Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Starejši me je obdelal

Starejši me je obdelal

S sodelavcem že dlje časa prijateljujeva. Je okrog petinštirideset, jas pa trideset. V petek sva delala nekaj nujnega naprej po drugi uri. Še sedaj ne vem, kako je prišlo do tega, da sva se spustila v sex. Imam drugače partnerja, ki je bol slab ljubimec, po petih minutah vsega konec. Tu je bilo pa nežnosti ljubkovanja in je trajalo in trajalooo.. sedaj mi ne gre iz glave, sploh se ne morem skoncentrirat na kaj drugega. Samo nato mislim, kako me je zadovoljil. Ne vem, kaj naj.

Ja skrij se v klet ker si ku rba.

Ja a kar v sluzbi na pisalni mizi sta?

Še hval se s tem.

ga pelji s sabo. Pa naj še tvojemu pokaže, kaj je to nadurno delo.
Kuravela

Zakaj raje ne poveš po resnici. Ti si tista starejša oseba, ki fantazira o mlajši kako ji boš nudilo neizmerno pohujšljive užitek tega sveta. Se ve 🙂


Na tvojem mestu bi se bolj skoncentrirala na pravopis, če res delaš v pisarni, mrgoli napak.

Najprej, pojdi nazaj v osnovno solo in se nauci vsaj malo pravopisa. Potem povej svojemu partnerju, da si ga prevarala in naj se on odloci ali te bo poslal v kanto za smeti kamor spadas ali bo ubral kaksno drugo pot.

A to sta kar na mizi v pisarni? Res je moglo biti božansko.

Mene pa 10 let mlajši obdeluje sem pa tja. Zelo se potrudi in se mi posveti in mi tud ne gre z glave. Čist me zmesa, da sem se tri dni v luftu. Tud, ko se sama božam mislim nanjga, mmmm.

New Report

Close