Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Za 30+ ženske je lažje na sceni zmenkov kot za 30+ moške

Za 30+ ženske je lažje na sceni zmenkov kot za 30+ moške

Tisti, ki pravijo da se vse obrne po tridesetm in da so starejši moški bolj zaželjeni kot ženske istih let lažejo sami sebi, ker je resnica bolj neprijetna.

Povprečna 35 letnica veliko lažje dobi kakšno u izi razmerje z 10+ let mlajšim kot pa povprečen 35 letnik z mlajšo.

Tako da fantazije o maščevanju nad puncami, ki so vas zavrnile bodo vedno fantazije, ker če bi tista 30 letnica hotela, bi u izi upecala tvojega mlajšega brata (in potem še nečaka ko bi bil ta star cca 22).

Aaaaahahahaha umiram :D:D:D Pri 35 ste ženske že praktično neplodne.

https://www.youtube.com/watch?v=9FTk3SawjX4

“Za crknit” a maš kakšnega mlajšega brata? Tipi srednjih let ste težki za gledat s svojimi krizami.

Pojma nimate, drkadžije. Če se baba po tridesetem letu zanima za dedca, hoče trdno zvezo z njim. Dedci od bab pri teh letih iščejo v glavnem seks, nekateri pa tudi denar.

Primerjaj raje ženske med sabo in moške med sabo. Ja mogoče ženska še vedno dosti lažje dobi, samo računaj ali dobi razmerje s tistim moškim ki hoče. Tle je problem. Od poročenega fukfehtarja ne bo problem niti pri 40+, samo je to dejansko njena želja? Problem ker vrednost pada, zahteve pa ostajajo iste (če se ne celo povečujejo).


Tebe čisto nič ne briga, kaj jaz imam in česa nimam. Eni taki zafrustrirani psihopatki ne zaupam popolnoma ničesar. Lahko greš s sosedovim mulcem na sladoled, da ti ne bo tako hudo, ker te noben pravi dec niti ne povoha.

A ne znaš brati ironije? Dejansko me nič ne zanima tvoja žlahta.

Pomeni pač da se ne pustim ustrahovati tistim ki pravijo, da so 30+ ženske na slabem zato ker so ženske. In da rabimo ostati v slabih razmerjih zato ker po 30+ ne more biti nič.

Haha… Odvisno kaj razumes pod “sceno zmenkov” in kaj je kriterij “uspeha”. 😀

Celo grda, debela, … 50+ letnica bo lazje nasla jebaca kot dalec nadpovprecen 20, 30, 40, … letnik. Samo nago rit rabi pokazat in… Ravno zato je zenska z dosti partnerji kur.ba, tip pa frajer. Toliko za vse, ki jim osnove niso jasne.

Precej drugacna pesem pa je, ce si suha sliva zeli resno partnerstvo s kvalitetnim moskim, ki bi zadovoljil njeno hipergamijo. Tu pa se lahko kar lepo pripravi na dooooolgi niz razocaranj. Medtem, ko dovolj kvalitetnemu moskemu magari pri 80ih ne zmanjka mladenk za karkoli. Povprecen moski pa res ni nikoli bogato nagrajen.

Problem pri 30+, moški ali ženska, je sploh kogar koli dobiti. Ponavadi se ljudje v teh letih ustalijo v svojem življenju, s tem mislim imajo službo za nedoločen čas/kariera laufa, po večini rešen stanovanjski problem, zaprt krog prijateljev… in potem se človek zacikla. Verjetno nas je kar nekaj samskih še v teh letih, ampak kje hudiča so moški 30+??? Kje se skrivajo?

Ko sem bila tam nekaj čez 30 sem sprobala te spletne portale za zmenkarije.
Sicer je res, da sem imela naval 20, 25 letnikov. Samo kaj bi z njimi? Tečni so bili ko driske, vsiljivi, da bi šli na srečanje. Samo mene pač taki ne zanimajo. Otročji do kraja.

Pa naval je bil takih 50+, celo 60+.
TI pa so bili predvsem poročeni ff.

Mularija je vsaj samska, tisti 50+ pa poročeni obupanci.

Tako, da ne hvala. Sem skenslala vse tiste portale.


Z drugimi besedami, NAVALA tistih, ki se ti zdijo primerni, NI BILO. Kaj navala… lol

In to je realnost suhih sliv. Tisto kar ve bi, vas ne zeli. Zeli mlajse, lepse in bolj zenstvene. In to tudi dobi. Tisti, ki se vam ne zdijo primerni, se vam pa ponujajo. Saj ne, da so vsi med njimi slabi. Dalec od tega. Problem suhih sliv so absurdno previsoka pricakovanja.


Z drugimi besedami, NAVALA tistih, ki se ti zdijo primerni, NI BILO. Kaj navala… lol

In to je realnost suhih sliv. Tisto kar ve bi, vas ne zeli. Zeli mlajse, lepse in bolj zenstvene. In to tudi dobi. Tisti, ki se vam ne zdijo primerni, se vam pa ponujajo. Saj ne, da so vsi med njimi slabi. Dalec od tega. Problem suhih sliv so absurdno previsoka pricakovanja.
[/quote]

Zakaj pa je na teh portalih samo 10{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} žensk in 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} moških?
Ženske sprobamo, vidimo, da to ni to in gremo dol. Moški pa visijo gor, skoraj sami možakarji na kupu pa jim ne klikne, da je to brezvezna potrata časa.

Aja, veliko moških se je pritoževalo, da oni plačujejo članarino, žesnke pa ne. Ker eni portali so imeli za moške članarino, za ženske pa ne. Ali pa je bila članarina neobvezna, samo moški so jo plačevali, ženske pač ne, ker so vseeno imele dovolj prometa.

V našem kraju je bila ženitvena posredovalnica. Najprej je bila članarina za vse, samo za ženske nižja kot za moške. POtem je dal tako, da je bilo za ženske pod 40 brez članarine. Pa še kar ni šlo. Potem je dal, da je bilo za vse ženske brezplačno, za moške članarina. Še vedno ni šlo. Imeli so polno moških, ki so plačevali članarino, ženske pa kljub temu, da je bilo brezplačno, niso hotele se včlanit. Tip je potem obupal. Prej pa dalj časa že prav fehtaril, da bi se kaka ženska včlanila.

Zakaj pa je na teh portalih samo 10{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} žensk in 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} moških?
Ženske sprobamo, vidimo, da to ni to in gremo dol. Moški pa visijo gor, skoraj sami možakarji na kupu pa jim ne klikne, da je to brezvezna potrata časa.

Aja, veliko moških se je pritoževalo, da oni plačujejo članarino, žesnke pa ne. Ker eni portali so imeli za moške članarino, za ženske pa ne. Ali pa je bila članarina neobvezna, samo moški so jo plačevali, ženske pač ne, ker so vseeno imele dovolj prometa.

V našem kraju je bila ženitvena posredovalnica. Najprej je bila članarina za vse, samo za ženske nižja kot za moške. POtem je dal tako, da je bilo za ženske pod 40 brez članarine. Pa še kar ni šlo. Potem je dal, da je bilo za vse ženske brezplačno, za moške članarina. Še vedno ni šlo. Imeli so polno moških, ki so plačevali članarino, ženske pa kljub temu, da je bilo brezplačno, niso hotele se včlanit. Tip je potem obupal. Prej pa dalj časa že prav fehtaril, da bi se kaka ženska včlanila.
[/quote]
Zivimo v svetu kjer si 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} zensk domislja, da je zanje primernih le zgornjih ~10{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} moske populacije. Potem tako domisljave zenske potem pridete na portal. Na vas navalijo vsi ti, ki se “vsem” zenskam zdijo neprimerni. Ve pa ste “stepete” za najboljsih par odstotkov moske populacije, ki ima z vami v najboljsem primeru avanturo. Vecina vas razocaranih spozna, da “moski” niso resni, ne vedo kar hocejo, bla bla. Navesto, da bi se realnosti zavedale in le tej prilagodile svoje obnasanje pa se usajate nad ljudmi, ki vam povemo kako zadeve stojijo.


Zivimo v svetu kjer si 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} zensk domislja, da je zanje primernih le zgornjih ~10{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} moske populacije. Potem tako domisljave zenske potem pridete na portal. Na vas navalijo vsi ti, ki se “vsem” zenskam zdijo neprimerni. Ve pa ste “stepete” za najboljsih par odstotkov moske populacije, ki ima z vami v najboljsem primeru avanturo. Vecina vas razocaranih spozna, da “moski” niso resni, ne vedo kar hocejo, bla bla. Navesto, da bi se realnosti zavedale in le tej prilagodile svoje obnasanje pa se usajate nad ljudmi, ki vam povemo kako zadeve stojijo.
[/quote]

Vidim, da imaš težave z razumevanjem posebej zate, tako enostavno napisano, da boš mogoče razumel:

Jaz sem pred leti portale sprobala, videla, da to ni to in jih zapustila. Razumeš do sem?
Še enkrat: portale sem sprobala in zapustila.

Moški pa visijo gor leta in leta pa jokajo kako nobene ne nadejo.
Ti je sedaj razumljivo?

Če ne morem dobiti takega kot ga hočem, bom pač samska.
Deci pa se ponižujejo, prosjačijo, jokcajo, samo, da bi se jih katera usmilila za zmenek.

Nekoč (ni bil z interneta) mi je nek znanec kar naprej težil za zmenek, razmerje. ENkrat me je celo zasledoval in je videl, da imam nekoga drugega. Potem je šel stran in me malo pred domom počakal. IN veš kaj je počel: jokal in stokal, ker ga nočem in potem si je celo z britvico začel nekaj žile rezat. Da sem mu morala še povijat roko. Od takrat naprej sem se na daleč ogibala.

Vidim, da imaš težave z razumevanjem posebej zate, tako enostavno napisano, da boš mogoče razumel:

Jaz sem pred leti portale sprobala, videla, da to ni to in jih zapustila. Razumeš do sem?
Še enkrat: portale sem sprobala in zapustila.

Moški pa visijo gor leta in leta pa jokajo kako nobene ne nadejo.
Ti je sedaj razumljivo?

Če ne morem dobiti takega kot ga hočem, bom pač samska.
Deci pa se ponižujejo, prosjačijo, jokcajo, samo, da bi se jih katera usmilila za zmenek.

Nekoč (ni bil z interneta) mi je nek znanec kar naprej težil za zmenek, razmerje. ENkrat me je celo zasledoval in je videl, da imam nekoga drugega. Potem je šel stran in me malo pred domom počakal. IN veš kaj je počel: jokal in stokal, ker ga nočem in potem si je celo z britvico začel nekaj žile rezat. Da sem mu morala še povijat roko. Od takrat naprej sem se na daleč ogibala.
[/quote]
Pripravljenost vecine moske populacije na ponizevanje, vse v upanju, da se jih bo kaksna usmilila, in kasneje servilno postavljanje “izbranke” na pedestal, ce so uspesni, je dejansko tragedija danasnjega casa. In vmesni razlog, da ste sodobne zenske postale to kar ste, absurdno prepotentno domisljave. Pac, rezultat vsestranske sistematicne feminizacije druzbe, razlicne indoktriniacije spolov in drugih okoliscin v katerih zivimo.

Po drugi pa se je treba zavedati, da si lahko mocno potrebna zenska z lahkoto najde jebaca za seksualno zadovoljitev. Dildota pa ima tako ze vsaka kmetica. Ker v okoljih kjer imajo tudi zadnji luzerji dostop do poceni placljivega seksa se slednji precej drugace obnasajo od funkfehterjev na katere si naletela na slo dating portalih.


Pripravljenost vecine moske populacije na ponizevanje, vse v upanju, da se jih bo kaksna usmilila, in kasneje servilno postavljanje “izbranke” na pedestal, ce so uspesni, je dejansko tragedija danasnjega casa. In vmesni razlog, da ste sodobne zenske postale to kar ste, absurdno prepotentno domisljave. Pac, rezultat vsestranske sistematicne feminizacije druzbe, razlicne indoktriniacije spolov in drugih okoliscin v katerih zivimo.

Po drugi pa se je treba zavedati, da si lahko mocno potrebna zenska z lahkoto najde jebaca za seksualno zadovoljitev. Dildota pa ima tako ze vsaka kmetica. Ker v okoljih kjer imajo tudi zadnji luzerji dostop do poceni placljivega seksa se slednji precej drugace obnasajo od funkfehterjev na katere si naletela na slo dating portalih.
[/quote]

No to pa imaš prav. Za seks pa je res komot koga najti. Pa ne rabiš hodit na kak portal. Mi na kraj pameti ne pade iskat seksa po portalih. Loverja se da najti z lahkoto tako v reali.

Take trditve nisem še nikjer prebral. Niti 30+, niti 40+ niti 60+ ženske niso na slabem zato, ker so ženske. Če si na slabem, ugotovi pri sebi, zakaj. Ko pa smo že ravno pri letih, je takole užaljeno trolanje, posploševanje in obračunavanje z nasprotnim spolom popolnoma nedoraslo za starost 30+. Že to, da se take teme tako pogosto pojavljajo in ponavljajo po furumih, pove veliko o razvitosti in trenutnem stanju družbe.

trdno denarnico-trdne kredite kartice – trden višjecenovni pleh avta – trdega curaka – trdno zidano trdnjavo-trhlo zdravje njegove mame….

Uspeh je da dobiš nekoga, s komer se ujameš. Ampak za avtorico je uspeh, če jo kdo kontaktira. No naj potem zmenkari na polno, bo samo uspeh za uspehom za njo, če ji je tako všeč. Vsako tele ima svoje vesele.

New Report

Close