Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kmalu me ne bo več, zato urejam zadnje podrobnosti

Kmalu me ne bo več, zato urejam zadnje podrobnosti

Pred enim letom sem izvedela, da sem neozdravljivo bolna. Nimam niti 40. Bil je šok, najprej zame, nato za vse ostale. Nismo se mogli sprijazniti z dokončno diagnozo, zato smo iskali vse možne načine zdravljenje. Upali smo na ozdravitev, a kupovali smo samo čas. Dragoceni čas, ki bi ga lahko preživela drugače. Čas, ko bi bila z mojimi ljubljenimi, namesto, da smo noreli po Evropi v iskanju nečesa kar ne obstaja. Za moja zdravljenja smo zapravili premoženje, plus prihranke mojih staršev. A usoda ima z mano drugačne plane.
Ko sem ugotovila, da zdravja, ne časa, ne morem kupiti, sem začela delati na svoji psihi. Počasi sem se začela imeti rada, uglasila sem se, takrat pa sem lahko sprejela tudi svojo diagnozo in začela uživati v trenutkih, ki so mi še ostali. Kljub koroni, so mi moji ljubi omogočali nepozabne dni.
Vse sem sprejela, le tega, da bom za sabo pustila otroka, ki še vedno zelo potrebujeta svojo mamico, ne. Začela sem jima pisti dnevnik z napotki in nasveti, lepe misli, zraven se snemam, dajem pripombe, jima kaj preberem. Morda bosta moj odhod tako lažje prebrodila.
Starša sta na moj odhod najbolj pripravljena, saj previta, da sta me od vseh imela najdlje. Njima sem naredila album slik in videoposnetkov od rojstva do danes.
Enako delam za moža, le da njemu pišem recepte, določene posebnosti o najinih mulčkih, ki jih vemo samo mame, kako s kužkom in muco, rojstne dneve sorodnikov in prijateljev, lepe misli in ljubezenska pisma, ki sem mu jih premalokrat napisala.
Napisala sem tudi oporoko, saj mož ni želel, da prepise in podobne stvari urejava v času mojega življenja. Imela sem nekaj skritih prihrankov, takih, ki bi jih zapravili za nas, ki bi bili naložba v družino, izteklo se mi je zavarovanje, zato sem z nabranim denarjem lahko skoraj poplačala kredit. To bo moje zadnje darilo možu. Da bo imel eno veliko breme manj.
Tako, izpovedala sem se, moja duša je lažja. Zdaj pa do svojega odhoda lahko samo še uživam s svojimi in poskrbim za zadnje nepozabne spomine.

umrla boš kot vsi drugi, kaj je to takega, ne tečnari

Ne morem verjeti kako zelo organizirana in dosledna si v zadnjih trenutkih življenje. Na kaj vse si mislila. Žal mi je zate in za tvojo družino.

Itak, točno kopirano po plehkem filmskem scenariju….eh

Itak, točno kopirano po plehkem filmskem scenariju….eh
[/quote]

kaj pa če je ženska res izlila dušo na “papir”? Verjetno prijateljev ne želi obremenjevati kaj skriva pred svojo družino, pa je rabila dati iz sebe, ti pa primerjaš njeno življenje z plehkim filmom. Rajši drugič nič ne napiše, če ne veš, če je resnično.

Če bi lahko bi svoje življenje takoj sedaj ugasnil in vam podaril vsa svoja morebitna leta, ki so mi ostala, če je res kar ste zapisali.
Naj se zgodi čudež in naj vam bolezen bode odvzeta prosim stvarstvo.

kaj pa če je ženska res izlila dušo na “papir”? Verjetno prijateljev ne želi obremenjevati kaj skriva pred svojo družino, pa je rabila dati iz sebe, ti pa primerjaš njeno življenje z plehkim filmom. Rajši drugič nič ne napiše, če ne veš, če je resnično.
[/quote]
Daj no nehaj no, umirala bo in bo točno po plehkem filmu vse počela. In tudi nihče ji ne bo kar atko rekel, ad bo umrla dve leti prej, bejž no bejž.

Folk, da vas ni sram, da se ob tako lepem zapisu delate norca in mislite na teorijo zarote. Kakšni ljudje ste to!

kaj pa če je ženska res izlila dušo na “papir”? Verjetno prijateljev ne želi obremenjevati kaj skriva pred svojo družino, pa je rabila dati iz sebe, ti pa primerjaš njeno življenje z plehkim filmom. Rajši drugič nič ne napiše, če ne veš, če je resnično.
[/quote]
Verjetno je gledalo enak film, kot sem ga ajz kaka dva nazaj sem točno tak film gledal, do pikice, snemala je videe z napotki, pisala dnevnik, pol sem ga pa izpustil, ker je bil preveč pocukran, prozoren in bedast.

Aja, pozabila je napisat, da snema tudi sporočilo za bodočo moževo izbranko…


Daj no nehaj no, umirala bo in bo točno po plehkem filmu vse počela. In tudi nihče ji ne bo kar atko rekel, ad bo umrla dve leti prej, bejž no bejž.
[/quote]

Daj povej po katerem filmu je gospa naredila povzetek? Bi si ga res ogledala, morda dobim kakšno idejo, ko bo red prišel name.

Resnično upam, da se iz takih zadev res nihče ne bi delal norca oz. da ne bi delal provokacije.
Torej, če je zgodba resnična, simpatiziram s tabo in te občudujem, ker si tako naštudirala svoje zadnje mesece, tedne in dneve. In sočustvujem s tvojo družino, z vsemi tebi dragimi, ki jih boš zapustila.
Privoščim ti čim lepše dni, ki so še pred tabo in ko pride čas slovesa, naj bo brez telesnega trpljenja in z mirom v tvoji duši.

A je kdo pomislil, da jo je lahko ravno film navdahnil. Kaj ste to za eni primitivci in čudaki tukaj zbrani.

Resnično upam, da se iz takih zadev res nihče ne bi delal norca oz. da ne bi delal provokacije.
Torej, če je zgodba resnična, simpatiziram s tabo in te občudujem, ker si tako naštudirala svoje zadnje mesece, tedne in dneve. In sočustvujem s tvojo družino, z vsemi tebi dragimi, ki jih boš zapustila.
Privoščim ti čim lepše dni, ki so še pred tabo in ko pride čas slovesa, naj bo brez telesnega trpljenja in z mirom v tvoji duši.
[/quote]
Saj ni to provoakcija, baba ima potrebo po tovrstnem trolanju. Je pa dejansko točno povzetek enega filma, ki je bil ne dolgo nazaj, pa se ne spomnim zdaj ali na AMC ali kje drugje. Tma je še posnela video az bodočo moževo ženo.

Že samo to, kako je izvedela ipd, je neresnično, medicina ne seznanja ljudi tako, sploh pa ne kot v filmu, imate še dve leti življenja.

Če bi lahko bi svoje življenje takoj sedaj ugasnil in vam podaril vsa svoja morebitna leta, ki so mi ostala, če je res kar ste zapisali.
Naj se zgodi čudež in naj vam bolezen bode odvzeta prosim stvarstvo.
[/quote]
Resnična škoda da tega ne moreš naredit. Tebe, zgago in parazita bi se znebili obenem pa bi rešil čudovito življenje ženske, ki si resnično ne zasluži, da že umre.


Saj ni to provoakcija, baba ima potrebo po tovrstnem trolanju. Je pa dejansko točno povzetek enega filma, ki je bil ne dolgo nazaj, pa se ne spomnim zdaj ali na AMC ali kje drugje. Tma je še posnela video az bodočo moževo ženo.

Že samo to, kako je izvedela ipd, je neresnično, medicina ne seznanja ljudi tako, sploh pa ne kot v filmu, imate še dve leti življenja.
[/quote]

Kje pa si zasledil koliko časa naj bi še živala? Napisala je, da je neozdravčjivo bolna. To pa verjetno izveš ali pa celo čutiš.


Resnična škoda da tega ne moreš naredit. Tebe, zgago in parazita bi se znebili obenem pa bi rešil čudovito življenje ženske, ki si resnično ne zasluži, da že umre.
[/quote]

Tudi tebe je lahko sram, da želiš nekomu smrt. Človek ti ni nič storil, spaka grda!

Kje pa si zasledil koliko časa naj bi še živala? Napisala je, da je neozdravčjivo bolna. To pa verjetno izveš ali pa celo čutiš.
[/quote]
Beri med vrsticami kako dolgo je iskala rešitev in podobne blesarije.

Poznam človeka, ki je dejansko umiral in so se vsi poslovili od njega, javno. Imelje levkemijo, koliko je sploh reistriral tist poslovilni koncert, ne vem, ker je bil le še kost in koža, ki ni mogel samostojno niti stat. Človek se je po nekem čudnem naključju izvlekel in danes več let po tem živi normalno. Verjemi, da ni snemal nobenih videov in nič od tega kar si pravljično avtorica predstavlja, ampak je prestajal take muke, da si nihče od nas ne more tega predstavljat.

Poznam človeka, ki sluti, da se mu bliža konec, da je šlo zdravstveno stanje naglo navzdol. Nič pravljičnega ne počne, malo je videt, da bolj dokončno in temeljito ureja neke stvari, morda pospešeno tudi navaja otroke na samostojnost, dokler bo lahko še to počel in koliko ga poznam, ko ne bo mogel več in bo zapadel v mučenje, si bo sam pomagal. Skratka nobene pravljice, kot pri avtorici.

Imel sem brata, ki je v pol leta umrl za pljučnima rakom. Do zadnjega je upal, kot so ga tudi bodrili zdravniki, edino ko je zadnjič bil urgentno odpeljan v bolnico je sam rekel, “zdaj je pa konec”, je vedel. Nobene pravljice, videov, opearcija,. kemoterapija, slabost, bruhanje, muke, smrt.

Lahko bi še našteval, še poznam ljudi, tako da ja, avtorica je neokusen troll,če ne še kaj slabšega. Te blesave babe mislijo, da ko je nekdo resno hudo bolan, da je to pravljično in snemaš videe po scenariju filma, da jih pustiš za sabo, ne da so to bolečine, mučenje, zmanjšana zmogljivost, skratka trpljenje…..babe prfuknjene, vedno je baba prej usekana, kot normalna in to kaže vsem.


Beri med vrsticami kako dolgo je iskala rešitev in podobne blesarije.

Poznam človeka, ki je dejansko umiral in so se vsi poslovili od njega, javno. Imelje levkemijo, koliko je sploh reistriral tist poslovilni koncert, ne vem, ker je bil le še kost in koža, ki ni mogel samostojno niti stat. Človek se je po nekem čudnem naključju izvlekel in danes več let po tem živi normalno. Verjemi, da ni snemal nobenih videov in nič od tega kar si pravljično avtorica predstavlja, ampak je prestajal take muke, da si nihče od nas ne more tega predstavljat.

Poznam človeka, ki sluti, da se mu bliža konec, da je šlo zdravstveno stanje naglo navzdol. Nič pravljičnega ne počne, malo je videt, da bolj dokončno in temeljito ureja neke stvari, morda pospešeno tudi navaja otroke na samostojnost, dokler bo lahko še to počel in koliko ga poznam, ko ne bo mogel več in bo zapadel v mučenje, si bo sam pomagal. Skratka nobene pravljice, kot pri avtorici.

Imel sem brata, ki je v pol leta umrl za pljučnima rakom. Do zadnjega je upal, kot so ga tudi bodrili zdravniki, edino ko je zadnjič bil urgentno odpeljan v bolnico je sam rekel, “zdaj je pa konec”, je vedel. Nobene pravljice, videov, opearcija,. kemoterapija, slabost, bruhanje, muke, smrt.

Lahko bi še našteval, še poznam ljudi, tako da ja, avtorica je neokusen troll,če ne še kaj slabšega. Te blesave babe mislijo, da ko je nekdo resno hudo bolan, da je to pravljično in snemaš videe po scenariju filma, da jih pustiš za sabo, ne da so to bolečine, mučenje, zmanjšana zmogljivost, skratka trpljenje…..babe prfuknjene, vedno je baba prej usekana, kot normalna in to kaže vsem.
[/quote]

Pa kje je napisano zaradi kakšne bolezni umira? Ljudje kar nekaj povzemete. Zapis je lep pa če je resničen ali ne. Če je resničen, si misliš kako se mora počutiti ženska, ki bere vaše zblojene odgovore?
Viharni, sem mislala, da si malo bolj intiligenten in veš, da umiranje ni za vse enako.

Pa kje je napisano zaradi kakšne bolezni umira? Ljudje kar nekaj povzemete. Zapis je lep pa če je resničen ali ne. Če je resničen, si misliš kako se mora počutiti ženska, ki bere vaše zblojene odgovore?
Viharni, sem mislala, da si malo bolj intiligenten in veš, da umiranje ni za vse enako.
[/quote]
Zaradi katerekoli. Bolezen zaradi katere umreš ni nobena uživancija in ne pravljica, take bolezen obstaja le v filmih. Prav tako nihče ne piše in ne snema videev v času hude bolezni in nihče tudi ne bo potem gledal videov za pokojno osebo. Gre za vidno trolanje nezrele osebe po holivudskih pocukranih, plehkih filmih. Pravljice ne obstajajo.

Pa kje je napisano zaradi kakšne bolezni umira? Ljudje kar nekaj povzemete. Zapis je lep pa če je resničen ali ne. Če je resničen, si misliš kako se mora počutiti ženska, ki bere vaše zblojene odgovore?
Viharni, sem mislala, da si malo bolj intiligenten in veš, da umiranje ni za vse enako.
[/quote]Kaj si ti mislila? Ti nimaš s čim mislit, če kvasiš, da obsatja bolezen kot lepota in uživancija in potem kar umreš. Ti si motena smrdljivka, ki je odprla temo in ne prvo s katero trolaš.

Ne bi pa sploh presenetilo, da je avtor hendikepiranec darwin, ki je izmišljen tekst od nekje prilepil sem, ker je takoj skočilo v temo….msilim, neokusne trole bi bilo treba prijavit njihovim operaterjem, ne le blokirat.


Zaradi katerekoli. Bolezen zaradi katere umreš ni nobena uživancija in ne pravljica, take bolezen obstaja le v filmih. Prav tako nihče ne piše in ne snema videev v času hude bolezni in nihče tudi ne bo potem gledal videov za pokojno osebo. Gre za vidno trolanje nezrele osebe po holivudskih pocukranih, plehkih filmih. Pravljice ne obstajajo.
[/quote]

In ti vse veš. Če ne bi bil tak bumbar, bi ti opisala kako je umirala moja prijateljica. Če bi bila samo zunanja opazovalka, bi rekla da je lepo umirala.

Trolanje ni moja domena. To delate vi stalni pacienti na MONu.

Kaj si ti mislila? Ti nimaš s čim mislit, če kvasiš, da obsatja bolezen kot lepota in uživancija in potem kar umreš. Ti si motena smrdljivka, ki je odprla temo in ne prvo s katero trolaš.
[/quote]

Daj me prosim razsvetli katero temo sem še odprla. V vsem času kar hodim na ta forum sem odprla čisto samo eno temo.

Povsod sem jst. Jst sm tvoja vest in te bom spremljal do groba potem te bodo pa drugi prevzeli in naprej dol odpeljali…

Tebe primitivni žaljivec in prepotentni kreten, bi bilo potrebno odstranit iz foruma. Me prav zanima za kakšno čudno psihozo bolehaš. Glede na tvoje obnašanje si kar precej moten.

New Report

Close