Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Boljša vremenarka

Boljša vremenarka

Katera? Špela Močnik ali Katja Jevšek
Meni je boljša Katja Jevšek, ker se bolj poglobi v vreme in nazorno pokaže pokrajine na zamljevidu. Pa na začetku razdre kako prisrčno šalo. Sploh ne zgleda blond.

Saj tud Špela Močnik prijazno bere napoved. Res pa je, da ji je zemljepis bolj tuja stvar, kje je Primorska, pa Prekmurje, pa Međimurje – to ji je pa bolj španska vas. Si ne upa nič pokazati na zemljevidu.

Od kdaj in kje je Špela Močnik vremenarka?

Katja je kar o.k., včasih je bila slaba, sedaj se jo nekako da gledat. Še slabša od nje je bila ena…ne spomnim se imena. Rezi,Rozi… ali nekaj takega. Reza?

Špelo Močnik porabijo za vremenarko v oddaji Dobro jutro. Verjetno imajo tam kake boljše voditelje kot je na primer Ana Tavčar, Močnikovo so dali pa za vremenarko

To je bila famozna Reza ;))). Na POP? Ne vem, kako in zakaj so jo nekaj časa povsod rinili. Ta res ni bila .

Špela je dobra voditeljica. Trenutno je na nacionalki.

Špelo Močnik porabijo za vremenarko v oddaji Dobro jutro. Verjetno imajo tam kake boljše voditelje kot je na primer Ana Tavčar, Močnikovo so dali pa za vremenarko
[/quote]

Ne porabijo je za vremenarko, ona je ena od voditeljic oddaj Dobro jutro; prav dobra je. Včasih prebere tudi vreme.

Ne porabijo je za vremenarko, ona je ena od voditeljic oddaj Dobro jutro; prav dobra je. Včasih prebere tudi vreme.
[/quote]

Ne vem če je res. Jaz jo vidim zmeraj samo, ko bere vreme, zraven ima pa karto z oblački in kapljicami. Mogoče si kaj zamešal.

Ne vem če je res. Jaz jo vidim zmeraj samo, ko bere vreme, zraven ima pa karto z oblački in kapljicami. Mogoče si kaj zamešal.
[/quote]

Premalo gledaš:)). Ona, Ana Tavčat in Mojca Mavec so tri voditeljice, ki se menjujejo. Vreme vse preberejo, kadar je treba.

obe sta zanič

A te se še spomnite?

[img]https://www.dnevnik.si/i/orig/2011/03/08/1042429478_2.jpg[/img]


Vesna Slapernik?

Naštete nios prav nobene vremenarke temveč zgolj puhloglave r*tomigice, ki s trotlbobna preberejo, kar so jim nanj napisali pravi vremenkoti, nekatere še malo nekaj krilijo z rokami pred zemljevidom, nimajo pa prav nobenega pojma, kaj sploh blebetajo, kaj šele o fizikalnih dogajanjih v atmosferi.

Meteorologi oz. po domače “vremenarji” so tisti, ki so diplomirali iz dokaj zahtevne meteorološke smeri pri študiju fizike, zaposleni so v glavnem pri ARSO. Ti imajo na voljo kup “slikovnih” (npr. satelitske slike) kot numeričnih podatkov, iz katerih lahko z dokaj dobro verjetnostjo “našlogajo” vreme v naslednjih nekaj dneh. In nacionalka ima z ARSOm nek deal, da par vremenkotov vsak dan napoved iz svojih modelov “prevedejo” v nekoliko bolj ljudski jezik.


Vesna Slapernik?
[/quote]

Ja.

Pa tale? In po čem je najbolj znana?

[img]https://shrani.si/f/2Z/12B/158TtWpv/1/planet-tv-fail-vremenska.jpg[/img]

New Report

Close