Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Sanjski moški, kandidatke, mater so grde, nobene ne bo izbral

Sanjski moški, kandidatke, mater so grde, nobene ne bo izbral

cvet slovenske lepote, ena bolj grda od druge, fuj

Polom! Tolk lepih žensk je okrog in znucane kmetice izgledajo dost bolš. Bogi tip, upam da ima vsaj zdravo kmečko pamet in pobegne iz showa.

Pise le s kaksnimi hobiji se ukvarjajo v prostem casu. Kaj so po izobrazbi, o tem s cim sluzijo denar pa nic. Se bojim , da so v vecini socialke.

nova
Uredništvo priporoča

Všeč mi je Ana, Janina pa una iz Playboya Lara. Bi kr bile za ponucat.

A lahko vidimo tvojo sliko, da vidimo, kakšne bi morale bit?

jao no zakaj neki bi se ena zaposlena prijavila lol

Kako različno vidimo. Zame so vse na svoj način lepe, pomembno pa je predvsem, katera je notranja lepa, najlepša.

Uhhhhhh, imate pa visoke zahteve. Meni so vse luštne. Čeprav ne razumem, zakaj je toliko otrok haha.
V glavnem je s takimi zahtevami verjetno težko živet.

Polovice od njih še z vrečko čez fris nategnil nebi, ga rajš v auspuf tišim. Če bi tipček vedel kaj ga čaka, bi bežal da se bi kadilo iz pop tvja. Zdaj je kar je in bomo molili za boljše čase.

Mislim, da pri nobeni ne bi imel šans. Drži se auspuha.

No pogledala sem slikice in so nekatere čisto lušne. Pač žrtvuješ zasebnost za promocijo, nekaterim se obrestuje. Sanjski moški je pa itak brezvezen, pa samo 1 bi rabili.

Ti še nikoli ženske nisi videl od blizu. Tako da….drži se drkanj.a pred tv.

A misliš, da ta tasanjski to zastonj počne? Plačan je, po sceariju, brez skrbi, da se takole izpostalja in bo igral po scenariju. Saj mu ne bo treba ostat s tisto, ki jo bo na koncu izbra – a mu kdo pištolo na čelo tišal, da bo moral? Morda foter od izbranke. Ker skoraj vse se na -ić pišejo… xD

Si njim podobne ego nabijate haha. Vsak moški ki loči slano od sladkega bo istega mnenja. da so ženske not pač grde. Polovica je potencialno užitnih z vrečo čez glavo, pol pa žal še to ne.
Grem rajš Dacio šopat odzadaj.

No nalepi sliko od tvoje, da vidimo, kaj je lepa ženska.

No le kdo bi se je branil? Ti pa kar porivaj v auspuh.

[img]https://i.postimg.cc/bNcnmbCd/lara.png[/img]

Ta ksiht. Tisti ki bi jo sam z vrečko ma kr prav

Vse so lepe

Ta ksiht. Tisti ki bi jo sam z vrečko ma kr prav
[/quote]

Izjava pe.dra ali pa grde fouš ženske.

Od teh je najbolj luštna tale Lara https://www.24ur.com/tv-oddaje/sanjski-moski/tekmovalke/lara-mlaker.html

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Bla od kolegice sekice sošolka v sš. Ima kilometrino na vseh cestah.

Bla od kolegice sekice sošolka v sš. Ima kilometrino na vseh cestah.
[/quote]

Spet ene fouš brihte k je slišala od kolegice, ki ima sestrično , ki pozna fanta iz trgovine, ki je bil 1x na morju in je slišu, da je sestra od brata punca bila njena sošolka.
Bla bla bla…najlažje je blatit. Dej požri se od zavisti spaka grda.

Bolj na povprečje vleče, razen izjem, ki izstopajo po lepoti.

to kar sem videl tukaj na slikah, bolj na brzino mi deluje ta anja pušovnik ok. ki malo izstopa po faci in geštelu. Enim se vidi, da nimajo višine in jim te obleke niti malo ne pristajojo. Kje so našli vse te obleke za te deklice, bolj bi bile primerne za maškare.
Puncam se vidi, da se ne znajdejo v njih, totalno mimo, lepše bi bilo da jih slikajo v njihovih vsakdanjih oblekah v katerih se one najbolje počutijo.

Kakšen študij je to, če welnes študiraš? Ker tale je študentka welnesa.

New Report

Close