Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kakšna se vam zdi ta punca?

Kakšna se vam zdi ta punca?

https://www.youtube.com/watch?v=Xh_Indixb2Q

II

III

nova
Uredništvo priporoča

IV

Preverjaš okuse?
Če ti je všeč, je to super, tvoja stvar. Če ti ni všeč, tudi ok, tvoja stvar. Okusi so tako različni kolikor smo različni ljudje.
Najlažje je nekoga, ki se izpostavi, raztrgati na prafaktorje. Potrebno pa ni. Lepo tudi ne.

Drugače pa se mi zdi krasno, da deliš teden možganov naprej. 🙂 Ena boljših vsem dostopnih stvari v zadnjem času. Potrjuje tudi, da so nam zoomi približali marsikaj, za kar se je bilo potrebno prej fizično premakniti in si jemati viška časa. Všečni prispevki, nisem sicer še uspela preposlušati vseh. Dobra odločitev, da ostaja youtube kanal odprt, hvaležna.

Genetiko ima zelo dobro, klan in rod Hawlina; oče je dr. Marko Hawlina, priznan slovenski nevrolog in oftalmolog.


Ne sprašujem za njen rod, ampak zanjo.

500 ogledov teme in nobenega mnenja, kakšen forum je to?


Ne sprašujem za njen rod, ampak zanjo.

500 ogledov teme in nobenega mnenja, kakšen forum je to?
[/quote]

Primerno tvojemu vprašanju in temu odgovoru sedaj, zato nimaš odgovorov, kljub “5ooim ogledom teme”.

Ni vse v zunanjosti, tako kot ti gledaš in hočeš dobit v odgovorih. Pamet, rodovnik in genetika štejeta xD

Prilepi raje kakšno Baywatch bejbo, pa potem čakaj na odgovore. Tam jih boš dobil/a, takoj.

Primerno tvojemu vprašanju in temu odgovoru sedaj, zato nimaš odgovorov, kljub “5ooim ogledom teme”.

Ni vse v zunanjosti, tako kot ti gledaš in hočeš dobit v odgovorih. Pamet, rodovnik in genetika štejeta xD

Prilepi raje kakšno Baywatch bejbo, pa potem čakaj na odgovore. Tam jih boš dobil/a, takoj.
[/quote]
Ne vem, če si opazil, ampak precej tudi pove.


Ne vem, če si opazil, ampak precej tudi pove.
[/quote]

Sem slišala glede na videno, ne skrbi.

Določene člane rodbine Hawlina pa tudi osebno poznam, tako da vem, da je njihova genetika in znanje, izobrazba odlična.

Sem slišala glede na videno, ne skrbi.

Določene člane rodbine Hawlina pa tudi osebno poznam, tako da vem, da je njihova genetika in znanje, izobrazba odlična.
[/quote]
Ja, to vem. Ampak še enkrat, zanima me specifično zanjo, žlahta gor ali dol.

Jesul i oni 😉?

Mi vam Istinu šaljemo, ali većini vam je Istina odvratna.


Prosim?

Pravim če so tudi oni?

Mi vam Istinu šaljemo, ali većini vam je Istina odvratna.


Če so tudi oni kaj?

Kaj če so oni kaj?

Mi vam Istinu šaljemo, ali većini vam je Istina odvratna.

????

???

Mi vam Istinu šaljemo, ali većini vam je Istina odvratna.


Saj si smešen, ampak ne na način, kot bi si ti želel.

Ja dobro jutro…

Uprasanje “jesul i oni?” ni bilo misljeno tebi…

Mi vam Istinu šaljemo, ali većini vam je Istina odvratna.

Veseli oče, saj te poznamo, lahko vpišeš kar pravi nick, ne nekega izmišljenega…

Veseli oče, saj te poznamo, lahko vpišeš kar pravi nick, ne nekega izmišljenega…
[/quote]

Danes se ne meče mrež… No… Naj se nebi… Se jih pa zato pusti od včeraj..

Mi vam Istinu šaljemo, ali većini vam je Istina odvratna.

Daj šipac, ne vtikuj se v vsako temo. Si zadost povedal o sebi in svojih nazorih, ki niso za našo deželo.

😬😕

Mi vam Istinu šaljemo, ali većini vam je Istina odvratna.


depra mu seka😭 ker ni meri 😁

New Report

Close