Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Eurospin

Eurospin

Sem mislila tako zviška, da ni za kupovat kozmetike v spinu. Pa vseeno vzamem coco masko za lase, saj je smešna cena. Dam jo malo, kot oreh količina, bolj na konice in zadnji del las.

In čudo, po tej maski postanejo lasje the best, polni volumna. Kako je to možno? drugi balzami mi lase samo zmastijo, ti dragi l’oreal itd.

ne morš verjet koliko so depilacijski trakovi v spinu-1,5 eura! In čist ok. medtem ko sem dajala za Veet 7 eur!

aja,pa še neki off topic:
a bi se kdo spomnil koliko je brezkofeinska kava v eurospinu (modra je,pa imenuje se “decaifenatto”) ? A se kdo spomni cene? hvala

Pred casom so imeli eno laneno olje za lase, okoli 3€, najboljse kar sem probala.
Potem so zamenjali za neka druga olja, ki so sicer ok, taka kot vsa ostala, nic posebnega, edino cena je disti nizja od drugih.

Ti trgovci ful prehitro menjajo produkte, tudi tiste dobre, to je njihova najvecja napaka!

nova
Uredništvo priporoča

Meni je pa gospod na tv reklami vsec. Ceprav tako mrko gleda:))

Pa veliko izdelkov iz Eurospina mi je ok.

Eurospin ima dejansko veliko dobrih produktov. Če je poceni, še ne pomeni, da je slabo. Za razliko, Mercator se mi vsak dan bolj gabi. Kvaliteta jim konstatno pada, cene imajo pa najvišje.

Tako je – veliko izdelkov imajo tudi brez palminega olja. Že to je veliko. In italijanski origialni parmezan GraPadano, sveže in suhe testenine, paradižnikovo pasato in mezgo, suhomesnate določene original italijanske izdelke (kuahana plečka šunka, sušen pršut, ipd). , pašta, pasiran ali v koščkkih paradižnik , vložena zelenjava ( fižol, koruza, grah, leča, čičerika – vse manj cukra not, kot razni Špar in Mečkator konzerve, ipd), določene čokolade, piškoti Frolini s smetano, z najmanj cukra od vseh ostalih konkurentnih na trgu – ni da ni.

Tako je – veliko izdelkov imajo tudi brez palminega olja. Že to je veliko. In italijanski origialni parmezan GraPadano, sveže in suhe testenine, paradižnikovo pasato in mezgo, suhomesnate določene original italijanske izdelke (kuahana plečka šunka, sušen pršut, ipd). , pašta, pasiran ali v koščkkih paradižnik , vložena zelenjava ( fižol, koruza, grah, leča, čičerika – vse manj cukra not, kot razni Špar in Mečkator konzerve, ipd), določene čokolade, piškoti Frolini s smetano, z najmanj cukra od vseh ostalih konkurentnih na trgu – ni da ni.
[/quote]

Parmezan je samo ” parmigiano reggiano” sir iz parme 😉 grana padano ni isto.
Jih pa oba kupujem v eurospinu pa pecorino tudi. Zamerim jim ker nimajo vec scamorze affumicate. In se nekaj sirov so vrgli iz prodaje .
Kupujemnpa tudi druge izdeljke, dolocene zgolj v eurospinu. Vlozene articoke , susene vlozene paradiznike , kumarice obvezno- dalec najboljse. Pasato skratka vse kar gre na pizzo ,tudi dolocene suhe mesnine.
Pogresam bombardino( pa makar ponaredek), aperol gran desert super za kaksne koktejlcke
Cistila sploh.
Kozmetika pa tudi arganovo olje… pa se kaj bi se naslo. Aha hrana zs potepudke macke in jeza… cist so obsedeni z temu briketi
Ni mi pa vec vsec kecap( zvezda), pa so prej imeli res dobrega bolj natur Italjanskega, prasek mi tud smrdi, pomfri cisti zanic. …

Parmezan je samo ” parmigiano reggiano” sir iz parme 😉 grana padano ni isto.
Jih pa oba kupujem v eurospinu pa pecorino tudi. Zamerim jim ker nimajo vec scamorze affumicate. In se nekaj sirov so vrgli iz prodaje .
Kupujemnpa tudi druge izdeljke, dolocene zgolj v eurospinu. Vlozene articoke , susene vlozene paradiznike , kumarice obvezno- dalec najboljse. Pasato skratka vse kar gre na pizzo ,tudi dolocene suhe mesnine.
Pogresam bombardino( pa makar ponaredek), aperol gran desert super za kaksne koktejlcke
Cistila sploh.
Kozmetika pa tudi arganovo olje… pa se kaj bi se naslo. Aha hrana zs potepudke macke in jeza… cist so obsedeni z temu briketi
Ni mi pa vec vsec kecap( zvezda), pa so prej imeli res dobrega bolj natur Italjanskega, prasek mi tud smrdi, pomfri cisti zanic. …
[/quote]

Ja, res je – kumarice njihove daleč najboljše – samo so bile ene iz Makedonije – najmanj cukra not – osebno ne maram kumaric, ki so presladke, oziroma da dodajajo pa umetna sladila not, pa sploh ne ( kot je to kokurenčnih diskontarjih).

Njihova majoneza- DelizieDelSole, res dobra – samo 0,9 gramov cukra, ko ne ješ “majonezne sladkobe”- zdaj so ukinili tisto v kozarcu, je samo še v stisljivi plastični embalaži na zaporko. So sicer vzeli eno drugo v kozarcu, ampak tista je meni presladka, žal. Kečap delamo sami, iz passate di pomodoro + dodatki ( sol in čili po želji).

Ja, veliko original italijanskih izdelkov nimajo – ker je problem shelivnga, prostora in pozicioniranja na prodajnih policah/prostoru in ker Slovenci, sploh bolj tacelinci niso navajeni na določene italijanske specialitete (scamorza je že ena od njih :). P ani šlo toliko v promet očitno.

Nikakor mi pa ne gredo dol po grlu italijanske perutninske hrenovke, ne samo italijanska AIA znamka, nasplošno delane vse za Eurospin – tak poseben okus imajo in zame tudi preslane 🙂 No, sicer nasplošno ne hrenovke, ampak probaš, pa vidiš, da ni to to:) Hrenovka ko se ti je vsake kvatre zlušta mora bit že v štartu malo dimljena in v naravnem črevu, ne pa v acetatni plastiki, pa vse enakih oblik in dolžine, našibane iz mašine.

Pa liofilizirana 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} arabika kava znamke Don Jeréz – dosti boljša, kot od drugih “zvenečih” znamk, npr. Nescafé

Ja, res je – kumarice njihove daleč najboljše – samo so bile ene iz Makedonije – najmanj cukra not – osebno ne maram kumaric, ki so presladke, oziroma da dodajajo pa umetna sladila not, pa sploh ne ( kot je to kokurenčnih diskontarjih).

Njihova majoneza- DelizieDelSole, res dobra – samo 0,9 gramov cukra, ko ne ješ “majonezne sladkobe”- zdaj so ukinili tisto v kozarcu, je samo še v stisljivi plastični embalaži na zaporko. So sicer vzeli eno drugo v kozarcu, ampak tista je meni presladka, žal. Kečap delamo sami, iz passate di pomodoro + dodatki ( sol in čili po želji).

Ja, veliko original italijanskih izdelkov nimajo – ker je problem shelivnga, prostora in pozicioniranja na prodajnih policah/prostoru in ker Slovenci, sploh bolj tacelinci niso navajeni na določene italijanske specialitete (scamorza je že ena od njih :). P ani šlo toliko v promet očitno.

Nikakor mi pa ne gredo dol po grlu italijanske perutninske hrenovke, ne samo italijanska AIA znamka, nasplošno delane vse za Eurospin – tak poseben okus imajo in zame tudi preslane 🙂 No, sicer nasplošno ne hrenovke, ampak probaš, pa vidiš, da ni to to:) Hrenovka ko se ti je vsake kvatre zlušta mora bit že v štartu malo dimljena in v naravnem črevu, ne pa v acetatni plastiki, pa vse enakih oblik in dolžine, našibane iz mašine.

Pa liofilizirana 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} arabika kava znamke Don Jeréz – dosti boljša, kot od drugih “zvenečih” znamk, npr. Nescafé
[/quote]

Ja tocno, instant kavo tudi kupujem za poleti za grsko kavo( ajdi naj bo caffefredo 😄)
Pa med iz pomarancnih cvetov.

Majoneza pa mislim da je sedaj zvezda, ( ali pa se tina , kupujem samo tomy..tukaj pa ne experimentiram) sem opazila da so kar nekaj zakamufliranih hrvaskih proizvajalcev uturili. Hrenovke pa kupim obcasno in to neke s sirom majhne 3 pakirane sicer vem ,da so totalen krep slane ,sara svetovna. Ampak se mi jih zalusta obcasno prav tako kot kokakole, pa tud vsi vemo da ni ravno vir zdravja 😁
Do njih sem pa prisla slucajno ko sem jih kupila z namenom za psa solat in enkrat , skuham…probam. Dobre 😄 taprav junk food.
Da ne omenjam pred novim letom ko imajo panetone…🤐 😁..kot dzanks jih kupujem.
Me pa moti ko vstopis v trgovino nek vonj smrdljiv.
Sem ze pomislila da smrdijo plastenke tam na zacetku ?

ne sam depilacijski trakovi, tud 3/4 zadev za pomivalca, nekatera pralna sredstva, sladkarije so proizvedena pri takih manufaktorjih, pri katerih kupujejo tudi bolj ehte trgovske verige. Preverjeno

cene kave pa ne vem na pamet, samo ne more biti neka huda tarifa. po moje več kot 1,5 € ne more biti

malce za dušo.......https://www.facebook.com/stvari.ajdovscina/

ne sam depilacijski trakovi, tud 3/4 zadev za pomivalca, nekatera pralna sredstva, sladkarije so proizvedena pri takih manufaktorjih, pri katerih kupujejo tudi bolj ehte trgovske verige. Preverjeno

cene kave pa ne vem na pamet, samo ne more biti neka huda tarifa. po moje več kot 1,5 € ne more biti
[/quote]

ja, se strinjam. Za nekatere stvari je eurospin TOP. Sam men je predaleč,pa ne grem nikoli.. Jst v eurospinu samo mesa,namazov,mlečnih izdelkov ne kupujem. ne zaupam. pač tko je. vse ostalo pa Top. tudi čistila!

ne sam depilacijski trakovi, tud 3/4 zadev za pomivalca, nekatera pralna sredstva, sladkarije so proizvedena pri takih manufaktorjih, pri katerih kupujejo tudi bolj ehte trgovske verige. Preverjeno

cene kave pa ne vem na pamet, samo ne more biti neka huda tarifa. po moje več kot 1,5 € ne more biti
[/quote]
Ko si glih omenil zadeve za pomivalca…ali se splača kupit njihove tablete za pomivalca? Imajo all in one? Je to dobra zadeva? Hvala…:)

Ja tocno, instant kavo tudi kupujem za poleti za grsko kavo( ajdi naj bo caffefredo 😄)
Pa med iz pomarancnih cvetov.

Majoneza pa mislim da je sedaj zvezda, ( ali pa se tina , kupujem samo tomy..tukaj pa ne experimentiram) sem opazila da so kar nekaj zakamufliranih hrvaskih proizvajalcev uturili. Hrenovke pa kupim obcasno in to neke s sirom majhne 3 pakirane sicer vem ,da so totalen krep slane ,sara svetovna. Ampak se mi jih zalusta obcasno prav tako kot kokakole, pa tud vsi vemo da ni ravno vir zdravja 😁
Do njih sem pa prisla slucajno ko sem jih kupila z namenom za psa solat in enkrat , skuham…probam. Dobre 😄 taprav junk food.
Da ne omenjam pred novim letom ko imajo panetone…🤐 😁..kot dzanks jih kupujem.
Me pa moti ko vstopis v trgovino nek vonj smrdljiv.
Sem ze pomislila da smrdijo plastenke tam na zacetku ?
[/quote]

Letos za veliko noč v Mercatorju in Sparu sploh niso imeli tistih panetonejev ali kako se reče, prejšnja leta so jih imeli cele grmade nastavljene, letos pa nič.

Jaz kupujem v Eurospinu vložene kapre. Zadnjič pa tudi brezglutensko pašto in brezglutenske kekse. Super okusni, cena pa 1 eur. V soboto grem po tekoči prašek, ki bo znižan s 3,5 na 2,5 eur, mogoče pa tudi čistilo za wc.

Včasih vzamem sladko peneče vino, pa paštice za juho, moram reči, da res dobre.

Prej smo redno kupovali v Italiji, ker smo na obali, ob meji, zdaj pa smo čisto izgubljeni….

Letos za veliko noč v Mercatorju in Sparu sploh niso imeli tistih panetonejev ali kako se reče, prejšnja leta so jih imeli cele grmade nastavljene, letos pa nič.
[/quote]

Mislim da jih imajo bolj za bozicne praznike… Okoli bozica vem da so imeli bauli. Samo so tisti iz eurospina boljsi 🙂… vsaj meni.

Tablete all in one za pomivalca. V svetleci skatli ravno preizkusam( prej sem finish megapack kupovala na mimovrste)
So far so good. Nimam pripomb meni dobro opere. Ni 2x za rect da ne presaltam .


Ko si glih omenil zadeve za pomivalca…ali se splača kupit njihove tablete za pomivalca? Imajo all in one? Je to dobra zadeva? Hvala…:)
[/quote]

imajo gel, tablete all in one, tudi neke bolj eko tablete. Za te ne vem če so all in one. Gel all in one smo ga že uporabili, samo ne na tak način (smo ga uporabili kot navadni gel, tako da je stroj rabil tud sol in lesk, ker navadnega gela nimajo oz ga vsaj takrat niso imeli). Po kvaliteti kaj dosti za razni finishi/calgoniti , jari, kaj dost ne zaostaja. Lahk je piko bolj švoh (se ga malce več dozira) in to je to. Kolikor vem ga dela McBride SpA, ki dela še nekatere druge izdelke. Omenjeni proizvajalec je delal tudi za COOP (za njiho nabor izdelkov za pomivalca) in če se ne motim še vedno dela (vsaj prašek) in je okej. Preizkusil čistilo za pomivalca in je super, cenovno tud ni nek bavbav. Lesk še čaka tretnutno rabm Winnisa, sol je pa tudi okej

sam se m pristaš WINNISa, ampak pri nas je kriza z njim, raznih calgonitov pa ne mislim nabavljat, tako da mi je njihova kolekcija prva izbira. Sploh ko sm preveru kdo dela te izdelke

jaz sem z njihovim izdelki prezadovoljen

malce za dušo.......https://www.facebook.com/stvari.ajdovscina/

e vidi vidi….sva vsaj že 2 taka primera….SALVINI OPEN (ITALIAN) BORDERS

malce za dušo.......https://www.facebook.com/stvari.ajdovscina/

e vidi vidi….sva vsaj že 2 taka primera….SALVINI OPEN (ITALIAN) BORDERS
[/quote]

trije 😉

Upam da se tole poleze do poletja , da bomo sli lahko vsaj na dopust..

V času brezposelnosti sem odkrila veliko izdelkov, ki so dejansko dobri, pa ne stanjejo toliko kot v mačkator trgovinah ali šparu. Še vedno kupujem zobno pasto, tisto zeleno, brez škatlice, za 0,69 € se mi zdi. Najboljša.
Ali pa vse paradižnikove pelate, tisti pasiran v flaši, makarone,… Pa idelke za posodo/perilo.
Pa šolske stvari, pisala je tudi ugodno.
Redko kupim kruh, a kajzarice so najcenejše pa boljše kot iz hoferja.

Jaz hodim tja po njihova eko čistila. Dobra, poceni, dišijo, ne zamenjam več. Imajo pa tudi hrano dobro, kosmiče, olive, siri …

mene je slučajno prijateljica navdušila nad enim čistilom dex, če se ne motim, v roza embalaži. Diši ful, lepo očisti.
priporočala pa mi je tudi wc papir, ki menda traja zelo dolgo:)

Če ima kdo rad bounty, tudi te čokoladice se najdejo v Eurospinu. Božanske, pa veliko cenejše. Cocco snack (Dolciando).

…se boljse pa bananice. Neosladne, vsaka posebej zapakirana z temno cokolado. In neki karamelizirani mandlji ( vcasih smo to v Italiji kupovali) najboljsi pa ponaredek griotte cikokolatini.

Wow! Res? Potem pa ne vidim razloga za kupovanje teh dragih šamponov. Bom poskusila, hvala!

Meni je pa všeč, ker imajo čedalje več vegi ponudbe in tudi ugodne, saj povzod tako nabijejo ceno tem vegi recem..

New Report

Close