Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Katere heetse Iqos imate najraje?

Katere heetse Iqos imate najraje?

Jaz mentolove. Nekaj časa sem Amber, pa mi ne grejo več v slast. Sem pa videla, da imajo po svetu tudi druge, npr. sadne okuse. Ali mislite, da bi jih lahko naročila ali je to prepovedano?

Hvala za mnenja in nasvete.

yellow heetsi so mi na prvem mestu

Yellow heetsi so mi najboljši…

ni ga čez kiwi juice

Mi vam Istinu šaljemo, ali većini vam je Istina odvratna.

Turkizne. Pomoje lahko mirno narocis tiste sadne okuse iz tujine, pri nas jih itak ne bomo docakali.

Tudi jaz turkizne, ampak a se kdo opaža, da je kakšna serija prav zanič, kot da bi bil tobak preveč zbit not in se ne da normalno vlect?


Ja, pa kar ven pade. Sem brala nekje da jo eni posvaljkajo s prsti, pa eve parkrat pihnejo vanjo da se tobak bolje porazporedi.

Jaz vedno posvaljkam tisti del, ki pride v drzalo. Pomaga, da razrahlja tobak.

Se mi pa kdaj kaksen filter fajn segreje, da pecejo ustnice – se komu?

E, zdaj bi pa jaz to probal. Čeprav razumem gre tu za stisnjen tobak in elektronsko cigareto,.ne za tekočino. Kje toku pujete sicer, imajo tudi na petrolu? Ne bom naročal iz amazona in čakal, ne.

E, zdaj bi pa jaz to probal. Čeprav razumem gre tu za stisnjen tobak in elektronsko cigareto,.ne za tekočino. Kje toku pujete sicer, imajo tudi na petrolu? Ne bom naročal iz amazona in čakal, ne.
[/quote]

Na Petrolu dobis vse, Heetse tudi po kioskih, trafikah, trgovinah… moras pa najprej na Petrolu kupiti “masinco”, cene razlicnih modelov so pa nekje 50-100€, ce se ne motim. Imas pa dozivljenjsko garancijo na dele, nic ne komplicirajo z menjavo.

Na Petrolu dobis vse, Heetse tudi po kioskih, trafikah, trgovinah… moras pa najprej na Petrolu kupiti “masinco”, cene razlicnih modelov so pa nekje 50-100€, ce se ne motim. Imas pa dozivljenjsko garancijo na dele, nic ne komplicirajo z menjavo.
[/quote]
Jp, za mašinco vem, če imajo na petrolu, potem dobro, veliko iskat po trgovinah nimam namena, petrol mi je vedno najbolj pri roki. V trafiliki nisem bilže sto let.😁 Imajo mentolov okus tobaka potem?

Moraš res vsakič ko pokadiš polnit z elektriko, kot berem na spletu?

Kakšen je pa kaj občutek v pljučih čez čas, bolj zabaše kot navadna cigareta ali manj?…..uf, sem kar nanizal vprašanj.😁


Jp, za mašinco vem, če imajo na petrolu, potem dobro, veliko iskat po trgovinah nimam namena, petrol mi je vedno najbolj pri roki. V trafiliki nisem bilže sto let.😁 Imajo mentolov okus tobaka potem?

Moraš res vsakič ko pokadiš polnit z elektriko, kot berem na spletu?

Kakšen je pa kaj občutek v pljučih čez čas, bolj zabaše kot navadna cigareta ali manj?…..uf, sem kar nanizal vprašanj.😁
[/quote]

Ni tako zakomplicirano 😆

Polnjenje je odvisno od masince – jaz imam IQOS 3 duo. Dobis skatlico, ki je v bistvu baterija, v kateri je vlozeno drzalo. Z enim polnim polnjenjem baterije preko USB kabla, lahko skadis celo skatlico. Model duo pa omogoca, da skadis 2 heeta zapored (pri drugih potegnes drzalo iz baterije, vstavis heet, skadis in ga vrnes nazaj na polnjenje v skatlico / baterijo za 2 min). Z duom torej lahko skadis enega za drugim in potem napolnis drzalo – 2 min za enega, 4 za oba. Mas na ohisju lucke, ki pokazejo stanje baterije in polnjenja.

Aja, kar se pljuc tice – na splosno so vsi heeti lazji kot cigarete. Vonj je minimalen in se takoj razkadi, ni pepela, ni rumenih prstov, ne smrdiji vec lasje in oblacila, pa tudi v ustih ni nagravznega okusa.
Jaz ne pokasljujem vec in ne izkasljujem zjutraj svinjarije v umivalnik 🙃

Ah, ok, potem bom kupil torej IQOS3, da napolnim držalo in grem v hosto.😁 Glede manj vpliva an vdihovanje ti bom pa tudi verjel, v nasprotnimsi “ga najebala”.😁 Hvala, bom res to ta teden nabavil, že nekaj časa razmišljam, tisti sistemi s tekočinami ni niso všeč.

Bedak, napolni si srotarco, daj cev v usta in globoko vdihni….te bo zadelo do mozgan…aja ti jih nimas hehe budalo zabito

Bedak, napolni si srotarco, daj cev v usta in globoko vdihni….te bo zadelo do mozgan…aja ti jih nimas hehe budalo zabito
[/quote]
Lahko napolnim, namesto šiber v patron sol in zdrobljeno opeko, pa ti lahko podžgem majmun črni necivilizirani. Ti ne bo več prišlo v slamnato betico, da bi se zaletaval vame, spaka ničvredna.😁


In katero je potem primerljivo zdajšnjim cigaretom, ki jih kadim, winston expression green, ti so namreč mentolovi?


Lahko napolnim, namesto šiber v patron sol in zdrobljeno opeko, pa ti lahko podžgem majmun črni necivilizirani. Ti ne bo več prišlo v slamnato betico, da bi se zaletaval vame, spaka ničvredna.😁
[/quote]

Ti kar polni svojo prazni buco trotl zabiti, tud streljal si s slepimi naboji kolotek , drugac ti ne bi sosed otrok stimal hehe


In katero je potem primerljivo zdajšnjim cigaretom, ki jih kadim, winston expression green, ti so namreč mentolovi?
[/quote]
Pederajs kadi mentol cigaret hehe…pa ti si huj ko baba…ni cudno da te je baba nagnala, dve babi v bajti, hehe

Ti kar polni svojo prazni buco trotl zabiti, tud streljal si s slepimi naboji kolotek , drugac ti ne bi sosed otrok stimal hehe
[/quote]
Kaj laziš za mano pomonu, kot zgubljen cucek in nikoli nič na temo ne napišeš? Le skakljaš vame, kot nevzgojena kuzlica….mislim.


Kaj laziš za mano pomonu, kot zgubljen cucek in nikoli nič na temo ne napišeš? Le skakljaš vame, kot nevzgojena kuzlica….mislim.
[/quote]

Hehe, dajem ti pit lastno medicino ti trotl zagaman, samo si prebutast da bi razumel, se sreca da so ti prepovedali da se razmnozujes degen

Hehe, dajem ti pit lastno medicino ti trotl zagaman, samo si prebutast da bi razumel, se sreca da so ti prepovedali da se razmnozujes degen
[/quote]
Debil obseden si majmun črni ciganski necivilizirani, lenuharski. Samo sebi se smiliš zguba ničvredna in še kar rineš v ljudi, čeprav te vsi zavračamo, ker si delikventno kljuse.


In katero je potem primerljivo zdajšnjim cigaretom, ki jih kadim, winston expression green, ti so namreč mentolovi?
[/quote]

Ni kaj izbirat, ker so samo eni mentolovi – turkizni Heets.

Ni kaj izbirat, ker so samo eni mentolovi – turkizni Heets.
[/quote]

Akha, ok, hvala. Huh, se bo to kadilo od ponedeljka dalje.😁😁😁

Akha, ok, hvala. Huh, se bo to kadilo od ponedeljka dalje.😁😁😁
[/quote]

Porocaj… pa ne po prvih treh “cikih” obupat, hitro se navadis.

New Report

Close