Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Arsene Lupin je zdaj črn

Arsene Lupin je zdaj črn

http://www.youtube.com/watch?v=3Rw3UTc27uQ

Za katere fiktivne like pa vi upate, da bodo doživeli takšne adaptacije?


Srednjespolnik ali pa vsaj baba.

Hvala bogu. Evropa je pisana in taka naj bo.
In ta igralec je pravi lepotec.

Mi belci smo se razvili iz teh črncev, ki so prišli iz Afrika… nostalgija po kameni dobi, v katero se vračamo….

Prvič sem dojela Nostradamusovo napoved: “Da bo izkoriščevalski svet postal izkoriščen svet.” Dolgo mi ni bilo jasno kako bomo mi postali kar 3. svet… oni 3. svet pa bo nad nami….

Odkar so nam belcem, ki živimo v pretežno beli državi začeli vsiljevati tele res črne ljudi, so se mi res zagabili.
In odkrila sem stare filme za um. Z vsebino. Brez kazanja mišič, ampak z vsebino. Tile novi filmi niso nič drugega kot kazanje mišič, samo nasilje in aroganca. Stari filmi imajo še romantiko, ki je novi nimajo več. npr. You’ve got mail itd.

Stari filmi so bili še nekako za ženske, tile ta novi pa samo še moške majmunee pa njihove priležnice, ki se naslajajo nad mišicami.

Meni je Omar Sy car. Dober Lupin je.
Sicer pa… Ljudje izhajamo iz temnopoltih-oni so bili prvi primerki človeške vrste na Zemlji,mi smo njihovi potomci,brez njih nas ne bi bilo. Žalostno samo, da je beli človek povzročil toliko zla na svetu. Ampak karma is a bitch. Vse se vrača, vse se plača.

Tebi je Jahve kr precej zmrcvaril možgane hčera.

Odkar so nam belcem, ki živimo v pretežno beli državi začeli vsiljevati tele res črne ljudi, so se mi res zagabili.
In odkrila sem stare filme za um. Z vsebino. Brez kazanja mišič, ampak z vsebino. Tile novi filmi niso nič drugega kot kazanje mišič, samo nasilje in aroganca. Stari filmi imajo še romantiko, ki je novi nimajo več. npr. You’ve got mail itd.

Stari filmi so bili še nekako za ženske, tile ta novi pa samo še moške majmunee pa njihove priležnice, ki se naslajajo nad mišicami.
[/quote]

novodobni filmski ustvarjalci nimajo več idej. Vsi filmi so po istem kopitu, med gledanjem že veš, kako se bo zgodba zasukala, tudi dialogi so že predvidljivi. Sedaj so pogruntali “adaptacije”. In nenadoma originalne bele like menjajo s temnopolti ali pa celo moški lik zamenjajo z žensko. Traparije, že tako mi gre na živce, ko film ne sledi knjižnemu originalu, sedaj pa še to. Pa naj naredijo že en nov originalen film, pa naj igrajo not sami temnopolti, ni blema. Sam originale pa naj pustijo pri miru.

Tebi je Jahve kr precej zmrcvaril možgane hčera.
[/quote]

Prej jih je tebi zmrcvarila največja srednjeveška mafijska organizacija, ki je ljudem stoletja prala možgane, da so belci nekaj več, da so ustvarjeni po podobi boga, da imajo pravico do sužnjev, da je vse na Zemlji zanje, da si vzamejo… Ja, zaradi takega nečimrnega in narcisoidnega razmišljanja smo tam, kjer smo – tik pred propadom civilizacije. Prav smešni so mi tisti, ki se grejo nek nacionalizem, rasizem in pro-life politiko, ker so kot na pol slepi fijakarski konji. Ne vidijo širše slike. Se ne zavedajo, da ima človeštvo širše probleme (2x preveč populacije, globalno segrevanje, razvoj novih bolezni,…).

A si nora? Črne genetike ne moreš spreminjati v belo genetiko. WTF. Dej pojasni, kako lahko belci izhajamo iz črncev??? Svašta.

Upam, da 007 ne bo postal ženska in da se Hitri in drzni vrnejo h koreninam – ven iz te neumne pretepačine z Rockom in Stathamom.

Ni problem, da je zdaj črn, ampak nikoli ni isto več, ko menjajo igralca, ki nj bi predstavljal nek lik, izmišljen ali resničen. Kot bi Bruce Lee-ja naenkrat igral bel ali črn američan.


Itak da bo, najprej ženska, zatem pa obatrojespolnik….saj so čisto prfuknjeni, raja pa tud, da to vseeno potem gleda..

Je že, črnka. Mene ne bi motile te adaptacije, ampak… ti filmi so sami sebi namen. Taka dolgočasna jajca… brez domišlije, brez zgodbe, pa tudi igralci niso vredni pol…. neki.
Bemumast saj znajo črnci tudi igrat, recimo Freeman, pa Poitier, Glover…. kje te bučmane zdaj najdejo…. mogoče je dobrim pod častjo igrat v tem šundu.

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain


Itak da bo, najprej ženska, zatem pa obatrojespolnik….saj so čisto prfuknjeni, raja pa tud, da to vseeno potem gleda..
[/quote]

Kvote, a? Mi ni všeč.

Je že, črnka. Mene ne bi motile te adaptacije, ampak… ti filmi so sami sebi namen. Taka dolgočasna jajca… brez domišlije, brez zgodbe, pa tudi igralci niso vredni pol…. neki.
Bemumast saj znajo črnci tudi igrat, recimo Freeman, pa Poitier, Glover…. kje te bučmane zdaj najdejo…. mogoče je dobrim pod častjo igrat v tem šundu.
[/quote]

Ne ne ne neeee nooo
Prav zares bo tale? https://www.theguardian.com/film/2019/jul/15/lashana-lynch-new-007-james-bond-daniel-craig
No, pa me bodo izgubili. Nekam maskulina izgleda.
Kaj manjka tvojim naštetim – ok, mal so že stari;) Glover bi lahko igral navihanega Bonda, je preveč baby face.
A ni bil Idris Elba v igri? Njega bi z veseljem gledala:)

Ne ne ne neeee nooo
Prav zares bo tale? https://www.theguardian.com/film/2019/jul/15/lashana-lynch-new-007-james-bond-daniel-craig
No, pa me bodo izgubili. Nekam maskulina izgleda.
Kaj manjka tvojim naštetim – ok, mal so že stari;) Glover bi lahko igral navihanega Bonda, je preveč baby face.
A ni bil Idris Elba v igri? Njega bi z veseljem gledala:)
[/quote]
Mah holivud gleda samo na profit. Glede na stroške projektov, razumljivo, da se ne upajo nikomur zamerit in hočejo bit politično korektni. Samo…. so meje. Vsako leto sproducirajo večja jajca… Ah, klinc za amerikance je dovolj dobro.

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

Janez Janša, tega bi komot upodobil kak Mabundo Nagumbe.

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

A si nora? Črne genetike ne moreš spreminjati v belo genetiko. WTF. Dej pojasni, kako lahko belci izhajamo iz črncev??? Svašta.
[/quote]

Malo se poduči o evoluciji. Kako pa misliš, da si nastalo? Da te je sam bog poslal iz nebes, belo in popolno, kajne?

New Report

Close