Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zaradi gradenj na črno sem prijavil soseda na več inšpekcij

Zaradi gradenj na črno sem prijavil soseda na več inšpekcij

Prva je bila gradbena, potem okoljska, zdravstveni inšpektorat, na komunalno in telekom, ker gredo kabli tam mim in na direkcijo, ker je postavil lopo in zidal v varovalnem pasu. Dosedaj ima za plačat okoli 5000 evrov kazni, pa vse mora podret. Prijavil ga bom še na furs zaradi dela na črno, ker so pri njemu domači fuš mojstri delali na črno. Zaradi takih ciganov ni denarja v državni malhi za penzije.

:):):):)

Ej, ti pa si zame. Če si ze v penziji, al pa tud če še nisi, pridi prosim k meni na kmete,
KER TAKO KVALITETEN GNOJ, RES TEŽKO DOBIŠ!

nova
Uredništvo priporoča

Ej, ti pa si zame. Če si ze v penziji, al pa tud če še nisi, pridi prosim k meni na kmete,
KER TAKO KVALITETEN GNOJ, RES TEŽKO DOBIŠ!
[/quote]daj tvboj naslov pridemo v kontrolo, ker imaš zihr tri četrt domačije na črno zgrajene kmetič, pa subvencije vrni državi lenčino leno

daj tvboj naslov pridemo v kontrolo, ker imaš zihr tri četrt domačije na črno zgrajene kmetič, pa subvencije vrni državi lenčino leno
[/quote]

Oprosti, moral bi izpustiti besedo KVALITETEN…

bravo slovencelj! 🏅🏅🏅👏👏👏

Ti pa si aktiven, dobri sosed!
Kdo pa bo jutri na tvojem seznamu?
Pa vsaj tarifo stroškov kazni malo razširi.

Ti pa si aktiven, dobri sosed!
Kdo pa bo jutri na tvojem seznamu?
Pa vsaj tarifo stroškov kazni malo razširi.
[/quote]

…..Vceraj je soseda zarad macka iztozu.😄

Papku so premajhno dozo predpisal , zato pa se zgodbice katere pesni ima totalno bedne.


Pridemo tudi na dom……………………….

Ništa ne bo podirao….
V Tomačevu ( kod crkve napred) je jedna takva gradnja na crno. Inšpekcija je dala že više kazni tako da več naj bi podirali…ampak lasniki svak vikend malo nadgrade!

Pravilno.

Po mojem izmišljeno, ampak črnograditeljstvo je tako razširjeno v SLO, da bi potrebovali 1000 novih inšpektorjev in 50 rušilnih ekip. Z odličnimi macolami, kot v Hobbitu.

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Pozdravljen avtor teme… A si šel do njega in mu povedal, da si ga prijavil?
Ali se upaš oglaševat samo tukaj na forumu?

No saj vem, da si glasen samo tu….torej kakšen človek pa si? Hinavski, zahrbten, nevoščljiv, škodoželjen…. Veš sosed bo šel preko vsega tega, ti in tvoja duša pa ne.

Tako stalisce je izredno smesno in na zalost vecinsko. Izhaja pa po mojem iz tega, ce enemu in drugemu preprecimo goljufati VSE ostale, bom na koncu na vrsti tudi jaz, bodo tudi meni preprecili, da goljufam druge. Pa ce gre samo za to, da se nekje na sverc strizem in ne placam davkov.
Prav tako je smesno, da bi pricakovali, da bo nekdo posten (da je tud ta baraba vpijejo tisti, ki taki so) se sel bosti z jasno izkazano barabo (clovekom, ki krsi kup zakonov, se pozvizga na vsa nelagodja, ki jih povzroca sosedu, ali s prekomernim hrupom, nagajanjem itd). Zakaj pa? Imamo cel sistem inspektorjev, ki so placani in naj naredijo svoje. Jaz bi kvecjemu te tozila, ce ne bi nic ukrepali ob evidentnih krsitvah. Ampak seveda na koncu moras imet resen motiv, da zgubljas cas in denar za to.
Za dobre sosedske odnose je tudi postenost pomembna. In tisti, ki dela na crno, goljufa itd, je pac baraba.

Ko bi vsaj res bilo tako, da bi človek prijavil, in bi prišli.
V Ljubljani so celo policaji čuvali črnograditelja, ki je nameraval motiti posest. Ne vem, kdo bi potem prišel ob prijavi motenja posesti? Inšpektor je namreč rekel, da ON odloča, kam bo šel in kdaj.

Pravilno, da si ga prijavil. Še več takšnih…

Ziher nis prjavu cigana ali čefurja ker če bi takega bi ti zluknjal glavo teb pa še mulcem


Saj se je že sam prijavil, čim je začel graditi na črno.
Vse je posneto, ne samo s kamero, temveč tudi z laserjem. Vsi izkopi, vsi volumni, vse. Vsak, ki je kaj zgradil na črno, bo slej ko prej plačal mastno kazen in moral ali legalizirat ali podreti.

Ja ampak point mojega posta je bil – da ste/so ljudje v 95{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} glasni samo anonimno, ne samo pri črnogradnjah, tudi pri vseh ostalih situacijah v življenju.

Beri samo teme na forumu – tukaj kritizirajo in šinfajo vse od primarne družine, tastov in tašč, daljne rodbine, sosedov, sovaščanov… glasni in pametni do vesolja – noben pa nima hrbtenice in to povedat v obraz ljudem, ki se jih to tiče.
IN taki ljudje so še SLABŠI kot tisti, vzamimo primer črnograditelja, ki si vsem na očeh upa gradit na črno in glede na kot praviš, na vse posnetke in inšpekcije – soočit z posledicami brez enega zahrbtnega in lažljivega soseda.


Saj se je že sam prijavil, čim je začel graditi na črno.
Vse je posneto, ne samo s kamero, temveč tudi z laserjem. Vsi izkopi, vsi volumni, vse. Vsak, ki je kaj zgradil na črno, bo slej ko prej plačal mastno kazen in moral ali legalizirat ali podreti.
[/quote]

kakor vemo tista sušilnica sadja na Primorskem še vedno stoji, pa Jakličeva “kmetija z bazenom”, pa raznorazne gradnje pod LJ gradom, pakoliko je še tega….
Sanjaj, da bodo vse črne gradnje podrli. NIKOLI


Ah dej no. Clovek mora znati izbirati svoje bitke. Vedeti s kom ima opravka. Zakaj bi se ukvarjal z barabo ti, ce so za to inspekcije.
V medosebnih odnosih pa je tudi treba vedeti, kdaj kaj reces. Ne mores kar vsega bleknit kar se ti zdi. Ljudje, ki to pocnejo so dostikrat videni kot neotesanci, ne pa nek visek inteligentnosti. Tudi zakaj bi se spravljal v spor z ljudmi, ki ti niso res pomembni? Pa naj bo to tasca, sestra al pa sef. Pac je treba presodit kaj je smiselno. Vcasih je lazje preslisat, it mimo, ker itak ne zivis z njimi, ali pa ti preteklost pove, da ne bos nic dosegel. Pa gre cez eno uho not cez drugo pa ven. V vse okoli sebe kar ga moti se zaganja samo budala.

Če bi bil ti moj sosed bi ga najebal.
Toliko daleč bi speljal gradno da bi te po je ba l v mozek.
Mene bi se zapomnil za vse večne čase.
Mater bi te rad spoznal.
Pa si upaš po noči hoditi sam na okrog?

Če bi bil ti moj sosed bi ga najebal.
Toliko daleč bi speljal gradno da bi te po je ba l v mozek.
Mene bi se zapomnil za vse večne čase.
Mater bi te rad spoznal.
Pa si upaš po noči hoditi sam na okrog?
[/quote]drkadžija samo nakladanje te je posranec ušivi

New Report

Close