Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kaj predlagate, ji dam še eno šanso?

Kaj predlagate, ji dam še eno šanso?

Če ne bi prišel malo prej, bi me prevarala. Priznala je napako in krivdo zvalila prvo nanj. Po kreganju je priznala, da ga je zapeljala ona in cel dan še opravičuje in obljublja, da se ne bo nikoli več ponovilo. Bil bi samo poljub, dlje baje ne bi šlo.
Otrok tega človeka hodi v isto OŠ kot najin. Pm, na tleh sem.

Spakiraj ji kufre in jo postavi pred vrata

Mogoče si prišel prepozno in zmotil poslovilni poljub, med nogami pa se ji že cedi belo dol….
Ženske so lisice in zelo lažejo, ko je treba opravičevati dejanja. Sam povem…

Tokrat si prišel med poljubom. Kolikokrat pa nisi, saj je nimaš 24/7 na očeh. Pa tudi, če bi jo imel, vidiš kakšen smisel v tem?

Ne. Človek ki te vara ni tvoj prijatelj ampak sovražnik. A rabiš to sranje v svojem življenju .?

Sem bil na istem. 99{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} se je že dol dala s tem tipom. Ti pa verjameš njenim lažem, ker jo ljubiš. Ona te pa vara. Enkrat varalica, vedno varalica. To so podn od ljudi. Ona je isto kriva kot njen ljubimec.

Verjemi mi, če boš vztrajal z njo in tudi če te po nekem čudežu ni prevarala, te pa bo v prihodnosti. Postavi jo pred vrata. Nekaj tednov, mesecev bo bolelo kot hudič. A vsak dan bo bolje.

Kaj bo z otrokom? Pol pri njej pol pri meni?

once a cheater, always a cheater

Mi vam Istinu šaljemo, ali većini vam je Istina odvratna.

Vklopi razum in pozabi čustva. Vem, da ti je težko, a tko kot je ena napisala, to so sovražniki, ne prijatelji, kaj šele da te ljubi.

Jaz sem bil na istem. Sedaj si v šoku in ji še vedno najbrž delno verjameš, ker te vodijo čustva. Če jo pustiš danes, boš čez mesece vesel, da si to storil danes in ne čez nekaj mesec mučenja…

Haha, bil bi samo poljub? Zakaj pa bi se ustavilo pri poljubu? S poljubom se vse začne. No začne se že veliko prej. Kar neki, ti izgovori in obljube naj ti ne pomenijo popolnoma nič. Zdaj bo itak rekla karkoli, da se znebi slabe vesti oziroma tvoje jeze/razočaranja nad njo. Vedi pa, da bo na preizkušnji tvoje zaupanje vanjo. Nikoli več ne bo tako, kot je bilo do tega trenutka.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

stari nago na cesto jo postavi!!! mamicu ti meni češ moj kamen u prsima krhat!!!

Mi vam Istinu šaljemo, ali većini vam je Istina odvratna.

na tleh zaradi ženske ne smeš nikoli bit. Logično pa, ko si mlad, da ji več ne daš šanse, če te je to tako sesulo.
Ko si star pa vidiš, da ni zaradi tega konec sveta in se ti itak jebe..
Dons eni neki pametujejo v eni temi o intuiciji in razumu, ti probej oboje združit v zdravo kmečko pamet. Lahko ti bo po temu zaradi slabe vesti zvesta kot pes, lahko bosta pa oba padla v psihično depresijo, če bo to vsakdanja tema pogovora, kaj če mlademu človeku to..

eee popaj

kako je reko putin za izdaju

odrežeš mi roke…
ti lahko oprostim? lahko…
te lahko objamem?

Mi vam Istinu šaljemo, ali većini vam je Istina odvratna.


Ma to mi nikoli ne bo jasno, ima druzino in take dela. A sploh kaj razmislja.? Koliko je pa star otrok.?

Nič ne poveš, zakaj je do tega prišlo, sta že imela težave v zvezi, te je kaj opozarjala ali kar iznenada?

A si je ljubčeka pripeljala kar k vama domov? No to je res nehigiensko.

V isti temi s smrkavcem, a te ni nagovoril. Dobr si mu jih napela.

V isti temi s smrkavcem, a te ni nagovoril. Dobr si mu jih napela.
[/quote]

Če misliš na verskega obsedenca ti povem, da sploh ne vem več kaj piše, ker sem ga blokirala haha. Samo roza črta se mi prikaže.

Če misliš na verskega obsedenca ti povem, da sploh ne vem več kaj piše, ker sem ga blokirala haha. Samo roza črta se mi prikaže.
[/quote]
Ja tega, obsedenega nevzgojenca. Še bolj bo popušil.

Skrbi me za otroka, mi ga zna vzet. Prva triada sta moj in njegov Marymscary.
Povej več, ko bi vsaj bile težave in bi razumel.
Nič, prej smo končali z delom. Hišo se vid s hriba, stal je za njo in roke držal okrog pasu, ona pa mu nastavljala vrat. Sta vidla avto in je odpeljal takoj po spodnji cesti. Dokler nisem vprašal kaj je blo se je obnašala isto kot vsak dan, kako je v službi in zakaj sem prej doma, sem lačen, bom pivo. Mislila je da nisem videl.


Ja tega, obsedenega nevzgojenca. Še bolj bo popušil.
[/quote]
Ko ga šiša. :))

Ne. ta te je že izdala-kaj boš z izdajico?
partner/partnerka mora stat ob strani svojemu/svoji. Kar pomeni, da vsi drugi odpadejo.
Tvoja te pa je izdala.

Preden boš karkoli delal dobro razmisli in prej se pomiri.
V takih situacijah naglica ni na tvoji strani, če ne boš videl froca na vsake 14dni. Ko se boš odločil, pa si prej pripravi teren, če bi rad da bo obratno. Vedi, da ima ona prednost za otroka.

Za drugo pa sorry, sam tole se men ne bere kot bi bilo prvič. Tale tvoja te že vrti okrog prsta. Ljubimec nategne in pobegne, takle cartanje pa…. No, ne bom te spravljal v slabo voljo, sam vedi da ti kaže in NE zaupaj ji več.

Vprašaj se, če si ti zaslužiš še eno šanso pri njej. Zenska ne prevara zaradi tega, ker je bila deležna ljubezni, ampak ker je bila zapostavljena v odnosu.


Ne vem kaj naj ti rečem, to je milo rečeno svinjarija. Otrok v prvi triadi, rabi očeta, mamo, stabilno družino in nikakor tega kar tvoja žena počne, totalno neodgovorno, nemoralno in sebično dejanje. Otroka ti vzet ne more, da ostaneš z njo- tudi v to te ne more prisiliti. Jaz ne bi šla preko, ne bi zmogla gledat vsak dan prevaranta za mizo in v postelji. Povej ji, da to kar je naredila s tem se bo morala soocit, sprejeti odgovornost za svoje dejanje, da je tvoja pravica ločitev in če ima vsaj še malo spoštovanja do lastne familije (otrok) se bo pripravljena civilizirano dogovoriti glede otroka in njegove oz njene dobrobiti. Predlagaš ji lahko tudi skupno skrbništvo.

Glede na napisano je v tej zgodbi več kot samo poljub. Ne bodi naiven.

New Report

Close