Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Tema za večno nesrečno zaljubljene

Tema za večno nesrečno zaljubljene

Kaj vas odvrača od samomora?


Zakaj pohojeno srce? Kaj se ti je zgodilo?
Glej, čas celi rane, jutri bo boljše. Verjemi. Zaupaj. Srečno.

Jah jaz se ne obremenjujem s tem. Sicer imam fanta pa če se nama ne izide kaj zdej. Grem naprej in si najdem drugega.

nova
Uredništvo priporoča


Zakaj pohojeno srce? Kaj se ti je zgodilo?
Glej, čas celi rane, jutri bo boljše. Verjemi. Zaupaj. Srečno.
[/quote]
Letos bo 20 let, tako da to očitno ne drži.

Saj je naslov dovolj zgovoren. Podrobnosti nikogar ne zanimajo. Ljudje te toliko časa ignorirajo, dokler ne narediš kakšne neumnosti. Takrat pa vik in krik, kako je lahko do tega prišlo.

O groza res. 20 let jokanja za neki kar ne bo. Ja škoda časa. Jaz bi vmes poiskala že 20 novih.

pri meni je to že 7 let. pomojem smo moški edini, ki ne pozabimo in zares ljubimo… pri meni pomaga alkohol… ženske si pa najdejo novega in pozabijo, totalno primitivno in neandertalsko

Moški ne pozabite in zares ljubite. Dej ne prbijej neumnosti. Če ti je pa tok hudo se pa zapri doma pa tam samevej in jokej.

Sicer o samomoru nisem razmišljala, je pa prva zavrnitev presneto hudo bolela in sem rabila tudi kar nekaj časa, da sem se pobrala. Sem pa nehala romantizirat odnose. Delala na sebi in svoji samopodobi ter zavedanjem, da se lahko najbolj zanesem samo nase. Da so v življenju še druge stvari in ne samo partner…pa da ni idealnega partnerja in ljubezni.


Menda je tudi dokazano, da moški veliko dlje in težje prebolevamo močne ljubezni. Nekateri gremo pri tem pač v ekstreme. Zato se verjetno nama obema uporabnica 20 let zdi kot ena k****. Pač ne razume, pa tudi vseeno ji je. Njej je partner bolj sredstvo za dosego cilja kot kaj drugega, pa ji ga ni noben problem zamenjat. Nekateri zato ženske primerjajo z mačkami, moške pa s psi. Mačke so hinavke in ko jih nehaš futrat, spokajo drugam. Psi so pa patološko lojalni, čeprav seveda ne do kogarkoli.


Lepo, če to funkcionira zate. Meni je življenje brez nje nesmiselno in samo čakam na smrt.

Spoznali ste neko osebo v katero ste se zaljubili. Kaj se je dogajalo, kako ste prišli v stik s to osebo, kakšna je ta oseba…

Forum spremlja tudi neka neznana princesa, ki je več kot fantastična.

Neznana princesa ima v sebi razvite neverjetne sposobnosti in potenciale. Ona je kot fantazija, neverjetno lepa fantazija. Več kot perfektna je, in tega se tudi zaveda. Zanjo nikdar in nikoli noben moški ni dovolj dober. Ona ve, da je večna in nesmrtna.

Premalo si povedal. A sta bila skupaj? Ali te je ona pustila? Kaj se je sploh dogajalo? Zakaj tako vztrajaš????

Ni pomembno. Kmalu me ne bo več in bo vesolje spet v ravnovesju.

Palačinke so se mi prismodile.

Hvala, ker vam je mar.

Lahko bi ti bolje svetovali, če bi napisal več o tem.

Če se človek odpre in da vse ven iz sebe se bolje počuti. Te razumem. Tudi sama sem bila razočarana v ljubezni pa sem prebolela. Ni pa šans da za nekoga drugega si kaj sebi narediš. Nisi vreden. Živi dalje. Pojdi v naravo če ti ljudje ne pašejo. Pogovarjej se magari z nami tukaj gor. Odmisli slabe misli in živi zase.

Nesreča v ljubezni. Brez nje jim ni živeti.

De omnibus disputandum..

Kaj ne vidis, da so se mu palacinke prismodile!? Prej je imel problem samo z babo, zdaj pa se s palacinkami 😀 No, oboje je zenskega spola, clovek nima srece res ne 🙂

Kaj ne vidis, da so se mu palacinke prismodile!? Prej je imel problem samo z babo, zdaj pa se s palacinkami 😀 No, oboje je zenskega spola, clovek nima srece res ne 🙂
[/quote]
Si me nasmejala.


Menda je tudi dokazano, da moški veliko dlje in težje prebolevamo močne ljubezni. Nekateri gremo pri tem pač v ekstreme. Zato se verjetno nama obema uporabnica 20 let zdi kot ena k****. Pač ne razume, pa tudi vseeno ji je. Njej je partner bolj sredstvo za dosego cilja kot kaj drugega, pa ji ga ni noben problem zamenjat. Nekateri zato ženske primerjajo z mačkami, moške pa s psi. Mačke so hinavke in ko jih nehaš futrat, spokajo drugam. Psi so pa patološko lojalni, čeprav seveda ne do kogarkoli.
[/quote]

Nič čudnega, da te je tvoja “pohodila”, če imaš pa take izjave, da so mačke hinavke. Živali ne poznajo hinavščine, to je človeška lastnost.

Nič čudnega, da te je tvoja “pohodila”, če imaš pa take izjave, da so mačke hinavke. Živali ne poznajo hinavščine, to je človeška lastnost.
[/quote]

Res je. Pa tudi, če bi človeške lastnosti projicirali na živali, ne bi mogle biti mačke nikoli in pod nobenim pogojem hinavske. A tisti, ki naredi vedno to, kar mu paše, je hinavski? Prej iskren, avtonomen in neodvisen.
Tebi pa avtor: vse je v glavi in tam ostane, dokler sami tako hočemo. Zavestno ali podzavestno. Tudi največje ljubezni.

Potem so pa iskreno sebične, kar je pa še huje.


Ne znam in tudi nočem. Tako življenje nima pomena. Sploh pa niti ne želim govoriti o svoji situaciji. Me je bolj zanimalo, če je še kdo drug tako globoko zabredel ali sem pač edini tako ekstremen primer.


Ne znam in tudi nočem. Tako življenje nima pomena. Sploh pa niti ne želim govoriti o svoji situaciji. Me je bolj zanimalo, če je še kdo drug tako globoko zabredel ali sem pač edini tako ekstremen primer.
[/quote]
A ti kdo preprečuje, da jo večno ljubiš? Saj ne potrebuješ dovoljenja za to. Niti njene ljubezni. Ljubi in pika. Če zares ljubiš, ti je to dovolj.

https://youtu.be/tZQMml3Zxpc

Ta car ima včasih prav dobre fore, prečekiraj, če ti bo morda všeč kar govori…meni je dal večkrat misliti

New Report

Close