Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Velikost noge 12 letnik

Velikost noge 12 letnik

Koliko imajo vasi 12 letniki st noge, moj ima ze 41,5.

pri 12-ih letih je imel 43; zdaj pri 19-ih ima 48 -na 2,05m telesne višine.

Proporcionalno z vsem ostalim telesom torej. Kako bi pa to izgledalo, moški 2m+, pa noga št. 41? Saj se ja “prekucne”. Narva poskrbi, tako da je prav – tako funkcionalno, kot vizuelno.

43. V 9. razredu imajo povprečno 44-46. Redko kdo manj.

nova
Uredništvo priporoča

Resno?, sin je v 7 razredu, velik je 154, tehta 44 kg in ima nogo veliko 39. športnik.
S čim jih hranite? da so tako veliki?

Resno?, sin je v 7 razredu, velik je 154, tehta 44 kg in ima nogo veliko 39. športnik.
S čim jih hranite? da so tako veliki?
[/quote]

154 in 7r? Se hecaš? 😁 Madonca fanti so danes najmanj 170 v 7r. Hči je 6r, visoka 157cm in je med najmanšimi. Punce so 160 do 163. Fantje najmanj 160 in večinoma več. Velikim v 8r že poganjajo dlake, par jih je že bradatih v 9r bolj kot jaz pri 42. Bi rekel da vsa ta hrana danes vpliva na rast.

Resno?, sin je v 7 razredu, velik je 154, tehta 44 kg in ima nogo veliko 39. športnik.
S čim jih hranite? da so tako veliki?
[/quote]

Genetika, ne hrana. če sta mama in oče npr. visoka, pa višja 10cm od povprečja svoje geeracije, tudi potomec potem verjetno če je vse OK ne more bit nizkorasel in malonogični xd. Razen če ne dobi preskok genetike kakšnega niskoraslega vprenešenem genetskem koktejlu svojih dveh.

Meni je že pediatrinja v porodnišnici, ko ga je v tednu po porodu pregledala rekla, u madona, ti boš pa visokorasel – ko je videla dolžino njegovo stegnenice – ima pač “grif”, saj gre skozi njene roke toliko in toliko dolžin novorojenih otrok 🙂 in res je visokorasel, vsaj 10cm nad povprečjem svoje generacije.

154 in 7r? Se hecaš? 😁 Madonca fanti so danes najmanj 170 v 7r. Hči je 6r, visoka 157cm in je med najmanšimi. Punce so 160 do 163. Fantje najmanj 160 in večinoma več. Velikim v 8r že poganjajo dlake, par jih je že bradatih v 9r bolj kot jaz pri 42. Bi rekel da vsa ta hrana danes vpliva na rast.
[/quote]

Moj je v sedmem pa je 160 cm, pa je nekje zlata sredina. Nogo ima 41.

Moj se je rodil s 54 cm, zdaj je 150 v cetrtem razred. Je bil vedno na zgornji meji. Nogo ima pa 35/36,kar ni veliko za njegova leta.

Fantovska noga selahko precej poveča med 10 in 15 letom, na vrhuncu njihove pubertete. Vsaj pri nas je bilo tako.

170 cm, noga 44

V tej starosti eden 41 (160 cm) , drugi 39 (152 cm) .

Resno?, sin je v 7 razredu, velik je 154, tehta 44 kg in ima nogo veliko 39. športnik.
S čim jih hranite? da so tako veliki?
[/quote]

12 let, 6.razred, sportnica, 178cm, 55kg, noga 41.
Je pa cisto vse, ampak res temu otroku karkoli das, vse je.

Št. 38, velik cca 145 cm in 35 kg.

Moj je 7 razred in je nekak povprečen, 168cm in 57kg. 24 jih je vseh in ene 10 je višjih za pol glave. Nogo ima 43. Vse kar je z juga je za glavo manjše. Teli Albanci sploh, vrat daleč vodoravno naprej in 150cm največ v višino, noge 36 37. Staršev ne poznam da bi sodil višino kaj bo z njih. Velik pa ne več.

12 let, 6.razred, sportnica, 178cm, 55kg, noga 41.
Je pa cisto vse, ampak res temu otroku karkoli das, vse je.
[/quote]

O marija sveta, boga punca. 6.razred in ze sedaj kobila

O marija sveta, boga punca. 6.razred in ze sedaj kobila
[/quote]

Mama ti je kobila, kljuse eno!

Da te ni sram zalit tuje otroke!
S tem poves vse o sebi, svoji (ne)kulturi, svojem (ne)intelektu in svoji psihicni (ne)stabilnosti!

Moja hči je stara 10 let in pol. Visika je 170 cm in nogo ima 42. Zdravniki so izračunali da bo visoka med 184 in 186 cm.

O marija sveta, boga punca. 6.razred in ze sedaj kobila
[/quote]

178 cm in 55 kg je manekenka, ne pa kobila.

ima 35

154 in 7r? Se hecaš? 😁 Madonca fanti so danes najmanj 170 v 7r. Hči je 6r, visoka 157cm in je med najmanšimi. Punce so 160 do 163. Fantje najmanj 160 in večinoma več. Velikim v 8r že poganjajo dlake, par jih je že bradatih v 9r bolj kot jaz pri 42. Bi rekel da vsa ta hrana danes vpliva na rast.
[/quote]

Moj je v 7. razredu in ima 146 cm. Je najmanjši.
Tudi kg ima malo in majhno nogo.

Sedmošolec – 169 cm, 54 kil in nogo 40.
Ta mala 2 leti mlajša 161 cm, 43 kil in nogo 38.

Resno?, sin je v 7 razredu, velik je 154, tehta 44 kg in ima nogo veliko 39. športnik.
S čim jih hranite? da so tako veliki?
[/quote]

Moja 8-letna hči ima 145cm. Pa še zdaleč ni največja v razredu! S čim jo hranimo? No hranim jo res ne tipično monovsko – to pomeni 100€ na mesec za vse obroke za 4-člansko družino, kot se rade hvalisajo vedno tu gor. Ne kupujem “hrane” v nemških skladiščih in še po dodatno znižani ceni. To “hrano”, namreč le ena kemična vez loči od tega, da bi ji dajala jest navadno plastiko.
Nekaj pridelamo sami – sadje in zelenjava. Kar ne pridelamo sami kupim na ekološki kmetiji, ki jo ima sosed. Kar nima kupim pri sosedi na vikendu, ki ima večjo kmetijo in mlin. V trgovino – lokalno, privat trgovinico – hodim po wc papir, kozmetiko in ostale toaletne pripomočke. Od živil tam kupim sladkor, sol, kakšne pomaranče in mandarine, pa za otroka kakšne sladkarije kot so kinder jajčke, pokovka, čips in podobno. Torej kupujem lokalno in od kmetov, nekaj pridelamo sami. Sama vlagam, kuham, pečem… To je pač meni bilo že prej v navadi in tako počnemo tudi zdaj, ko imam otroka. Ne padam naokoli, ko kje drugje pojé nekaj kar ni domačega, daleč od tega. Ker vem, da doma jé zdravo in pristno domačo hrano. Drugače pa je velikost oseb tudi bolj gensko pogojena, in ni odvisna le od hrane. Tako, da je tvoj argument z hranjenjem malce neumnem, ampak če že sprašuješ, da ti odgovorimo tudi na to.

O marija sveta, boga punca. 6.razred in ze sedaj kobila
[/quote]

Kobila te je naredila in povrgla, vzgojila te več kot očitno ni! Kje si se rodila tako zaostala, da ne veš da je genetika pač takšna, da so nekateri višji in drugi nižji? Ubogi otroci pri tako “pametni” materi, ki ji niti osnove biologije niso jasne.

New Report

Close