Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Torbe in prvosolcek

Torbe in prvosolcek

Zdravo v jeseni bo prvosolcek in spet dilema. Kaksno? Pri prvi punci sva kupila rabljeno v prvem razredu, pa se je zadrga pokvarila, zato sva za 2 razred in naprej, kupila tako s kolescki. In drugo leto, bo njen razred v 1 nadstropju in bo ona s svojo tezo, recimo da bo prisla na 26kg, tovorila torbo tezko cca 7kg oz se vec ko bo polna po stopnicah, ki jih ni malo. In seveda dilema kaj naj kupiva sinu. Ponekod online imajo tudi do 50{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} na off. Gledala sem npr DerDieDas ipd cena huda, pa me zanima so vredne tega denarja? Iscem tudi na kolesckih, pa ne vem a ne znam najti oz zadeti pravega izraza, ampak za fante je teh na kolesckih res zelo slaba izbira. Vem da v prvem razredu, nosi torbo domov samo za vikend, po novem letu pa se bo zacelo da bo tist zvezk ali dva vsak dan nosil. Sicer v prvem razredu vem da bi bilo vseen v kaksni torbi bi to nosil, ampak njemu to da gre v solo toliko pomeni, da….letos je in se bo ogromno izkusenj preskocil zaradi korone, pa da vsaj torbo kupimk po zelhah in mostostih da bo tja do 4 razreda…seveda on gleda samo za motivi motorizacije…

Derdiedas so zelo kvalitetne torbe. Naša dva sta imela vsak svojo novo in bi jo komot imela še nadaljnji 2 leti, a pač take so potem v petem razredu že čisto iz mode, čeprav en fant jo je p aimel še v petem razredu.
Ko gledam nazaj, torba je bila svoj čas ful draga, je pa res imela v kompletu še tisto torbo za športno, ki so jo vlačili povsod, na vse tabore, zelo priročna, pa še na morje smo jo nosili.
Ne vem, nisem pametna. Denarja je res veliko. Roko na srce pa pri nas, tako se je izkazalo kasneje, tako velike torb eza prvi in drugi razred sploh ne bi potrebovali. Po drugi strani je pa res, da vanjo stlači prav vse, tudi jopico, ki je popoldne že odveč, zjutraj pa še potrebna na primer.


Jaz sem kupila Spirit in upam, da jo bo imel za vsaj dve leti. Zaenkrat je kot nova, le malo zaprašena, ker so bili otroci tako dolgo doma 🙂

nova
Uredništvo priporoča

Torbe na koleščkih so praviloma težke in primerne samo če ima otrok vse v pritličju. Zato jaz ne vidim smisla, da bi jo kupila. Tudi te škatlaste in zelo drage DerDieDas je škoda kupiti, ker so to res samo za prvi in drugi razred, več pa že ne. So cenejše in ravno tako dobre variante. Pri naših dveh so se dobro izkazale torbe Target – tiste superlight z ojačanim hrbtom. 4 leta zdržale vse mogoče, pa še bi kakšno leto, ampak smo potem kupili nove. Sedaj imata Karton Oxy – za višje razrede – super lahki torbi (precejšnja razlika od Street, ki je že prazna težka kar nekaj čez kilo).Ampak nista tako trpežni kot Target in se že kažejo sledi obrabe (in zlorabe). Sta pa že drugo leto v uporabi in bosta še kakšno, če se bo dalo.

New Report

Close