Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Hči ima vročino, dva druga mulca gresta v šolo.

Hči ima vročino, dva druga mulca gresta v šolo.

Kaj čem pa drugega?

Vsi ostanejo doma. Tako ravna odgovoren stars.

Tako smo mi fasal korono – ker so imeli sošolci od naše doma bolne brate in sestre.

In tega že par mesecev ne moreš prebolet in ponavljaš v vsaki temi kot papiga.

VSI ostanete DOMA in v ÌZOLACIJI! ce bi folk to res uposteval, ne bili kjer smo!

Pri nas imamo tri sinove .Mulcev nimamo.

Isto kiha, kašlja pa gre jutri v šolo.. Nič takega to ni, jaz jo ne morem od doma učiti. Tako tudi drugi od sosedov.

Bediva, ne vem kaj naj. Sin je bolan, šef je kak je videl novico klical da TAKOJ V SLUŽBO ali letim in vzame drugega. Žena je tako v službi. Ne vem, pojma nimam, verjetno ga bom poslal v šolo, kaj pa naj. Če ima korono pa ima, imamo jo očitno pol vsi sam kaj naj, kaj? Kašlja, mal vročine, to je vse, totalka sra nje. Sodelavec je imel korono potrjeno pred 1 tednom, mora v službo, sin mu je baje zdrav in gre v šolo. Povedali niso nobenemu. Razmišljam, panični smo. Tole bo zmešnjava in katapult novih številk, mah u 3pm vse skup.

Bediva, ne vem kaj naj. Sin je bolan, šef je kak je videl novico klical da TAKOJ V SLUŽBO ali letim in vzame drugega. Žena je tako v službi. Ne vem, pojma nimam, verjetno ga bom poslal v šolo, kaj pa naj. Če ima korono pa ima, imamo jo očitno pol vsi sam kaj naj, kaj? Kašlja, mal vročine, to je vse, totalka sra nje. Sodelavec je imel korono potrjeno pred 1 tednom, mora v službo, sin mu je baje zdrav in gre v šolo. Povedali niso nobenemu. Razmišljam, panični smo. Tole bo zmešnjava in katapult novih številk, mah u 3pm vse skup.
[/quote]

Če razrednik pogine pa naj a? Ko ga j… Bo ministrica razpisala novo delovno mesto. Je sam številka in snov za drugi razred zna tako vsak imbecil. Gemblat z življenji ljudi je njihova odločitev. Kdo živi, kdo umre. Naš ne gre nikamor dokler ni konc covida, gresta dva covid pozitivna v šolo, starcem se j…in bodo nalašč poslali bolana otroka da bodo spet zaprli šole 😂

Ne štekam, kaj vam ni jasno.
Če je otrok bolan, ga pelji k dr in dobiš bolniško. Delodajalec bo vesel, ker boš delal od doma in še plačo bo imel refundirano.
Če ima en v gospodinjstbu korono, ste vsi v karanteni piiizidiai. Delodajalec ima spet refundacijo.
Folk obnašite se odgovorono no!

In tega že par mesecev ne moreš prebolet in ponavljaš v vsaki temi kot papiga.
[/quote]

O čem ti to blodiš?

Šit no, kako “nič takega to ni”….. bomo tekli spet “nov častni okuženi krog” očitno, po ene 14ih dneh. Jovo na novo.

Saj to, da bo prej zaorala na koronavirusu, ker ima imunski neodporen, ker kiha-kašlja, ti je pa ja jasno, ali tudi ne?

Kaj je ne moreš od doma učit? eno je “znati morati”, drugo pa “ne hoteti”, ker se ti “ne dati”…..ugha ugha…
In jasno, v šolo ne smeš javit, da “samo” kiha kašlja, da je ne bo….. ker jo bodo “pocajhnali”.

Zaradi takih kot ste vi in vaši sosedje, se bomo koronsko ciklali do junija 2021… ko bo sonce spet mal bolj močnejše, pa bo po naravni poti mal bolj virus zaradi naravnih UVC zdesetkalo.

Kar pejte v šolo, pa v službo… Zaradi takih idiotov bom očitno še lep čas imela spodobno plačo…in crkovala pod masko.

Ja in kje je problem? Prej vpili, kako se otrokom krivica dela ker ne hodijo v šolo, zdaj vpijete kako se jim krivica dela, ker morajo v šolo.
Kaj bi vi sploh radi? Normalno, da jo boš dala v šolo če kiha in kašlja. Zakaj ne? Če ste se držali ukrepov, potem ima prehlad in ne korone. In?
Jaz grem tut na šiht če kiham in kašljam

gospod Vagabund Vaga Stručnjaški, prof. dr. vesoljske in mravljične znanosti univerze Ghonisenekam in pogodbeni sodelavec na inštitutu Ropotalne medicine, kjer predava iz predmeta Ghlupi možgani gospodinj diplomiral iz novega človeškega organa Malina Felicus, doktoriral iz nožnih prstov medvedjih šap Specializant oddelka za človeško blato in njegovo možno pretvorbo v plastelin pri mednarodni organizaciji DREKOPEK University

Kje so se pa okužili, če so skos doma?

Moja 2 letnica je bila lansko zimo vsak mesec doma, ker je zbolela v vrtcu.

Letos ko ni v vrtcu, da potrkam, od septembra brez vsakega prehlada, bolezni.

Se pravi, ce bi se držali reda bi bili zdravi.

Pri nas imamo tri sinove .Mulcev nimamo.
[/quote]
To ti misliš.

Evo, take bi jaz obesila za jajca!

točno to, prej so bili otroci za vsak drek doma in starši za vsak kihec svojega otroka bolniška, zdaj pa to ne gre ali kaj??
Potem pa res ne bomo iz tega dreka ven prišli no..
V šolo samo zdravi in to je to, že tako ne veš, če se kaj kuha, pa še nimaš znakov, ne pa da prehlajene in kašljajoče vozite v šolo, pa če ima sorejenec vročino, valjda da ne gre brat/sestra v šolo..Vsak gleda samo na svojo rit, eh, ga bom pač poslal v šolo in čez max 14 dni bodo spet vsi doma, a to pa je OK..Očitno vam paše, kaj se potem bunite, da morajo otroci v šole..

Evo, take bi jaz obesila za jajca!
[/quote]

Jaz bi pa takim kot si ti, ki maske ne nosijo v javnosti in ki se družijo in pustijo otrokom da se družijo kar lepo joške narezal na koščke in jih ocvrl. Pa smo na istem.

Jaz bi pa takim kot si ti, ki maske ne nosijo v javnosti in ki se družijo in pustijo otrokom da se družijo kar lepo joške narezal na koščke in jih ocvrl. Pa smo na istem.
[/quote]

Sexy. 🤤

Jaz bi pa takim kot si ti, ki maske ne nosijo v javnosti in ki se družijo in pustijo otrokom da se družijo kar lepo joške narezal na koščke in jih ocvrl. Pa smo na istem.
[/quote]

Moji trije studentje so ze vec kot 3 mesece doma!
Edina izjema je bilo novo leto, ko so se druzili v zivo za eno noc, drugace njihovo druzenje poteka preko interneta in kamer, pa to ne samo moji trije, se vsi njihovi prijatelji in znanci delajo tako!

Ti pa svoje bolne otroke posiljas v solo, da okuzijo se druge!
Ja, res fajn, ni kaj! Zato pa se do julija ne bomo videli ‘belega dne’ in nas bo Jansa se naprej zapiral kot zivino!

A bejž no? In ravno danes, ti šment! Pa kaj imate užitek tako prepoznavno provocirat?

Veš, kaj sem pa jaz danes videla? Otroke, srečnih obrazov. Želim si, da se jim pridružijo še ostali in da končno zaživijo tako otroštvo, kot jim pripada.

A bejž no? In ravno danes, ti šment! Pa kaj imate užitek tako prepoznavno provocirat?

Veš, kaj sem pa jaz danes videla? Otroke, srečnih obrazov. Želim si, da se jim pridružijo še ostali in da končno zaživijo tako otroštvo, kot jim pripada.
[/quote]

Men je šla šola zmer na živce, sploh osnovna. Zoprni sošolci in slinaste tršice. Pol v gimnaziji je blo mal boljš, vsaj niso prfokse vame rinle. Faks je pa itak razred zase, tam pa začneš ločit med prfuknjenim folkom in normalnimi. Drek pa tako otroštvo. Koga to farbate. Šola je samo začetek vkalupljanja v sistem in priprava za bodočega davkoplačevalca.
Zgleda da ste starši pozabili, kako je bit otrok. Najboljš je blo po koncu pouka, ko smo šli domov, se dobil in igral. Pa vikendi in počitnice. Pa pr nas je še dokaj v redu. Nek morjo pa otroc delat. Tko da tole z idejo kako bi moralo bit otroštvo, je bolj v glavi posameznikov. Za veselim obrazom se lahko marsikaj skriva, kar butne ven, ko človek odraste.

New Report

Close