Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Roglič spet slavi

Roglič spet slavi

Bravo Roglič! Neuničljiv.

Sem zelo vesela, da mu je uspelo. Ne vem, zakaj navijam ravno za njega… Un tamau Pogi mi žal ni simpatičen. Pa tudi ne vem, zakaj ne.

Res je spoštljiv Gospod in odličen Športnik.
Njegovi gesti prepustitve včerajšnje etapne zmage ter čestitke in zahvala Gauduju na cilju sta povedali vse o njem.

Užitek ga je spremljati in privoščim mu vse uspehe, ki jih dosega.
Poklon!

nova
Uredništvo priporoča

Danes bomo kar pogresali kolesarstvo.
Bravo!

Ma BMK

Enako. Primož je res en in edini, taka natur prijaznost, dober človek in nepopustljiv borec. Res, totalno ga spostujemo in zanj navdušeno navijamo…

Res je spoštljiv Gospod in odličen Športnik.
Njegovi gesti prepustitve včerajšnje etapne zmage ter čestitke in zahvala Gauduju na cilju sta povedali vse o njem.

Užitek ga je spremljati in privoščim mu vse uspehe, ki jih dosega.
Poklon!
[/quote]

Absolutno. Če ne bi bilo gavdoja bi Roglič obležal v cestnem jarku, Pogačar bi pa slavil zmago. Obljuba zmage je eno navadno podkupovanje, ne vem, kako da je to dovoljeno v kolesarstvu. To je kaznivo po KZS.

Absolutno. Če ne bi bilo gavdoja bi Roglič obležal v cestnem jarku, Pogačar bi pa slavil zmago. Obljuba zmage je eno navadno podkupovanje, ne vem, kako da je to dovoljeno v kolesarstvu. To je kaznivo po KZS.
[/quote]

Pa ga prijavi.
Pa da vidimo, kako uspešen boš.

Absolutno. Če ne bi bilo gavdoja bi Roglič obležal v cestnem jarku, Pogačar bi pa slavil zmago. Obljuba zmage je eno navadno podkupovanje, ne vem, kako da je to dovoljeno v kolesarstvu. To je kaznivo po KZS.
[/quote]
Ti pa ne poznas ravno tega sporta. Kajne?

Jaz sem tudi iskrenooo srčno vesela zanj – vrhunski športnik, športnik v pravem pomenu besede in človek z veliko začetnico. Kavalir. Gospod. Meni je vzor v pogledih kot človek karakter.
Pogi je vrhunski v formi na kolesu prav tako kot primož – kot oseba, karakter, človek – pa mi ni tako všeč – in zakaj ne kažejo današnje njegove izjave objavljene v intervjuju.
prebereš si lahko tukaj in spodaj preberi tudi odzive, komentarje ljudi… polno nasvetov kako naj se obnaša kot športnik,da tole niti slučajno ni športno…
https://www.24ur.com/sport/ostalo/pogacar-ko-je-napadla-astana-se-je-dirka-prelomila-nato-ni-bilo-vec-vrnitve.html

če se spomnimo lanskega toura – kako mu je Primož čestital… v najhujši bolečini – takoj mu je bil sposoben čestitati in tudi potem v intervjujih nikoli ni omaloževal njegove zmage…
kaj lahko danes beremo v obratnem primeru – prav zaničuje Primoževo odlično vožnjo včeraj kot tisto, ki je dala zmago in dejansko jo je Primož privozil sam – sam naredil ključno razliko – on tega ne bo priznal, ampak še več, celo zanika to, prav zaničuej trud in vožnjo s katero si je privozil zmago konkurent.
in ne samo to, tudi čestitke ni bil zmožen izreči v intervjuju.
vem, da poraz boli, vsakega izmed nas, je udarec za ego… kako je šele primoža lani bolelo na zadnji dan največje dirke, ampak veliki kot je je bil zmožen čestitke in to takoj…in zato samo veliki zmorejo čestitati in pošteno priznati, ko je nekdo boljši – zato je Primož meni in zame tako velik in tudi moj vzor… naj se še Pogačar kaj nauči od njega v tem smislu.

še vedno pa sama sem sploh po tej dirki v Baskiji letos in prvem kronometru -kjer je Pogi samo v končni kratek hrib zaostal za Primožem 10 sekund – mnenja,da je bil tisti kronometer iz lanskega tdf čuden, čudno vesoljski… ker očitno pogi, čeprav je v samem vrhu po formi brez dvoma, ni tako superiorno izstopajoč od vseh ostalih kakor je kazalo lani: niti na kronometru in niti v hrib ne,da bi s tako lahkoto naredil celo razliko 1,20 minute samo med prvim in drugim. Ta razlika (ne dejstvo,da je premagal Primoža takrat), ampak ta razlika in sama taka vesoljska vožnja po 3 tedenski dirki, mi bo vedno izjemnooo čudna., zdaj po videnem kronometru v tej sezoni na tej dirki pa še toliko bolj, ko se je potrdilo, da je v vrhu, ampak ni pa superiorno izstopajoč od vseh ostalih.
in pri tem mislim,da ima zadaj marsikaj ekipa ne kolesar Pogi sam – ampak ekipa – ker je za dnar in zmago na veliki dirki sposobna narediti marsikaj… vemo kakšne so sposobni arabci tudi sicer v športnem svetu – zanje je človek sredstvo do denarja- vidimo tudi primer Katarja SP, pa fuzbal, itd…

Vsekakor pa Pogi se bo moral naučiti tudi, da dirkanje zdaj, ko je najboljši na svetu, ne bo več isto kot lani na tdf, kjer je bil nepričakovano mlado presenečenje in nihče ni med dirko posebej napadal njega… zdaj je najboljši – zdaj ima “tarčo na sebi” in vsi dirkajo proti njem… Primož že ve kako je to, in v takih razmerah zmagovati je čisto nekaj drugega – ker vsi stalno tebe napadajo…

Primož pa danes baje že trenira po danes deževnih cestah 20 etape letošnjega tdf, kjer bo 31 km dolg kronometer… pridna čebela tjv 🙂 Naj mu rata letos… z vsem srcem mu želim in privoščim…

…pa kako je včeraj prepustil zmago sotekmovalcu, in še pred ciljem spodbujal gledalce naj navijajo zanj, ko sta se pripeljala v cilj… Izjemen človek.

Absolutno. Če ne bi bilo gavdoja bi Roglič obležal v cestnem jarku, Pogačar bi pa slavil zmago. Obljuba zmage je eno navadno podkupovanje, ne vem, kako da je to dovoljeno v kolesarstvu. To je kaznivo po KZS.
[/quote]

si ti gledal isto dirko kot mi vsi ostali…
Primož je po spustu, ko se je priključil napadu Astane, kmalu prišel v vodstvo in sam navijal tempo kot vodilni v hrib na katerem je odpadel Mcnulty – tam naredil okoli 30 sek razlike in nadalje sam vozil kot vodilni od trojice na spustu in po ravnini vse dokler je bila razlika nekje na minuti do Pogačarja… šele takrat malo predno je prišel do njega klubski avto z bidonom je Gouduju in Chartyju(ki sta bila do tedaj zalepljena skozi za njim) rekel,da če sodelujeta,da se jima oddolži (beri jima pusti,da se udarita za zmago) … torej narejena razlika do minute je bila zgolj Primoževo samo delo… skupaj s Francozem sta jo potem s sodelovanjem pripeljala v cilj za kar mu je iz spoštovanja in zahvale prepustil zmago. Korektno in spoštovanja vredno.

Bravo Roglič, čestitke. Bravo tud Pogačar. Sedaj naj se ta mlajši kali, da bo po upokojitvi starejšega, nadaljeval slovensko premoč na dirkah 🙂


Ti pa ne poznas ravno tega sporta. Kajne?
[/quote]

Ne govorimo o športu, temveč o etičnih in moralnih vrednotah družbe in posameznika. Če stranka na primer, obljubi denarno nagrado za volivčev glas je to kaznivo. Ali bo kdaj kdo obsojen. Seveda ne, ker pred zakonom je politika nekaj več. Ali je to etično in moralno – ni.

Na žalost pa družbo ustvarjajo posamezniki kot si ti, ki je je tako početje normalno. Zato družba propada. To ni nov družben pojav poznamo ga že iz prve Mojzesove knjige Sodama in Gomora. Toda kmalu je sledila božja sodba.

Ne govorimo o športu, temveč o etičnih in moralnih vrednotah družbe in posameznika. Če stranka na primer, obljubi denarno nagrado za volivčev glas je to kaznivo. Ali bo kdaj kdo obsojen. Seveda ne, ker pred zakonom je politika nekaj več. Ali je to etično in moralno – ni.

Na žalost pa družbo ustvarjajo posamezniki kot si ti, ki je je tako početje normalno. Zato družba propada. To ni nov družben pojav poznamo ga že iz prve Mojzesove knjige Sodama in Gomora. Toda kmalu je sledila božja sodba.
[/quote]

kaj sanjaš ti, kakšno denarno nagradno no, saj ga ni z ničemer podkupil… sodelovala sta v etapi – po tem ko sta se vsak zase s svojimi močmi prebila v ospredje – obema je bilo v interesu,da tega truda ne zavržeta in da nista ulovljena – zato sta športno sodelovala skupaj vsak za svoj rezultat in Primož mu je častno odstopil zmago v zahvalo za sodelovanje.
ne vem kakšne ti napletaš o denarju in podobnimi neumnostmi – nihče ni nikomur nobenega denarja dal

kaj sanjaš ti, kakšno denarno nagradno no, saj ga ni z ničemer podkupil… sodelovala sta v etapi – po tem ko sta se vsak zase s svojimi močmi prebila v ospredje – obema je bilo v interesu,da tega truda ne zavržeta in da nista ulovljena – zato sta športno sodelovala skupaj vsak za svoj rezultat in Primož mu je častno odstopil zmago v zahvalo za sodelovanje.
ne vem kakšne ti napletaš o denarju in podobnimi neumnostmi – nihče ni nikomur nobenega denarja dal
[/quote]

to sploh ni bila dirka, to je bilo šlepanje. Cel zadnji klanec. Sedlasti vlačilec. Ko si enkrat v profesionalnem športu, nič ne odstopaš.

to sploh ni bila dirka, to je bilo šlepanje. Cel zadnji klanec. Sedlasti vlačilec. Ko si enkrat v profesionalnem športu, nič ne odstopaš.
[/quote]

kakšne neumnosti … škoda sploh komentirati.
O šlepanju na ta zadnji hrib pa raje ne bi ti, ker je že drugič v enem letu, ko ga je Primož med prvimi prevozil – lani namreč na 1. etapi Vuelte 2020 je prav tukaj slavil zmago in ubranil rdečo majico iz Vulete 2019… tako,da mu lahko rečemo kar Kralj Arrateja…
ne smeši se s takimi izjavami

kakšne neumnosti … škoda sploh komentirati.
O šlepanju na ta zadnji hrib pa raje ne bi ti, ker je že drugič v enem letu, ko ga je Primož med prvimi prevozil – lani namreč na 1. etapi Vuelte 2020 je prav tukaj slavil zmago in ubranil rdečo majico iz Vulete 2019… tako,da mu lahko rečemo kar Kralj Arrateja…
ne smeši se s takimi izjavami
[/quote]

če vohaš rit kolesarju pred sabo celih 30 minut, potem je to šlepanje.

če vohaš rit kolesarju pred sabo celih 30 minut, potem je to šlepanje.
[/quote]

kaj je šele, če sokomentaturju kradeš nick na forumu v temi – kot da si je težko kaj svojega izmisliti LOL ostalo sem pa rekla škoda sploh komentirati take neumnosti

kaj nisi komentatorka?


ne ti nisi jaz – jaz sem zaenkrat hvala bogu samo še ena – če imaš pa neko čutno potrebo kopirati druge, da si ne moreš svojega nicka izbrati za normalno pogovarjanje na forumu pa itak to kaže na tvoje težave. Tukaj pa zaključujem s teboj razpravo, ker je to res otročje ravnanje tvoje

to sploh ni bila dirka, to je bilo šlepanje. Cel zadnji klanec. Sedlasti vlačilec. Ko si enkrat v profesionalnem športu, nič ne odstopaš.
[/quote]
S tem komentarjem izpades res hud nepoznavalec.


S tem komentarjem izpades res hud nepoznavalec.
[/quote]

poznavanje ali pa nepoznavanje je pa subjektivno vprašanje. Jazz sem hodil na kavico z indurajnom, ko tebe še na svetu ni blo. jaz sem večji poznavalec kolesarstva kot cel športni štab turdefranca

poznavanje ali pa nepoznavanje je pa subjektivno vprašanje. Jazz sem hodil na kavico z indurajnom, ko tebe še na svetu ni blo. jaz sem večji poznavalec kolesarstva kot cel športni štab turdefranca
[/quote]

Lastna hvala se po dreku vala?

poznavanje ali pa nepoznavanje je pa subjektivno vprašanje. Jazz sem hodil na kavico z indurajnom, ko tebe še na svetu ni blo. jaz sem večji poznavalec kolesarstva kot cel športni štab turdefranca
[/quote]
Ups, potem ti Miguel ni povedal, da se to v tem sportu to naredi? Cisto fer in pricakovano. Kar bi bilo drugace, bi bilo presenecenje. Vcasih se dogovorijo kolesarji sami, vcasih njihovi sefi.

odmikaš se od teme, sem samo vljudno pripomnil, da je bil šlepar za rogliča 18m dolg, naložen 120{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}. Pol pa izjavi, kako se je hecal, sam tko mal je prtisnu na pedala pa je bil drugi.

New Report

Close