Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek gledam posnetke protestov

gledam posnetke protestov

Se je ena baba tako drla sredi Maribora, da me še zdaj glava boli. Je rekla, da bomo vsi pocrkali in da zdaj ko sem cepljen, da mi bodo navili 5G anteno in da bom zblaznel.
Zdaj čakam, kdaj navijejo… Tamalo sem eno uro spat dajal, je takega srala, da ne vem če niso njej vklopili 5G, ker se mi zdi da je zblaznela…

gospod Vagabund Vaga Stručnjaški, prof. dr. vesoljske in mravljične znanosti univerze Ghonisenekam in pogodbeni sodelavec na inštitutu Ropotalne medicine, kjer predava iz predmeta Ghlupi možgani gospodinj diplomiral iz novega človeškega organa Malina Felicus, doktoriral iz nožnih prstov medvedjih šap Specializant oddelka za človeško blato in njegovo možno pretvorbo v plastelin pri mednarodni organizaciji DREKOPEK University

Rečem ti, psihič si.

Se ti zdi? Res? Ker sem cepljen sem psihič, ker sem tako neumen, da sem pustil da mi vbrizgajo čip in mi navijajejo 5G anteno in bom crknil kot podgana, ker ne vem da virusa sploh ni?

gospod Vagabund Vaga Stručnjaški, prof. dr. vesoljske in mravljične znanosti univerze Ghonisenekam in pogodbeni sodelavec na inštitutu Ropotalne medicine, kjer predava iz predmeta Ghlupi možgani gospodinj diplomiral iz novega človeškega organa Malina Felicus, doktoriral iz nožnih prstov medvedjih šap Specializant oddelka za človeško blato in njegovo možno pretvorbo v plastelin pri mednarodni organizaciji DREKOPEK University
nova
Uredništvo priporoča

Saj drugega sploh ne more bit s takim obnašanjem al je baba al pa pritepen klošarski lenuhar tipa ludod.

V FB skupini Slovenci v Avstriji že nekaj časa pozivajo na proteste v MB.
Zdaj vem za kake proteste gre. 5g cepiva.
In ti bebci seveda pravijo, da bi Avstrija crknila brez njih, če ne bi oni hodili v Avstrijo delat. Ha, ha ha

Protesti, če si jih tisti z IQ<60 že želijo naj bodo čimdalj od Lublane. Tudi Mb je v redu. Tja naj se spoka tudi vlada in njena ministrstva, nadškofija, parlament, DS, MOL in ostali paraziti!

Vesel oče

Štirje anticepilni ubrisanci (trije deci in ena baba), ki nas zmerjajo s Fašistiiii, dnevno onanirajo na tem MON-u. A so Štajerci?

Saj drugega sploh ne more bit s takim obnašanjem al je baba al pa pritepen klošarski lenuhar tipa ludod.
[/quote]

pejt na maske dol da boš vidu kako se baba dere. v beli jopci je. Crknu sem od smeha. Pisda psihiatrija v Sloveniji očitno ne dela kot je treba, da tako babo spustijo sredi Maribora na oder da tam upije, kot da bi se ji dokonca odpeljal.

gospod Vagabund Vaga Stručnjaški, prof. dr. vesoljske in mravljične znanosti univerze Ghonisenekam in pogodbeni sodelavec na inštitutu Ropotalne medicine, kjer predava iz predmeta Ghlupi možgani gospodinj diplomiral iz novega človeškega organa Malina Felicus, doktoriral iz nožnih prstov medvedjih šap Specializant oddelka za človeško blato in njegovo možno pretvorbo v plastelin pri mednarodni organizaciji DREKOPEK University

A nista Ludi in Čater Darwin iz LJ?
Robi pa je nekje iz POsavja.
Za žensko pa ne vem katero imaš v mislih.

A so te z Astra Zeneco, z Moderno ali s Pfizerjem špiknili?

A so te z Astra Zeneco, z Moderno ali s Pfizerjem špiknili?
[/quote]

kr fajzerja sem dobu

gospod Vagabund Vaga Stručnjaški, prof. dr. vesoljske in mravljične znanosti univerze Ghonisenekam in pogodbeni sodelavec na inštitutu Ropotalne medicine, kjer predava iz predmeta Ghlupi možgani gospodinj diplomiral iz novega človeškega organa Malina Felicus, doktoriral iz nožnih prstov medvedjih šap Specializant oddelka za človeško blato in njegovo možno pretvorbo v plastelin pri mednarodni organizaciji DREKOPEK University

https://twitter.com/andrej_hohnec/status/1380907530541539329?s=20

https://twitter.com/andrej_hohnec/status/1380937880378413062?s=20

SRAMOTA!

Pred bolnico pa res ne.
Pred parlament!

Ženskega spola je NYCI.

pejt na maske dol da boš vidu kako se baba dere. v beli jopci je. Crknu sem od smeha. Pisda psihiatrija v Sloveniji očitno ne dela kot je treba, da tako babo spustijo sredi Maribora na oder da tam upije, kot da bi se ji dokonca odpeljal.
[/quote]

Ta pravi se oglaša. Pes pesa zavoha.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

A se je tem Stajercem popolnoma odpeljalo ? V Mariboru najvec norosti na kupu. Mi samo gledamo in se cudimo. Kaj vas je doletelo, protestniki ?

Zdaj pa ti meni povej, kdaj sploh so bili Štajerci, posebno Mariborčani, normalni?🤔

Bil sem cepljen z enim odmerkom. Internet še vedno počasen kot polž. Torej 5g ni. O norosti ne duha ne sluha, pa ne bi imel nič proti. Kajti v tem svetu kjer prevladujejo nori bebci ni ravno lahko živeti. Bill Gates me tudi še ni kontaktiral. Kakšnega njegovega milijona se ne bi branil, njemu se še poznalo ne bi. Razplodil sem se že tako, da moji nikakvi geni že plujejo novim zmagam naproti s čipi ali brez.
Morda bo pa šele z drugim odmerkom bolje, vsaj internet. Upam.

New Report

Close