Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek A bi kdo zaposlil tipa, ki ima izgled kot Janša?

A bi kdo zaposlil tipa, ki ima izgled kot Janša?

Tip je videti popolnoma nezainteresiran za življenje okoli sebe: počasen, okoren, mrtev pogled, brezizrazen, besede izgovarja, kot da se mu ne ljubi govorit, kot bi bil na pomirjevalih. Drža telesa, kot da se bo sesedel sam vase, potuhnjen … Kako bi vas takle prepričal na razgovoru za službo?

smola ,pač. Tvoja.


Pustmo politične sposobnosti, grehe in ostale ovire! Tip ni niti približek mojga okusa, po slikcah dejansko sliči na gargamela. Bil pa je en dan, ko se je pred mano narisal in tip čara neke s svojimi očmi. Ne, nism bla mehka (takrat še smrklja, pod vplivom fotrovga mnenja-je zlo jezn nanj) 😉 pa vseeno…neke ma!! Tk, da opis avtorja je skladen s podobo vidno v medijih itd. Reala pa ustvarja neko nepojasnjeno karizmo. Sam zlodej al pa bohvedi. Bo že 😄

Kaj naj si en privatnik pomaga z njegovo zamorjeno karizmo, ki se ne zna obrnit, ko ga je treba poslat na teren en praktičen problem rešit?

“Zamorjena karizma”😉 hahah, dobra.

Bolje vseeno izgleda kot slinasti Šarec. On pa je kot nek suženj, ki se plazi da dobi pozornost:))) Mislim, da noben politik ne izgleda kot marketinški promotor, smešno bi bilo, če bi imeli tak pristop:)))


Jaaa. Ali pa Cerar, lol.

Za pogrebnika bi bil polkraten.

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain


Jaz bi pa v svoji firmi z veseljem zaposlila Šarca, Twiteka pa nikakor. V mesecu dnu bi mi zdrmal vseh 30 zaposlenih, da bi se začeli vleči kot megla in obtoževati drug drugega. Da bi mi hodil v pisarno tožarit in ovajat sodelavce? Jok, odpade!

Avtor spr
Jaz bi pa v svoji firmi z veseljem zaposlila Šarca, Twiteka pa nikakor. V mesecu dnu bi mi zdrmal vseh 30 zaposlenih, da bi se začeli vleči kot megla in obtoževati drug drugega. Da bi mi hodil v pisarno tožarit in ovajat sodelavce? Jok, odpade!
[/quote]ašuje o izgledu. Ne izpadeš sposobna imeti podjetje, ko še vpr. ne razumeš.

ašuje o izgledu. Ne izpadeš sposobna imeti podjetje, ko še vpr. ne razumeš.
[/quote]
Ni treba, da izpadem, dovolj je, da SEM lastnica podjetja. Podjetniki vemo, da novih sodelavcev nikoli ne smemo zaposliti samo zaradi videza, pač pa zaradi tistega, kar se skriva za videzom.


Ni treba, da izpadem, dovolj je, da SEM lastnica podjetja. Podjetniki vemo, da novih sodelavcev nikoli ne smemo zaposliti samo zaradi videza, pač pa zaradi tistega, kar se skriva za videzom.
[/quote]
Prav. Ostani v kontekstu, ne rabiš samohvale.

ne


Tale jajčevec me je dolgo dolgo let nazaj “učil” abrambo na Šubički. Takrat je imel še vse lase, po moje je bil še študent. Ko se je zgodila Roška, se mi je možakar zdel nekam znan, ampak ker je bil tako nekarizmatičen, dolgočasen in zoprn, se nisem mogla spomnit, od kje ga poznam. Potem pa me je razsvetlila sošolka:) Kaj naj rečem? Niti streljat se nisem naučila. Tip je bil zmeraj blefer in to je ostal do danes. Sploh mi ni jasno, kako mu lahko ljudje nasedejo in volijo njegovo bedno stranko. Nimam pojma:(((

Za skladišče bi bil ok. Ali za v perutnino ptuj gajbe prat.

New Report

Close