Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Danes je pa nedelja a ne? Pa še vse ajate… Spančkate…

Danes je pa nedelja a ne? Pa še vse ajate… Spančkate…

Da bi pa v nedeljo s postelje zlezle pa kakšen fruštk naredle, bi pa krona dol padla a ne? Ob pol šestih sem vstal, mularijo nafutral, eno previl, eni ušesa pucal, sinu pomagal helikopter z legic sestavt, en stroj cunj prat fliknu, sebe umil, za kosilo meso naštimal. Pa komaj sedem je ura. Gospe pa pančkate a ne?
Potem pa pravijo kako ste zgarane pa švoh. Ste ja. Od slabega jogija v postelji ste švoh pa nič od drugega. Ker preden boste kavico pogoltale bo ura pol poldne, takrat bom jest že nudeljne v župo metal

gospod Vagabund Vaga Stručnjaški, prof. dr. vesoljske in mravljične znanosti univerze Ghonisenekam in pogodbeni sodelavec na inštitutu Ropotalne medicine, kjer predava iz predmeta Ghlupi možgani gospodinj diplomiral iz novega človeškega organa Malina Felicus, doktoriral iz nožnih prstov medvedjih šap Specializant oddelka za človeško blato in njegovo možno pretvorbo v plastelin pri mednarodni organizaciji DREKOPEK University

A nimas gospodinje, ki vam pere cunje?

Danes sem spala dlje, ker je sel moj na intervencijo z gasilci in nisem spala dokler se ni vrnil domov. Ko sem sla spat nekje ob 2h sem ponoci se 2x dojila malo….tak, da nekega kvalitetnega spanja ni bilo…res rabim nov jogi zdaj grem kavico kuhat….pol pa k tasci na kosilo…je rekla naj pridemo, ker sem vceraj sama kuhala tudi za njih, ker je bila v sluzbi.


nimam. Korona cajt, otroc in baba so doma, zdej ne rabimo nič

gospod Vagabund Vaga Stručnjaški, prof. dr. vesoljske in mravljične znanosti univerze Ghonisenekam in pogodbeni sodelavec na inštitutu Ropotalne medicine, kjer predava iz predmeta Ghlupi možgani gospodinj diplomiral iz novega človeškega organa Malina Felicus, doktoriral iz nožnih prstov medvedjih šap Specializant oddelka za človeško blato in njegovo možno pretvorbo v plastelin pri mednarodni organizaciji DREKOPEK University
nova
Uredništvo priporoča

No, jaz pa zdajle spijem smuti, ki sem si ga zmiksala, saj sem ravnokar izpod tuša po enournem teku. Ko tole spijem, se grem pa nazaj v posteljo k mojmu stisnit, da vidim, če bo še on za eno telovadbo.
Potem bova zadovoljna vstala, pripravila zajtrk skupaj, popila kavico in se lotila kuhanja kosila, saj pridejo oboji stari starši. Mislim, da nas čaka lep dan.

Ne spimo, ker smo delali, ko si ti rit grel pod kovtrom. Najbolje, da grem temo odpret.

Jaz sem pokonc od 6h. Stuširala, umila lase, pojedla zajtrk, mož in hči še sladko spita. Pijem kavo v tišini.

Pa ste zdaj po koroni, kaksne posledice?

Srkam kavico potem pa zbudim moza in najina otroka in jih povabim na mizico pogrni se. Enako kot zadnjih deset let. Tako sem vesela, da nama otroka nista niti enkrat samkrat vstala ob 6h. Noben od nas ni jutranji tip. Vedno je bila to ura 9h za vstajanje. V vrtec nista hodila. Sola jima zdaj mal odnese spanca potem pa nadoknadita za wke.

Sem še v topli posteljci…Otroci odrasli, imajo svoje otroke, vse kar naštevaš , meni ni treba .Zdaj sem Gospa.Tisto pizzo bodo pa za naju že pripeljali…Ooooo..kako je luštno…uživam, res…Sladka tišina in mir…nobenega letanja…Jutri pa v službo….še par mesecev…

Ja mene se res ni prijela, ker sem cepljen. Moja je pa nastradala. Kolk je men moja doma rjovela, da se za živo glavo ne gre cepit in da ona tega ne rabi… Nočem reklamirat, ampak ko jo danes vprašam, je rekla da bi se cepila s katerim koli cepivom trikrat če je treba, samo da ne bi še enkrat dobila virusa.
Posledice so še vedno. Utrujena je, pobira se sicer, ampak to naredi potrebo na wc, tuš, pa da mogoče enega od otrok poštima v kopalnici, to je potem tri ure fuč, ne more do hladilnika.
Saj ne rečem, gre na bolje, ampak vseeno… Redno spi popoldne po dve do tri ure, zvečer ob devetih dol pade, zjutraj pred deveto je ni iz postelje. Če gremo pa na sprehod, ko je še frišen luft, pa samo gledam da na hodniku ne zadrema ko domov pridemo.
JBG, sej ni edina tako. Marsikdo ima še hujše posledice. Ni enostavno.

gospod Vagabund Vaga Stručnjaški, prof. dr. vesoljske in mravljične znanosti univerze Ghonisenekam in pogodbeni sodelavec na inštitutu Ropotalne medicine, kjer predava iz predmeta Ghlupi možgani gospodinj diplomiral iz novega človeškega organa Malina Felicus, doktoriral iz nožnih prstov medvedjih šap Specializant oddelka za človeško blato in njegovo možno pretvorbo v plastelin pri mednarodni organizaciji DREKOPEK University

No samo da se boste pocajtali.. kaj pa otroci, a so se oni tudi okuzili?

Tamal je mel, hčerki pa nobena. Ampak tamal ni nč vedu da mu je kej blo. Brez posledic. Otroci to nič ne vedo.

gospod Vagabund Vaga Stručnjaški, prof. dr. vesoljske in mravljične znanosti univerze Ghonisenekam in pogodbeni sodelavec na inštitutu Ropotalne medicine, kjer predava iz predmeta Ghlupi možgani gospodinj diplomiral iz novega človeškega organa Malina Felicus, doktoriral iz nožnih prstov medvedjih šap Specializant oddelka za človeško blato in njegovo možno pretvorbo v plastelin pri mednarodni organizaciji DREKOPEK University

Tamal je mel, hčerki pa nobena. Ampak tamal ni nč vedu da mu je kej blo. Brez posledic. Otroci to nič ne vedo.
[/quote]

Super. Srecno se naprej 🙂

Ja, priden si, ni kaj.
Ampak glej, vsak po svoje…vsaj v nedeljo zjutraj☺…
Ženi pa čimhitreje do boljšega počutja, ni lahko z majhnimi otroki in energijo manj kot 0..

Kl*** pa ta pridnost… jaz še napol spim, v resnici sploh še nisem čisto vstal. Se še nisem odločil, če sploh bi danes.

Vse OK?

Vse OK?
[/quote]

Ja, hvala, vse OK. Tisto sem napisal okrog 11.15… in ne vem zakaj je prišlo tako pozno ven.
Zaspan dan danes – to je vse.

Pozvizgam se na to, kaj kdo misli. Doma smo imeli vojaski rezim, kot otrok pokonc vsaj 7.30 ne glede na dan v tednu itd. Ko so bili moji otroci mali tud nisem mogla dolg polezavat, ker cez 7 jim tud za vikend ni nikol zneslo spat. Zdaj so pa otroci odrasli, tako da med tednom itak cas vstajanja definira (dopoldanska) sluzba. Za vikend pa potegnem tud do 10 in vcasih se dlje (ker grem zelo pozno spat).  Koncno mi pri 50+ ni treba za vikende skakat pokonc na ukaz.

Ja mene se res ni prijela, ker sem cepljen. Moja je pa nastradala. Kolk je men moja doma rjovela, da se za živo glavo ne gre cepit in da ona tega ne rabi… Nočem reklamirat, ampak ko jo danes vprašam, je rekla da bi se cepila s katerim koli cepivom trikrat če je treba, samo da ne bi še enkrat dobila virusa.
Posledice so še vedno. Utrujena je, pobira se sicer, ampak to naredi potrebo na wc, tuš, pa da mogoče enega od otrok poštima v kopalnici, to je potem tri ure fuč, ne more do hladilnika.
Saj ne rečem, gre na bolje, ampak vseeno… Redno spi popoldne po dve do tri ure, zvečer ob devetih dol pade, zjutraj pred deveto je ni iz postelje. Če gremo pa na sprehod, ko je še frišen luft, pa samo gledam da na hodniku ne zadrema ko domov pridemo.
JBG, sej ni edina tako. Marsikdo ima še hujše posledice. Ni enostavno.
[/quote]
Ni enostavno, obstaja pa se huje. Dobro regeneracijo ji zelim, tebi pa zivce in potrpljenje ter seveda razumevanje. Na lepe case, ki se pridejo!


In povsem prav imas! Uzivaj z mirno vestjo saj prav nobenemu s tem svojim uzitkom ne naredis nic slabega. Sebi pa dobro. Win win je tole. Samo tako naprej :). Vsec mi je ,ko se imajo ljudje radi.

New Report

Close