Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Verjamete v nove seve?

Verjamete v nove seve?

Potem še sledijo arabski, slovenskomađarski, vse gre samo za podaljšanje epidemije navadnega koronavirsa

sej vidiš kdaj se je pojavil – takoj ko je bilo cepivo v uporabi… pride ven novica o sevu, ki je grozen – kao ne ne bo konec panike, zdej jo bomo nadaljevali s sevi…
in ti je lahko jasno koliko je resničen – v enem mesecu je po celi evropi okužil cca1300 folka… ful rapiden je…
kakšen je potem le ta pri nas, ki je od oktobra naprej okuži vsak dan (ne mesec ) samo v slo (in ne celi eu) 1300+ folka…
ti je lahko jasno,da gre za nateeeeeeg


Kp boš crkovalo, ti bomo z veseljem pritrdili, da gre za nateg. 😀

Niti v prvega ne verjamem.
Poznam par ljudi, ki so bili ‘okuženi’. 90 odstotkov, brez kakršnih koli težav, 5 jih je imelo bolečine in vročino 3 dni. Med temi je en strasten kadilec, ki mu dela samo še polovica pljuč, preživel brez posledic, ki pa je moral biti za čas okužbe v bolnišnici, ker je osebni zdravnik čakal poslabšanje. In en 85 let star možak, ki je vsako jutri spil šilce, in za vsak slučaj ležal teden dni.
Poznam obilo ljudi z mano vred, ki se vsako dnevno srečujemo (trgovci) in nas 99 odstotkov ni dobilo okužbe zaradi tega ker že celi čas delamo. En procent je virus preživelo kot prehlad.
Ne poznam nikogar s težkim potekom, nikogar ki je umrl….

crkovalo mater si prijazen!
Virus je samo s prirejenimi podatki umrljivosti


Kp boš crkovalo, ti bomo z veseljem pritrdili, da gre za nateg. 😀
[/quote]

nehaj s takim nalaganjem krivde – nikjer nisem napisala,da ne verjamem,da virus med nami je, ja to verjamem že od vsega začetka, verjamem,da se tudi mnogim zaplete – ampak enako se žal tudi gripa in drugi virusi… obnašam se odgovorno, hkrati pa trdim,da z odgovornim obnašanjem bi morali tudi živeti… z zapiranjem ne bomo ustavili virusa, to smo dokazali in bi se morali že naučiti – eni smo se že, eni pač rabite malo dalj očitno… samo žal, se s tem ustvarja tudi velikaaaanska škoda… in če mi misliš kaj pod nos metati – mislim,da sem ga že lani fasala, ko se temu še ni reklo covid in se še ni testiralo, ampak je bil to gripi podoben virus… ležala sem doma odgovorno – takrat je bila še cela družba odprta in živeli smo normalno…

tako,da lahko nehaš… koliko jih crkava, ker nimajo kaj za jesti, koliko jih cerkava, ker ne morejo k zdravniku, kup drugih bolezni je, ki za zdravstvo zdaj ne obstajajo in se jih ne odktiva in ne zdravi… so ti kaj manj vredni… NE NISO…
covid je tako kot so enako ostali virusi in moramo se naučiti živeti čimbolj odgovorno in čimbolj polno z njim. Druge razlage ni… da zapiranje ljudi in ustavljanje gospodarstva ne reši situacije in prav mnič ne pripomore pa so tudi že tuji znanstveniki povedali. Poglej si raziskave – ena , ki sem jo jaz prebrala je datirana 5.1.2021…

Neumno kot si, boš zagotovo kmalu na vrsti, da crkuješ. Vsi ti bodo pa povedali, da gre za nateg in da se seplji stran


Virus ni božansko bitje, čigar obstoj je odvisen od tega, v kaj jaz verjamem. Virus torej ni stvar moje vere, ker obstajajo znanstveni dokazi, da obstaja, tako kot obstaja nov sev in najverjetneje ni edini. Isto je z gripo in podobnimi virozami.

New Report

Close