Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kaj menite o Zlatkotovem novem podvigu?

Kaj menite o Zlatkotovem novem podvigu?

https://e-maribor.si/raper-zlatko-ponizal-kristjane-hudi-odzivi-na-druzbenih-omrezjih/

Brez zamere , samo v ksiht ga poglejte , te njegove napadalne poteze .
Tip bi rad “ haral “ po sloveniji . On kulturnik ? Lepo vas prosim , smrad je , gnoj od cloveka, ki bi rad ostal prisesan na drzavni denar.
Imamo dovolj svojih umetnikov , ki dejansko so kulturni .
Ce bi imela moc : prikazen takoj na prvi vlak nazaj na jug brez vrnitve.

Vsaj en, ki si ga upa javno nositi.

Seveda, najbolj verni farizeji pa ga že pribijajo na križ.

nova
Uredništvo priporoča

sem že včerej napisal, za to si bi zaslužil pošteno klofuto. Ob kakšnem drugem času to ne bi zgledalo tako neokusno.
S to potezo samo še doliva olje na ogenj sovražnosti s strani šodr propagandnih medijev s(d)s stranke do neslovencev. Je v bistvu isti pacient kot jaja.

dobro je naredu

allah akbar
[/quote]

Drugič bomo žalili tvojega alaha in pričakujem, da boš to sprejel. Saj boš, kajne?

sem pogledal članek… in kako žali??? na kakšen način? zakaj?? ker so medji rekli???
mi lahko nekdo prosim pojasni?? res smešno. kako žali??

Mi vam Istinu šaljemo, ali većini vam je Istina odvratna.


Glup, gluplji, Somebody.

ej že nevem kolkič zapored si jo vrtim

https://www.youtube.com/watch?v=T3YdqvhEH58

Mi vam Istinu šaljemo, ali većini vam je Istina odvratna.

Ta video je snemal:
Vaš link

a ni fajna??

https://www.youtube.com/watch?v=T3YdqvhEH58

Mi vam Istinu šaljemo, ali većini vam je Istina odvratna.

naj bo faca pa ob prvem muslimanskem prazniku naredi en performans vključujoč njihovega preroka… ga ne bo ane.
Te musliči so tolk … da ne rečem kaj. Oni lah vsakega podjebavajo, če pa kdo kaj reče čez njih pa v luft, pa užaljeni ko male bebe, pa s smrtjo grozit.

Ups, tega, ja.

Besedilo pa spet na hard :-))

Ne vem če bo necivilizirani opolnoma neizobarženi pritepeni majmun še dolgo haral, očitno je dobil še vedno premalo kazni, bo še treba, če je že pozabil. Berite komentarje, kako so mu “naklonjeni”. Ne bo šlo večno, da sprevrženci vsem serjejo po glavi, že dolgo govorim, ampak zdaj se pa tudi vidi, da imajo ljudje vrh glave tega.

šalom šalom

https://www.youtube.com/watch?v=T3YdqvhEH58

Mi vam Istinu šaljemo, ali većini vam je Istina odvratna.

Vaš link

Razložite mi to fejk zgražanje. Kristjani si vesijo križe okol vratu, pa še gimnastičarja gor nabitega, na vsak hrib in vsak ovinek nabijate, je vse ok, Zlatko si ga da na ramena, vse narobe.

Londonski kino vsako leto za praznike da gor napis “merry christmas, you filthy animal” je vse ok. Štromajer to sceno pofotka, je vse narobe.

Kristjani ste res ene hinavske cmere.

😂😂😂😂😂😂

Ne razumeš tega žaljenja, razumete pa žaljenje karikature Mohameda, zaradi katere ste ubili 12 ljudi z napadom na uredništvo časopisa charlie hebdo, ki jo je objavil. Kako se lahko tako sprenevedate? Sem ste prišli z namenom širjenja zla in uničenja.

Ne razumeš tega žaljenja, razumete pa žaljenje karikature Mohameda, zaradi katere ste ubili 12 ljudi z napadom na uredništvo časopisa charlie hebdo, ki jo je objavil. Kako se lahko tako sprenevedate? Sem ste prišli z namenom širjenja zla in uničenja.
[/quote]

Jaz tudi ne razumem, kaj je tako žaljivega na tem. Sem bil katoličan do birme, potem pa sem nehal bit, tuudi zaradi takšnega jokcanja. le razloži.

Pa, če bi gigantski vibrator na ramah nosu, ko je budala. Skoz piska z rezervami v glasu, zganja agresijo in vse to se tolerira. Zgubo se je.

nekako si tolmačim kot da “nosi svoj križ”… svoje breme…

ne da ga branim. dol mi visi za zlatkota. sam mislim da je malo na piki… veš da bodo mediji izkoristili vsako stvar in jo obrnili da ga očrnijo v očeh ljudstva, da mu naredijo “smicalico”, ali pa linč… vidiš zdej že igrajo na “vero”. kao izsmijava se sa verom… blaaablaaa
vi slovenčki pa itak takoj zagrabli ahhhhaaaa poglej kaj je naredo, poglej, norca se dela, glej križ ma, še nosi ga…
pa sej ste smešni

Mi vam Istinu šaljemo, ali većini vam je Istina odvratna.

Kako in koga žali? Kristjane. Križ je simbol krščanstva. Povsem nesprejemljivo je, da z njim pred veliko nočjo (ali tudi sicer) lavfa po mestu. Kot je bilo nesprejemnljivo, da je oni iz SD za božič s pomočjo filma označil kristjane za umazane živali. Kaj se to pravi. Če ti ti vera, prazniki ne pomenijo nič, bodi vsaj spoštljiv do tistih, ki jim.

Ne razumeš tega žaljenja, razumete pa žaljenje karikature Mohameda, zaradi katere ste ubili 12 ljudi z napadom na uredništvo časopisa charlie hebdo, ki jo je objavil. Kako se lahko tako sprenevedate? Sem ste prišli z namenom širjenja zla in uničenja.
[/quote]

Te mika pobijat, katoliban? ali samo cmizdit se kot musliman? sami si vlečete paralele z džihadisti. Enako je bilo z Marijinim hišnim ljubljenčkom v naročju.

Kako in koga žali? Kristjane. Križ je simbol krščanstva. Povsem nesprejemljivo je, da z njim pred veliko nočjo (ali tudi sicer) lavfa po mestu. Kot je bilo nesprejemnljivo, da je oni iz SD za božič s pomočjo filma označil kristjane za umazane živali. Kaj se to pravi. Če ti ti vera, prazniki ne pomenijo nič, bodi vsaj spoštljiv do tistih, ki jim.
[/quote]

kristjane žali ker nosi križ??? kakšen argument :))))))
pa sej vam itak križ nič ne pomeni… kakšni katoliki pa ste… v cerkev ne hodite…Biblije ne berete… predzakonski odnosi… izvenzakonski otroci… kakšno je to krščanstvo
ne se zajebavat

Mi vam Istinu šaljemo, ali većini vam je Istina odvratna.

Kako in koga žali? Kristjane. Križ je simbol krščanstva. Povsem nesprejemljivo je, da z njim pred veliko nočjo (ali tudi sicer) lavfa po mestu. Kot je bilo nesprejemnljivo, da je oni iz SD za božič s pomočjo filma označil kristjane za umazane živali. Kaj se to pravi. Če ti ti vera, prazniki ne pomenijo nič, bodi vsaj spoštljiv do tistih, ki jim.
[/quote]

Križi so lahko obešeni, ne smeš ga pa nosit.

Glede onega in SD pa na debelo lažeš. Fotkal je napis v londonu in prilepil fotko na tviter, brez lastnega komentarja. Ti pa lažeš, da je označil kristjane za karkoli.

Vas ni sram tako lagat?

New Report

Close