Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus Ljudje, očitno se bomo morali sprijazniti sctem, da bomo cepljeni, sicer bomo lahko samo doma!

Ljudje, očitno se bomo morali sprijazniti sctem, da bomo cepljeni, sicer bomo lahko samo doma!

In če samo pomislim, kako smo se na začetku delali norca iz teoretikov zarote, ki so trdili, da je cilj, da se cepi čimveč ljudi na svetu! A je nekaj še teorija zarote, če se izkaže za resnično??
Preberite si: https://www.rtvslo.si/svet/evropa/vse-kar-potrebujete-je-grcija-malta-turiste-vabi-z-200-evri/576233

Gotovo nas ni tako malo, ki smo se vsako leto veselili dopusta in kakšnih lepih počitnic ali potovanja ter spoznavanja druge dežele, ljudi in kultur. Pa zdaj? Če ne bomo cepljeni, bomo obtičali doma! Samo v svoji lastni mlakuži bomo morali biti, brez izhoda kam drugam! Meni se zdi to nedopustno, še komu? Vsi, ki ste radi potovali oz. šli okrog na potovanja, kaj boste storili? Se boste cepili? Se bomo uklonili tudi tisti, ki se sicer nismo nameravali cepiti? Kaj nam drugega preostane, če bodo vse države zahtevale neka potrdila!?
Sram me je priznati, da zdaj tudi jaz razmišljam o cepljenju, pa to do zdaj ni bil moj namen. Ampak če imaš na izbiro ali cepljenje ali pa boš ob svobodo prostega gibanja in potovanja, kaj naj človek naredi???

Jaz tudi prej nisem potovala,pa tudi zdaj ne rabim,še manj pa to da bi se cepila…

Najgrša novica s tem v zvezi je ta:
https://www.jpost.com/international/st-vincent-volcano-only-those-vaccinated-for-covid-19-can-evacuate-pm-664781

Evakuirali samo cepljene. Torej bomo očitno res državljani 1. in 2. razreda.

nova
Uredništvo priporoča

Hahahaha, dilema razvajenega potrošnika. Če ti več pomeni poneumljen masovni turizem kot zdravje in tempirana bomba strupov v tvojem telesu – izvoli na špikanje.

Ne bodo samo potovanja vprašljiva.
Iz ene veleblagovnice v Nemčiji je že prišla pobuda, da bi lahko vstopali samo cepljeni. Za zdaj je bila zavrnjena, vprašanje pa je, kaj bo odločeno kdaj kasneje. Enako se zna zgoditi z gledališči, kini, koncerti …
Tudi sama sem se prijavila za cepljenje, čeprav nisem navdušena nad njim.

S fašizmom se boste sprijaznile le debilne ovce.
Samo tega ne bo nikoli konec in ne se čuditi zakaj vas še naprej tretirajo kot debilne ničvredne ovce.

To sm pa mal prej vidla. Katastrofa kaj ta gamad dela.

Ma ni šans da se cepm in ni šans da me v to prsiljo.

Če bi se odpovedali dopustu letos vsi tisti, ki se nameravajo cepiti izključno zato, da bodo lahko šli iz države, bi se verjetno ta cepilna histerija obrnila malo drugače. Ovce so za striženje, pač.
Predvsem razmislite o tem vsi tisti, ki se nameravate cepiti izključno v ta namen.

Oprostite, to ni in ne bi smel bit argumenta ZA cepiti se!

To sm pa mal prej vidla. Katastrofa kaj ta gamad dela.

Ma ni šans da se cepm in ni šans da me v to prsiljo.
[/quote]
Pa da so ljudje tako zabiti, da ne vidijo, da ravno s cepljenjem podpirajo to gamad psihopatsko ?

joj joj joj….ja, tako je.
Ampak, saj vemo: potrebe so potrebe, čeprav ne nujne. In potovanja sodijo v to kategorijo.
Zamisli si to utopično situacijo, da ljudje , kar tako, iz protesta, sabotirajo pogoje za potovanja.
Sem vsekakor ne sodijo vsi, ki morajo potovati zaradi službenih dolžnosti.
No, če bi sabotirali pogoje, misliš, da se potovalne agencije, letalske družbe in ostali, ne bi zamislili?! Seveda bi se. Ker izguba pri dobičku (in to na koncu šteje!) bi bila ogromna.
Ampak kot rečeno…to je le utopija.

To sm pa mal prej vidla. Katastrofa kaj ta gamad dela.

Ma ni šans da se cepm in ni šans da me v to prsiljo.
[/quote]

Jaz si bom placala pcr test, ce bo treba, cepila se ne bom.

Ne vem od kje vam je bila v glavi ideja, da se vam ne bo treba cepit?

gospod Vagabund Vaga Stručnjaški, prof. dr. vesoljske in mravljične znanosti univerze Ghonisenekam in pogodbeni sodelavec na inštitutu Ropotalne medicine, kjer predava iz predmeta Ghlupi možgani gospodinj diplomiral iz novega človeškega organa Malina Felicus, doktoriral iz nožnih prstov medvedjih šap Specializant oddelka za človeško blato in njegovo možno pretvorbo v plastelin pri mednarodni organizaciji DREKOPEK University


Pa da so ljudje tako zabiti, da ne vidijo, da ravno s cepljenjem podpirajo to gamad psihopatsko ?
[/quote]

Se tud jst čudm temu ko berm tuki gor kolk je zagovornikov cepljenja. Nimaš kej, ovce, ki bodo v strahu nardile vse kar jim lapajo in slepo sledijo temu in ubogajo.
Dans imaš itak 2 skupini folka:
Tiste, ki vse kar jim rečš sprejmejo brez razmišljanja in tiste ki zarad takih trpijo. Jbg.

Jaz si bom placala pcr test, ce bo treba, cepila se ne bom.
[/quote]

Hm, mi gremo v petk na Hr in še zmer sva v dilemi al izbrat 10 dnevno karanteno al se 1.v lajfu testirat s hitrim testom. Nisva še odločena.

ti se bojiš cepit butara nora .če se ne boš še na hrvaško neboš mogla dj se no gdo te bo prenašou u sloveniji

Potrošniki imamo nesluteno moč!!

No, no, mal se umir s takimi.
Pa napiše se kdo, ne gdo.

Ko oči zaspijo Se angeli zbudijo (Jan P.)

joj joj joj….drži.
Ampak kaj nam to pomaga, če podležemo lastnim željam in potrebam. Ne nujnim.

In v cem je problem?ce bo ena veleblagovnica za cepljene bo pa druga za necepljene, pa lokali za cepljene pa lojsli za necepljene, itd…vcadih je bila rasna segregacija, to recimo izvajajo se izraelci nad palestinci, zdaj bo medicinska , kje je tu problem?

valjda se je treba cepit a ste normalni upam ,da vam dajo prepoved še za v trgovino za službe pa še kaj.

Pa ne samo zaradi dopusta, ampak ljudje so na žalost oportunist…………..

Haha, ko mi to kaže če.furka :))) dej bolnik, sebe poglej. Če si pa samo res Slovenc, še tolk večja sramota zate, da še matrnega jezika ne obvladaš 😉

I ne brini ti zame pa za Hr. Moj namen je itak v neki letih se preselt dol. Če pa tukk to uveljavjo, se bo pa pač to prej zgodil, nobene panike. Skratka MENE PROTI MOJI VOLJI CEPU NE BO NOBEN!

Haha, ko mi to kaže če.furka :))) dej bolnik, sebe poglej. Če si pa samo res Slovenc, še tolk večja sramota zate, da še matrnega jezika ne obvladaš 😉

I ne brini ti zame pa za Hr. Moj namen je itak v neki letih se preselt dol. Če pa tukk to uveljavjo, se bo pa pač to prej zgodil, nobene panike. Skratka MENE PROTI MOJI VOLJI CEPU NE BO NOBEN!
[/quote]

ne bo te noben. Nihče ne bo skočil na tebe in ti vbrizgal cepivo. Sama boš šla prosit z vbrizg ))

gospod Vagabund Vaga Stručnjaški, prof. dr. vesoljske in mravljične znanosti univerze Ghonisenekam in pogodbeni sodelavec na inštitutu Ropotalne medicine, kjer predava iz predmeta Ghlupi možgani gospodinj diplomiral iz novega človeškega organa Malina Felicus, doktoriral iz nožnih prstov medvedjih šap Specializant oddelka za človeško blato in njegovo možno pretvorbo v plastelin pri mednarodni organizaciji DREKOPEK University

Če tega nikoli ne bo konec bo to trajalo v nedogled, pomeni, da nikdar več ne boš šel iz države!! A ti je to jasno? Pa ti je čisto res vseeno, Robi? Če NIKOLI VEČ ne boš smel iz svoje države nikamor? A že pred korono nisi nikoli zapuščal meja svoje države in si bil tudi na dopustu vedno le v Sloveniji? Odgovori ZASE, če ni skrivnost

Sicer pa me ne zanima mnenje tistih, ki so bili že pred vsem tem korona sranjem najraje doma, na dopustu v domačem lavorju, v bližnji gmajni na raziskovanju in na kopanju v vaškem bajerju!! Mene zanimajo tisti, ki so radi potovali po Evropi in po svetu, pa se niso nameravali cepiti. In jih sprašujem, če se bodo vseeno cepili, da bodo dobili svobodo gibanja nazaj. Nič ne rečem, da Slovenija ni lepa, seveda je. Ampak da nikoli več ne bomo mogli nikamor drugam, če ne bomo cepljeni proti Covidu???

In od kod je bila tebi ideja v glavi, da se moramo cepiti čisto vsi?

New Report

Close