Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Gregor Čeglaj

Gregor Čeglaj

V resničnostnem šovu bo nastopal Gregor Čeglaj, čeprav so vsi govorili, vsaj moji znanci, da bo to Bajc Franko.
Gregor Čeglaj je za samskega sanjskega moškega že nekoliko prestar. Vendar časi se spreminjajo in recimo, da do sedaj ni našel sanjske ženske, ker se je ukvarjal z vsemogočimi zadevami in študijem. Dela v laboratoriju za francosko raziskovalno in proizvodno industrijo. Lekaj to pomeni.
In pestuje otročička, lepo, da ima rad otročičke, vendar take otročičke imajo po rokah ponavadi več ali manj le starši. Mar je on že srečni očka ?
Pa srečno pri iskanju sanjske ženske.

Šou kot šou. Malo so preterali s to uspešnostjo. Ko pogledaš njegov FB profil je na stotine njegovih fotk. Normalno, da jih je, če ima svoj s.p. G Star in osnovna dejavnost je manekenstvo in oglaševanje.
V “farmaciji dela” samo toliko, da propagira njihove proizvode oz bolj napitke in ostale proteinske dodatke.
Prav poln keša ni. S.p. ustanovljen 2015. Bilance nobene. Le neko plačilo iz državnih jasli okol 7 jurjev.
Punčka v njegovem naročju je nečakinja, če je on njen stric.
Živi bili pa videli.

Ful smešno se mi zdi, da je Gregor sanjski. On je sam sebi všeč in ne šteka prav dosti za prijateljice, vsaka zveza pa se razvije iz prijateljstva.

nova
Uredništvo priporoča

Tiste ženske, ki se prijavijo na ta šov se mi zdijo neumne. Dejansko je tak šov neumnost.

V službi ga poznajo kot pobiralca smeti in viličarista, tko da že ne more biti kaj.

Izgleda dobro, naj bi bil maneken, omenja kariero, dela v farmacevtskem podjetju, poglede ima zdrave. Pri najboljši volji mi ni jasno, zakaj na ta način išče žensko. Za takimi se ženske dobesedno mečejo.

Smešno, na kaj vse padejo fantje, ki jim v življenju ne gre in kdo si misli, da bo izbran Gregor za sanjskega moškega.

No dekleta, le potegujte se zanj, vendar bogastva vam ne bo nudil.

Gregor je srečko.

Nič se ne boj, Čeglaj je dobil pogodbo z zneskom, za katerega je pripravljen guncati afne pred kamero, to je pa tudi vse. Oddaja ni namenjena iskanju ženske zanj ampak šovu.
Njegova starost je pravšnja, če bi pred kamere postavili nekega mamahotel sinčka pri 25ih letih, ki si naj bi želel družine in otrok, bi bilo smešno. Bajc ima pa prekratke noge za sanjskega moškega, pa še mevžast je.

Nimam še izdelanega mnenja o njem. No, če sem iskrena, tudi skozi gledanje šova si gledalec oziroma gledalka ponavadi težko ustvari objektivno mnenje.Bom pa skušala tale šov gledati. In bomo videli, kako se bo kaj obnesel. In kakšne bodo kandidatke.

Saj to je probem 🙂 Padejo na “fasado” ….. 😀

Izgleda ko Mišo Kontrec ( član skupine Langa) u mladim godinama 😀

Če bi mu ponudili kakšno vlogo v turški nanizanki, bi bil pravšnji.

je tudi bivša misica 🙂

Misliš, mister, kajne…Ampak on živi s svojimi starši in pri njegovih letih, je to malce smešno,ha,ha, ha.

Prenizek in prekratek za sanjskega moškega.

Gregor, da je zaposlen v laboratoriju, mislim, da le futra svoj ego.

podoben je tistemu policaju ki igra markota v seriji na granici 😀

Prenizek? Koliko cm je to?
Oziroma koliko minimalno mora biti visok sanjski moški?

186 cm.. Ženska 175 cm.. To je sanjska lepota.. Dolge nogiceee.. Gregor je pa isti Domen Kumer.

Se delno strinjam. Kriteriji za sanjskost so res različni. Vsi moji bivši so bili čez 185cm (tudi do 200cm), mož pa je visok 193cm. Mene recimo težko privlači nizek moški pa naj bo še tako sanjski. Smo si različni.

Farmacevtska industrija? Kaj to pomeni? Da je promotor nutricion prehrane?

sama foušija vas je. Potem pa pogledaš te slovenske janeze, ki so res ena velka žalost. Kaj ste mu fouš če model da nekaj nase, dajte še vi, pivski trebuh pač ni ženskam seksi

Laboratorij, ha,ha,ha. Gregor Čeglaj ne deluje kot sanjski moški, kdor ga pozna, že ne bo tega trdil. Živi pri mami in pri teh letih bi moral biti dobro situira pa mislim, da razen tega da ima kolikotoliko nabildano postavo in ve večji kot Franko Bajc, pa tudi bolj postaven, kakšnih sanjskih posebnosti nima.
Naj mu bo sreča mila, naj sreča pravo, naj bo srečen.

Grega je vzdrževalec in čistilec laboratorijskih naprav.. Drugače kar fajn zgleda, pa prijazen je.

Gledam ne, sem pa prebrala en intervju z njim. Kaj dela, kdo je, ipd., se ne spuščam v to, ne morem ocenit kar je napihnjeno in kaj ne, ker ne vem ničesar o njem. Se mi pa dozdeva, da je tole o iskanju resne punce in pozneje žene, pač en blef, potreben za šov. Ali se motim?

New Report

Close