kdo podoben tem?

Za avtorico pa: prav je, da si bila previdna in nisi šla naprej. Gotovo veliko žensk ravno tako ne bi šlo naprej, čisto iz previdnosti ali zgolj iz slutnje. Nič ni narobe, če je človek v današnjem svetu previden in nezaupljiv. Polno kriminala in kriminalcev je povsod.
[/quote]
Lahko je sto ljudi sto čudi kaksnemu kdaj kaj ušpičila zdaj jo pa mal straši, ni nujno da jo nadzorujejo. Bog ve zakaj ima občutek da jih bo fasala nazaj , če ve zakaj jo zasledujejo
Nobeden nima nadzora razen politikov in pa kriminalci.
No pa shizofreni ga imajo tudi.


Lahko je sto ljudi sto čudi kaksnemu kdaj kaj ušpičila zdaj jo pa mal straši, ni nujno da jo nadzorujejo. Bog ve zakaj ima občutek da jih bo fasala nazaj , če ve zakaj jo zasledujejo
Nobeden nima nadzora razen politikov in pa kriminalci.
No pa shizofreni ga imajo tudi.
[/quote]

na rezervne dele noben ne pomisli? trgovino z belim blagom?

čist prav dam avtorici, je že prav, da si previdna. Pol se pa (ne) čudimo objavam, ko iščejo izginule ljudi.

V takih primerih si obvezno zapomni registrsko tablico! Pojdi na policijo ali jih pokliči. Nihče se ti ne bo smejal. Na policiji si bodo to zabeležili in preverili za koga gre. Ta podatek vedno lahko nekoč prav pride! Ne vzame jim niti 5 min. Četudi se na koncu izkaže lažen alarm, reagirajte. Ljudje danes izginjajo kot kafre. Tudi tista Simona s Ptuja. Kdo se je takrat pripeljal mimo in jo pobasal v avto, sam bog ve.

Tablice lahko tudi sproti menjajo z ukradenimi…
Vedno slikanje, sploh dele, ki so rjavi in drugače posebni. To je dokaz.

No, ali pa tako.

Mene tudi zasledujejo. Non stop. Se mi zdi, da so marsovci.

Niso Masovci, to so tvoji hemoroidi.

Pametno bi bilo, da bi si zapomnila registrsko številko avta in povedala Policiji. Kot je že nekdo zapisal, nihče se ti ne bi smejal, gotovo bi preverili lastnika, hkrati pa takoj videli, a so tablice ta prave ali ukradene.
Če veš številko tablice, jo lahko še vedno sporočiš Policiji, ni nič prepozno.

na rezervne dele noben ne pomisli? trgovino z belim blagom?

čist prav dam avtorici, je že prav, da si previdna. Pol se pa (ne) čudimo objavam, ko iščejo izginule ljudi.
[/quote]
A ko so jo od blizu videli so si pa premislili?


A ko so jo od blizu videli so si pa premislili?
[/quote]

Ne, tebe so čakal. 10 črncev, da te zribajo ko svijo.

Nisem ravno plašne sorte. Marsikdaj sem včasih ponoči šla peš domov, tudi kje v tujini. Ker nisem več v rosnih letih, se mi tudi posilstva ni treba bati.
Bo že par mesecev, ko sem že v mraku şla tankat na kar obljudeno pumpo. Hotela sem preveriti še pritisk v gumah. Ko sem zapeljala malo stran, zagledam dva parkirana avta in v oči so mi padli na nek način čudni tipi. Običajno opravim svoje in se niti ne oziram naokoli. Takrat pa sem imela prav čuden občutek, ne morem niti reči strah, pa sem se rajši kar pobrala stran. Čez par dni zvem, da so se tam streljali in tudi, da se tam zbirajo mafiozi.
Avtorica, mislim, da občutke podcenjujemo in da je bil strah upravičen.

Poznam primer, ko je starejsi gospod vsak dan klical policijo, da mu nekdo hodi po hisi. Kaj kmalu so ga dali v ustrezno ustanovo.

“Ker nisem več v rosnih letih, se mi tudi posilstva ni treba bati.”

Ti to resno? A posiljujejo samo mlade in luštne punce?
Malo premisli, preden zapišeš tako bedarijo.


A ko so jo od blizu videli so si pa premislili?
[/quote]

ženska se je ustavila. NI šla bližje, zato jim je načrt propadel – če je šlo za to.
Glede na to, da so ji “nastavili” ozek prehod med stranskimi vrati kombija in zidom, so hoteli to opravit na hitro in potiho. In ko se je ženska ustavila, je bilo konec. Če bi rad nekaj hitro in tiho opravil najbrž ne boš potem rikvercal pa lovil žensko po ulci.

ženska se je ustavila. NI šla bližje, zato jim je načrt propadel – če je šlo za to.
Glede na to, da so ji “nastavili” ozek prehod med stranskimi vrati kombija in zidom, so hoteli to opravit na hitro in potiho. In ko se je ženska ustavila, je bilo konec. Če bi rad nekaj hitro in tiho opravil najbrž ne boš potem rikvercal pa lovil žensko po ulci.
[/quote]

Se strinjam!

Ljubljanska tablica KR?

New Report

Close