Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Molotovke v politiki

Molotovke v politiki

Kaj bi s(d)s ovce tukej norele, če se bi to zgodilo kakšnemu njihovemu verniku..

https://www.rtvslo.si/crna-kronika/neznanec-v-hiso-svetnice-lms-ja-vrgel-molotovko-ne-sanja-se-mi-kdo-in-zakaj-bi-to-storil/576227

Desničarska potuhnjenost. Medtem ko levičarji javno protestirajo na javnih mestih pred kamerami, se desanke zakamuflirane in v zavetju noči spravljajo izvajat vandalske akcije z namenom ogrožanja življenj in premoženja.


Sebi se ozri, poglej kako ti noris, v cem si ti boljsi kot levi fanatik?poglej se tvohe leve kvazi svobodne medije in kje je poricanje o vcerajsnem poskusu vdora levakov v mariborski ukc? Taki ste isto sranje drugo pakovanje

nova
Uredništvo priporoča

Prepričan sem, da je zopet šlo za delo levičarja, da bi se lahko s prstom kazalo na desnico.

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.


Sebi se ozri, poglej kako ti noris, v cem si ti boljsi kot levi fanatik?poglej se tvohe leve kvazi svobodne medije in kje je poricanje o vcerajsnem poskusu vdora levakov v mariborski ukc? Taki ste isto sranje drugo pakovanje
[/quote]

Đule Zezar, jst z nobenimi fanatiki nimam nič, z mediji pa tud ne…, sem svoboden človek.. in zdej, če bi prečital, da je molotovka priletela čez okno ene s(d)s zverine pač ne bi odprl teme, vem pa, kakšna hajka bi tukaj bila, s strani s(d)s ovc oz. njihove propagandne mašinerije. Vsako nasilje seveda obsojam..
A to so hotli levaki vdrt v ukc isto kot američani v parlament…, uhhh, jebo te, dobr, da ni bilo mrtvih…
Sem pa opazil, da ti simpatično nazivaš našega presvetlega predsednika vlade puklasti, sej edin ti pišeš pod tem nikom Đule Zezar a ne, al nekdo drug v tvojem imenu…. Vidiš, kako je s tem, mene tista puklasta drža niti malo ne moti, bolj me motijo simptomi pri njemu, ki jih imajo pacienti katere doktorji oblečejo v prisilne jopiče, kaj čes, takle mamo, sto ljudi sto čudi…..

verjemi, da to nima čisto nobene veze s politiko oz. s svetnico.

verjemi, da to nima čisto nobene veze s politiko oz. s svetnico.
[/quote]

če je nekdo član politične stranke pač ima.. in, če se bi to zgodilo članu s(d)s stranke, bi šodr propagandna mašinerija jajatove stranke nabijal do nezavesti, da je to naredila levica BREZ DOKAZOV, takle mamo po s(d)s vatlih na nora24tv in podobnem sranju..

Pikulet
11 Apr 2021 10:09
Prepričan sem, da je zopet šlo za delo levičarja, da bi se lahko s prstom kazalo na desnico.

Politika je qurba, ti to dobro veš, saj si kapo di banda teh qurb… in ja, možno je, to kar trdiš, isto kot tist model s psom na prvem protestu proti tej nori vladi in je vpil… ubi…, koga že. Vsakemu je pa jasno, da je bil tip nastavljen s strani desničarjev, da se kaže s prstom na levičarje, jebi ga.

Ajde đoni, sprijazni se, zajebu si lajf, nimaš nič in si nič, kriv si si pa sam. Edino na kr ti še ustane je janez, zato cele dneve tu gor drkaš na nega in njegove.

Kako ste vi dosadni, vsi skupaj.

quote=Popay
Kaj bi s(d)s ovce tukej norele, če se bi to zgodilo kakšnemu njihovemu verniku..

https://www.rtvslo.si/crna-kronika/neznanec-v-hiso-svetnice-lms-ja-vrgel-molotovko-ne-sanja-se-mi-kdo-in-zakaj-bi-to-storil/576227

Kako? A zdaj pa tele nočne akcije in provociranja kar naenkrat niso več tako imenitne?
Še ne en mesec nazaj si bil zelo navdušen nad provokacijami:
https://med.over.net/forum5/viewtopic.php?f=186&t=11261918#p14030716

Lepo sem ti tule:
https://med.over.net/forum5/viewtopic.php?f=186&t=11261918&p=14031780#p14032201
zapisal, da je samo vprašanje časa kdaj bo nasprotna stran vrnila udarec, pa se te očitno ni nič prijelo. Ker si sveto prepričan, da sta nasilje in provokacije ekskluzivna pravica tvojih.

Žal me prevevajo zle slutnje, da ste sejali veter, poželi boste pa vihar. Za razliko od tebe jaz obsojam takšne akcije. VSEH!!

Naj te še enkrat citiram:
Haaa, dobra, končno nekaj zabavnega na sceni..

A ti je tole včeraj tudi zabavno, kot se ti je morda zdelo zabavno metanje šmirolja na sedež SNS?

hehe, jajohojsast pacinet, đoni teb trka, ups drka v glavo.., pazi prišlo mu bo, odpri usta…

hehe, jajohojsast pacinet, đoni teb trka, ups drka v glavo.., pazi prišlo mu bo, odpri usta…
[/quote]

Tvoje mokre sanje, da se janez sprazni v tvojo gofljo. On celo ima ženo, in to sploh ne slabo, za razliko od tebe, ki sta ti levanka in desanka pač edini.
Si nič, imaš nič in ostal boš nič.


Korelacija ni kavzacija, debil.

heh, ti si pa res en čuden model… Torej etiketa nalimana na šipi (sej to etiketo lahko isto razumeš kot gloso kot tisto napisano o nižji rasi v demokraciji, ampak očitno ti ne gre to, če ni po nekih tvojih čudnih vatlih) je za tebe ista kot molotovka, ki eksplodira v prostoru in naredi materialno škodo nekomu, če ima sploh srečo, da ni poškodovan od eksplozije te molotovke…, zanimivo… zanimiva je tvoja logika, čist ameriška bi rekel.., sej veš kako tam vzamejo modeli avtomate v roke in pol streljajo po ljudeh kar tako za šalo malo, praktično vsak mesec. No in zdej, etiketa na šipi je10€, molotovka v sobi ti pa naredi po tamelem škode za 2 jurja €, ko eksplodira, jebi ga…
Tud tisto, ko je jaja šel iz zadnjega soočanja kot poscan iz studia po 10 minutah, ker so voditelji strank obljublajali svojim volivcem dva dni pred volitvami 2018, da ne bodo sodelovali z njim je teb brezveze…, bogami kapo dol tvoji logiki v politiki.. Najbolj se mi zdi, da razumeš ameriško politiko, za katero se pa men preprosto jebe..

Tvoje mokre sanje, da se janez sprazni v tvojo gofljo. On celo ima ženo, in to sploh ne slabo, za razliko od tebe, ki sta ti levanka in desanka pač edini.
Si nič, imaš nič in ostal boš nič.
[/quote]

Seveda jo ima, smo videli, samo jo je neki malo videti z njim zadnje čase, kot, da se ga sramuje, tebe ima pa pač za rezervo, toplovodarji imate svoja pota, hehe..

Montard
11 Apr 2021 13:05

Popay je napisal/a: ↑

Korelacija ni kavzacija, debil.

heh, debil te je delal mrtvo opijan pred koliko leti že, to moreš pa sam vedeti, dodaj še 9 mesecev na to številko, pa boš še točen dan ugotovil….

eh pust mu veselje…talevim se je zgodilo, uspelo mu je vplesti še sds in janšo zravn…… vikend paket bi se reklo

malce za dušo.......https://www.facebook.com/stvari.ajdovscina/

Seveda jo ima, smo videli, samo jo je neki malo videti z njim zadnje čase, kot, da se ga sramuje, tebe ima pa pač za rezervo, toplovodarji imate svoja pota, hehe..

Montard
11 Apr 2021 13:05

Popay je napisal/a: ↑

Korelacija ni kavzacija, debil.

heh, debil te je delal mrtvo opijan pred koliko leti že, to moreš pa sam vedeti, dodaj še 9 mesecev na to številko, pa boš še točen dan ugotovil….
[/quote]

Aja s tem se tolažiš, da mogoče pa je janez na suhem. Resnice itak ne veš, Urša je pa ženska o katerih si ti lahko samo sanjal, najbližje si jim bil a ambulanti ali pa na bolniški postelji. Ja še janša je vežji đek ko ti, on namreč ima vse tisto, kar ti samo sanjaš in to te jebe.

Opa, jajohihsaste hijene na preži napadajo v krdelu.., zanimivo, pa dejmo…

modropolarnoviharno
coknjeno .., preberi si tvoje tri Nike v eni besedi pa se strezni…, neki te jebe v glavo.. Popay je vedno Popay, prizemljen in realen..
whitecow,
ti si s(d)s kader ampak ok., koliko toliko v mejah normalnega človeka , vseeno preveč seka ven iz tebe sovrastvo na vse kar je povezano z bivšo jugo, kar pomeni, da si neobjektiven kar se debate o politiki tiče.. Torej, jst sem v tej temi napisal kaj bi bilo, če se bi to zgodilo recimo svetniku jajatove stranke.. Kao ne veš, hehe, no jst dobro vem, kako bi se propagandni stroj nora24tv aktiviral… Nisem pa napisal, da je Molotovko vrgel čez okno član te stranke, neki se pobrkal, namerno seveda, kdo vas ne pozna, vas drago plača..

Montard…
Bastard, opica jajohihsaste okužena.., vidim, da me redno bereš. Komot se dobiva in si izmenjava avtograme pa v živo podebatirava o dr eku na cesti in o moji glisti.., heroj, intelektualec, dej mi še 1x napis… , spizdi, da se še malo smejem, hehe..
nic
od nič, hmm.., on ni na suhem, on je na tvitih…, ti si mu desna roka, piše pa z levo da ne izpade orto desničar.., vseeno se zaveda da je Slovenija v EU..

Aja
@ vinko C.. Sem ti napisal odgovor pred par urami, kliknem in… Tema, moderatorji morajo odobriti komentar v temi, ki sem jo jst odprl, adijo pamet…, zdej se mi pa ne da več pisat ampak kot vedno itak sekas mimo v tvojem komentarju Napisal bi samo to, da je recimo nalepka na šipi lastnika lokala 10€ in je ene vrste dobronamerno opozorilo, lahko pa tud za hec Liz čiste zajebancija, ko ti pa molotivka prileti čez okno v prostor bivanja brez opozorila je pa po tamalam škoda ene200.. 500€, če ne eksplodira seveda, če pa eksplodira pa…… €€€€…, lahko pa tudi vprašanje življenja in ti greš nalepko primerjat z molotovko, heh…

Odkod pa tako dobro poznaš njegove spolne navade? Nekam sumljiv si mi, imaš namreč vse lastnosti latentnih gejev.
Mene recimo on sploh ne zanima, niti ne Urša, pod njegovo vlado pa mi tudi ni hudega, ker imam svojo pamet.
Kar se postelje tiče, imam v njej tisto kar hočem, ne pa tisto kar se pač po sili razmer dobi oz. je trenutno na prostem trgu.

Res je, desničarji medtem mečejo barvo v min za kulturo, ga grafitirajo, grafitirajo simonitjevo kullo, mečejo barvo v jelničičevo kullo,

aja ne, to so levičarski strahopetci.

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Res je, desničarji medtem mečejo barvo v min za kulturo, ga grafitirajo, grafitirajo simonitjevo kullo, mečejo barvo v jelničičevo kullo,

aja ne, to so levičarski strahopetci.
[/quote]

To so bili kar lepo performansi desničarskih primitivcev, ki so hoteli s tem kompromitirati drugače misleče.

To so bili kar lepo performansi desničarskih primitivcev, ki so hoteli s tem kompromitirati drugače misleče.
[/quote]

In tale molotovka je po tej logiki kar lepo performans levićarskih primitivcev, ki so hoteli s tem kompromitirati drugače misleče.

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

In tale molotovka je po tej logiki kar lepo performans levićarskih primitivcev, ki so hoteli s tem kompromitirati drugače misleče.
[/quote]

Pa ko so levičarski primitivci z Violeto Tomić na ćelu razbijati inventar parlamenta, je bil tudi to desničarski performans? :)))))))

Do sedaj je edino nasilje dokazano povzročeno s strani levičarjev. Tudi mazanja fasad in grožnje delavcev kulturnega ministrstva so jasno delo levićarskih vandalov.

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

In jajo neverjetni je spet pristavil svoj loncek, ces, kaj se oglasajo tisti, ki so molcali, ko je on videl plakat “smrt jansizmu”.
Ker to je za njega vec ali manj isto – a dobis molotovko v bajto, ali pa vidis plakat.


Tistemu VON politiku so kripo zaminirali jajčkovi verniki.

New Report

Close