Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Princ filip je mrtev. Ali bo herry imel jajca priti na pogreb

Princ filip je mrtev. Ali bo herry imel jajca priti na pogreb

Ne.


kaj si zoprn. Samo firbec pač 😛

nova
Uredništvo priporoča

No, seveda bo prisel.
Za vse , ves cirkus in odhod iz GB je kriva Megan in je Harry pac padel pod njen vpliv.
Kaj pa naj bi revez, ce hoce sploh imeti stik z otrokom.

Ah, ujela ga je nemogoca oseba.

Si lahko 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, da se bosta oba prikazala, oz vsi trije.
Kraljici se itak prilizujeta, v intervjuju sta samo o tem napletala, da je edina oseba s katero se razumeta, kako prikladno, pa glih s kraljico.


[/quote]

Kaj si sitno. Samo malo bv debate. A je treba nonstop samo politiko in korono lajnat.

Jaz mislim da bosta prišla in mislim tudi da bo vse zelo nerodno. Za britance sta nedobrodošla.
Zelo čudno bo.

Glede na epidemijo in glede na vse omejitve, vprasanje kako bosta britanska vlada in dvor speljala pogreb, pa tudi vprasanje, kako bi Harry prisel, stik s kraljico, druzino, jbg, je le epidemija in niso isto gospodinjstvo, pa se Megan je noseca, ali ni?

Glede na epidemijo in glede na vse omejitve, vprasanje kako bosta britanska vlada in dvor speljala pogreb, pa tudi vprasanje, kako bi Harry prisel, stik s kraljico, druzino, jbg, je le epidemija in niso isto gospodinjstvo, pa se Megan je noseca, ali ni?
[/quote]

Sm prvo rekla ne, potem da vrjetno ker ne izgleda da nebi prišla, sedaj sem pa v dilemi. .islim da imata tedva pajaca prokleto srečo ker je covid, da imata lep izgovor.

Ja, imata res srečo. Če ne prideta, imata odličen izgovor. Če pa prideta, bo pa spet cel cirkus okrog njih, ki si želijo samo mir in ne želijo medijske pozornosti… ha ha ha

Upam, da pride samo Heri, ker to je le njegova babica in dokler ni srečal te grozne ženske, je bil čisto v redu.

Glede na epidemijo in glede na vse omejitve, vprasanje kako bosta britanska vlada in dvor speljala pogreb, pa tudi vprasanje, kako bi Harry prisel, stik s kraljico, druzino, jbg, je le epidemija in niso isto gospodinjstvo, pa se Megan je noseca, ali ni?
[/quote]

da jih vidimo, kako bodo to izpeljalo, po covid zakonih. Saj tukaj gre za visoko politično in monarhično rangirano osebo.

Seveda bo prišel, Angleži imajo dovolj dostojanstva, da ga ne bojo izžvižgali na pogrebu in on to dobro ve. Bo pa sam, ker naj bi imela Mags trebuh
Bo pa najbrž prišel s kamerami od netfliksa na posnamejo dobre prizore za pogodbene filme.

Gledam sedaj slike mlade Elizabete, ob zaroki, poroki, z malimi otroki.
Veste kdo ji je ful podoben, pa tega še nism nikoli opazila? Eva Boto, res prav igrala bi jo lahko v seriji.

O tem razmisljam. Moram reči, da spremljam Meghan na instagramu. Objavlja storyje o Kate, velikokrat tudi slike pokojne princese Diane. Obcasno dobim obcutek, kot da se primerja s princeso Diano. Trenutno gledam spet instagram, in še ni videti, da sta s Harryem seznanjena s smrtjo princa Philipa. Me zanima njuna reakcija. Predvsem reakcija Meghan. Harry se mi smili. Njega bo to zelo užalostilo.

Saj MM nima instagrama


[/quote]

Vseeno bolj zanimiva tema od tiste, ali je Francka postregla za RD z zagozdo kruha in salamo, ali je vsak gost dobil zgolj pljunek instant kave pa pol piškotka Domaćica.

Da se bo naenkrat nekaj “zakompliciralo” z nosečnostjo in bo Megi “morala” ostat doma.

Jaz mislim da royal nebo kršili ukrepov. Nekako dvomim da bi elizabeta to pustila. Bo pa vrjetno kakšen prenos. Tako da bo herry lahko gledal familijo, ki jo je popljuval.
Saj ne rečem, vedno je kaksno sranje z ljudmi. Vedno je kdo, ki krši pravila in zakone.
Tako kot je rekla gospa Obama na njune obtožbe glede družine.
Ne gre se za nas kot posameznik, gre e na družbo, za ljudi, mi kot posameznkki nismo važni, tam smo zato da delamo in služimo družbi.
Sepravi: kaj ma za bit užaljena, delala bi svoj job ki ima višji namen. Me-meghan je pa zagledana sama vase.

A v vaših družinah pa niste nič pokregani? Samo Harryja vidite? Glede na to, da ste tu sami taki, ki vam je kreganje in sinfanje nacionalne šport.

3 mesece pred njegovim 100-tim rojstnim dnevom ga je zmanjkalo…

Po moje, da bo vsaj Harry prišel na pogreb, če že Meghan ne bo.

A v vaših družinah pa niste nič pokregani? Samo Harryja vidite? Glede na to, da ste tu sami taki, ki vam je kreganje in sinfanje nacionalne šport.
[/quote]

Ne, ubistvu nismo. Pa tudi če bibili nebi šla to ravno oprah razlagat in posnet, da cel svet vidi probleme ki jih ima familija…to je ta razlika ane 😀

Ne, ubistvu nismo. Pa tudi če bibili nebi šla to ravno oprah razlagat in posnet, da cel svet vidi probleme ki jih ima familija…to je ta razlika ane 😀
[/quote]

On ima vsaj jajca, da se izpostavi, vi pa se skrivate anonimnosti na forumu.

On ima vsaj jajca, da se izpostavi, vi pa se skrivate anonimnosti na forumu.
[/quote]
V bistvu jih nima. Jajc, mislim.
Mu Megi odreja, kdaj, kje in zakaj jih mora pokazat. Največkrat za denar.


V bistvu jih nima. Jajc, mislim.
Mu Megi odreja, kdaj, kje in zakaj jih mora pokazat. Največkrat za denar.
[/quote]

Ta je dobra, a ti z njima živiš, da vse veš? Madona pa ste res z vsem na tekočem in pamet ujete.

i reptili umiru??? svašta…

Mi vam Istinu šaljemo, ali većini vam je Istina odvratna.

Ta je dobra, a ti z njima živiš, da vse veš? Madona pa ste res z vsem na tekočem in pamet ujete.
[/quote]
Težko spregledat medijsko ven metanje.

New Report

Close