Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Fant po prometni ni več isti

Fant po prometni ni več isti

Hello
Pred 3 meseci je moj fant doživel hujšo prometno nesrečo pri tem pa si huje poškodoval glavo.
Že pred prometno je bil do mene zelo nasilen in agresiven me zmerjal in tudi položil na mene roko.
A zdaj opažam da je vse le se huje.
Opazila sem tudi spremembe v njegovem custvuvanju in obnašanju.
Vedela sem da vsake poškodbe glave prinašajo trajne posledice in jih tudi pričakovala.
Vendar me je strah, ali se bodo sploh kdaj popravile.
Sama sem že pred prometno zaradi nasilja nad mano tako fizičnega kot psihičnega čisto na dnu.
Doživljam panicne napade, napade tesnobe.
Razjezi ga vse takoj se razburi za vsako stvar in me prične žaliti.
Mislim, da sem z živci čisto na koncu saj se ob njegovem početju vsa začnem tresti I tudi ko je konec še še vedno vsa tresem od strahu.
Vem pa da mi boste zdaj vsi rekli kaj se delam z njim, a naj se bo tako čudno ga imam še vedno zelo rada in se bojim da brez njega ne bom zmogla naprej, kot da ga rabim da preživim, kot da sem obsedena z njim.
Help

enim vam pač ni pomoči in je čudn da ste sploh še živi

Kdor je butast, je pač butast. Ni kaj, bodi z njim še naprej in uživaj v mlatenju in poniževanju.

nova
Uredništvo priporoča

Na tem forumu je veliko izmišljenih zgodbic. Če je tvoja resnična, ne razumem, da to trpiš. V takem primeru si sokrivec. Pakiraj in teci, kolikor te nesejo pete.

Ne vem kako ga imaš zelo rada, če je nasilen do tebe. Sam to pazi, da ne boš enkrat pristala v črni kroniki.

cheap shit

pa kakšna meri??? kere mate… ja pisu sm pesnco… in? a to pomeni da mi srce zanjo bije? dej no… lepo te prosim… bom raje obdržal mnenje zase.

Mi vam Istinu šaljemo, ali većini vam je Istina odvratna.

Ene je treba kot kaže vsak večer enkrat okol kepe, pa imajo deca še bolj rade.
Fetiši so različni.

Kličeš na pomoč, ampak stran pa ne bi šla. Kako naj ti potem pomagamo?

Ne vem, zakaj se treseš in paničariš? Tolkel te je prej in tolče te zdaj. Ti ga ljubiš. Torej je vse Ok.

Hahah, kr neki… Ni več isti, ti more bit še boljši, če tako ljubiš nekoga, ki te šopa z adrenalinom obupa. Vajin odnos bi prej zamajala sprememba njega v osladneža, če toleriraš njegova dejanja. So hude žrtve in žrtve, ki so to rade, zadnjim je bolj težko “pomagati”.

Kar naj te tepe. On ve zakaj.

A ni že Fata pravila, da jo Mujo tolče, ker ji na ta način kaže, kako zelo jo ima rad? No, torej se ne sekiraj, tudi tvoj kre.ten ima tebe rad in raje kot te ima, bolj te bo tolkel.

Sem mislila, da je sedaj še huje v smislu, ko te je nehal tepst in poniževat. 🙄
Brez česa ne boš zmogla? Brez njegovih batin in serviranje, da te ne spoštuje in si zanj ničvreden smet? Oprosti za izraz, ta človek potrebuje več vrst pomoči. Nesreča mu je zgleda samo korenine razvijala v svojo negativno bohotnost. Še otroka naredita in bo sreča popolna. Ti pa najbolj srečno bitje v disfunkcionalni ljubezni.
Če si želiš pomagati, pojdi stran. Če si zmogla prenesti batine, boš tudi brez njih. Razen, če te to osrečuje. Začni se spoštovati in ceniti in si dopovej, da si zaslužiš boljše življenje. Če ne, pa sama poznaš nadaljevanje. Dokler si človek sam ni pripravljen pomagati, mu tudi drugi ne morejo.

Stockholmski sindrom

Vidva pašeta skup kot ata na mamo. Hitro naj te nafila, pa ne enkrat, raje trikrat ali štirikrat, da bo bolj pestro. To bo luštno, ko bo mlatil še otroke. Pa sosedje bodo klicali policijo, ko bodo slišali otroški jok, ampak ti boš junaško branila svojega supermena in jih prepričevala, da živite v idili. Enako tudi dohtarje na urgenci. Imate pač take čudne stopnice, da vseskozi padaš po njih. Otroci v modric ah in s kakšno zlomljeno kostjo pa tudi niso kakšna posebna škoda. Morda boš na koncu dozivela celo svojih pet minut slave, ko boš na naslovnici Slovenskih novic. Ob kavici bomo prebrali zgodbo še ene trape, ki je imela fetiš na nasilneže, pa je dočakala, kar je prosila. Prerezan vrat, bencin in fajercajh, par štihov z nožem. Ah, pa tako rada ga je imela…

Zgleda, da nisi mela (vredu) oceta, da bi te naucil postavljat meje in ti povedal, da si vredna boljsega.
Zato si zdaj obsedena s takim deb*lom, ki te tepe. Najverjetneje je tudi narcisoiden in te zna zmanipulirat. Sibka si, zelo.
Zacni delat najprej na sebi, da pogruntas da si zasluzis bolje. Njega spremenila definitivno ne bos. Sicer pa ostani v taksni toksicni zvezi in se tolazi se naprej, da je to normalno.

Okej KAJ JE Z VAM ZENSKAM NAROBE? KVA BI TI ZDEJ RADA POMAGALA TIPU K TE JE TEPU??? SAMO GREEEEES. Kaj bos nardila k bos tok zabita da mu bos otroke rodila? K bo njih tepu? Zaradi takih prasi* kot si ti nedolzni otroci naj*ebejo. Ker jim rojevate otroke, zato ker mislte da vas bodo zarad tega mel rajs. Ce si si pa to zgodbico slucajn zmislila NAJ TE BO PA SE EKSTRA SRAM! Da se nimas tut 5{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} rada in kancek samospostovanja, za kozlt. Rajs se obesta oba z descm, da se nebi slucajno razmnozevala.

3 mesece po hujši poškodbi glave je že okreval?

Pocakaj se ene 10 let morda se spremeni. Ce se po 10 letih ne spremeni, mu postivi ultimat da se poboljsa ali pa po nadaljnih 5 letih spakiras in gres. Potem se bo oa po ene 8 letih skoraj zagotovo poboljsal. Samo ne obupaj, ocitno sta sorodne duse 😃

Glej.. jst sm bla u podobni situaciji k ti.. ampak sm se potlej useeno locila.. in ves kaj? Sele potem sm ugotovila, da je bila napaka da sem sploh zacela z njim.. verjemi.. ko bos sla narazen ti bo zelo hudo.. verjetno ti bo tudi groziu.. ampak ne daj se.. enkrat se bo ze umiriu.. ti pa ga bos prebolela in sele takrat ugotovila kaj use si zamudila in izgubila v tej vezi.. verjamem da je tesko.. in prvi mesec po razhodu bo se tezje.. ampak verjemi da se splaca in BOS ZMOGLA.. ❤
Jaz verjamem v tebe in verjamejo tudi tvoji prijatelji /starsi/sestra/brat.. in so ti pripravljeni pomagat

Nocoj zbiramo najboljše komentarje.
Ta je zagotovo med njimi 🙂

Jaz bi na njenem mestu poklical policijo, ko bi me pretepel, ker takrat bi lahko prišel do sodnega odloka o prepovedi približevanja, nato pa odšel. Ker če je res tak kreten in nasilnež, bo po taki poškodbi glave še hujši, plus dober izgovor za sodnike, da mu bodo po črni kroniki dali namesto 30+ do 15 let zapora, pa še to v umobolnici samo.

Izmišljena zgodba.Napišeš zgodbo – vržeš kost in se ne oglašaš več.Stalna praksa zgodb s priloženo fotko.

Samo 3 opcije imas:

1. Gres stran

2. Zivis naprej tako kot do sedaj in ne jamras…

3. Ko se bo spravil na tebe, ga s kolenom konkretno butni v jajce, potem pa se ene 2x na gobec, pa ko bo na tleh, ga se ene 2x brcnes v trebuh.

Drugega nimas…

Butara

Izmišljena zgodba.Napišeš zgodbo – vržeš kost in se ne oglašaš več.Stalna praksa zgodb s priloženo fotko.
[/quote]

Tudi če je provokacija, je takih zgodb in žensk s takim razmišljanjem mnogo preveč.

New Report

Close