Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kdo si jutri ne upa otroke poslat v šolo?

Kdo si jutri ne upa otroke poslat v šolo?

Je kdo tak? Moja dva (1. in 3. razred) bosta doma. Ne bomo tvegali.

Naš je bolan 😉

OŠ je obvezna, ali mislis, da bo za take cvetke posebej pouk na daljavo?

Moji so razkoprljeni po svetu. Eni hodijo normalno v solo. Drugi nikoli niso hodili v solo. Tretji so ze koncali z solanjem. Nekaj jih ze hodi v sluzbo. Eni se pa sploh se niso rodili.

Evo, pri nas si pa vsi želimo, da bi lahko šel.

Ostali pa v atomske bunkerje, bo najbolj varno. Pa ne ven po svež kruh hodit.

Naši 3 se že od septembra šolajo od doma… In bodo tako tudi nadaljevali v naslednjem šolskem letu.

:-))))) :-))))

Raje jaz potrpim kot obiskujem otroka s hudimi poškodbami v bolnici ali da midva zboliva.

Pri nam ne bomo poslali otroke v šolo jih, bomo raje sami naučili da, rodilnik ni.

HahahAhahahah :-)))))

Ne upa poslat…doma pa raje ne šolat 🙂

Preberi 2 posta višje kakšne otroke bodo nekateri jutri v šole poslali

Doma od februarja 2020, mi na kraj pameti ne pride da jih poslem v solo.

Koliko let ju boš skrivala doma? Ker ta virus in njegovi mutanti bodo krožili še, ko bosta otroka godna za penzijo.

Koliko let ju boš skrivala doma? Ker ta virus in njegovi mutanti bodo krožili še, ko bosta otroka godna za penzijo.
[/quote]

Avtorica, koristno bi bilo, če otroke pošlješ v šolo, da ne bodo nepismeni tako kot njihova mati.

A ste vsi nori al kaj ,potem pa jih imejte doma pa v vatico in to je to banda usiva kdo bo pa delal? Dneva nisem doma delam skozi noben bolan noben pozitiven od 30 ih ljudi pa ves zakaj ne ker moramo preziveti in garati ne pa vi brezdelnezi in vasi otroci bodo enaki …vse nazaj takoj pa kokr vas pocrka vas bo ,otrokom ne bo nic

Samo še Slovenec z IQ50 verjame v ta nateg od korone.

Pri nam ne bomo poslali otroke v šolo jih, bomo raje sami naučili da, rodilnik ni.

Raje pošljite otroke v šolo, ker je vaše znanje pravopisa katastrofalno. V primeru, da jih boste učili doma, bo tudi znanje vaših otrok ena sama katastrofa.

Kr neki, no. Najboljše, da se v kako jamo zakopljete, pa še tam je prenevarno. Življenje je rizik. Na srečo otroci v 99,9{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} covid preboli jo v obliki blažjega prehlada in zelooo majhen procent, da ne rečem promil ima kakšne zaplete. Tudi odrasli ga v 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} prebolijo v blagi obliki, ne vem zakaj taka panika. A potem se cepili tudi ne boste, ker so tudi pri cepivu stranski učinki, ampak boste do smrti skupaj doma? In kaj boste čez 5,10 let, ko pride kakšna res smrtonosna bolezen? Pa verjetno tudi lekadola ne uporabljate, ker povzroča demenco?

Mogoč bi jih, poslali kar avtorci ker, vidim da ona nima težave zzzzzzzzzzzzzzzz šolanjem doma vi pa enako samo ssssssssssssss mano sssssssssss njo pa ne.

New Report

Close