Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Brez jutranje močne kave, ne morem odvajati

Brez jutranje močne kave, ne morem odvajati

Takole ne gre več naprej. Kava se mi je že malo priskutila.
Ampak, če zjutraj takoj, ko vstanem, ne popijem vsaj 2 močni kavi, ne morem odvajati.
Ne pomagajo namočene slive, indijski trpotec, donat, limona …. ampak samo in izključno kava.
Zakaj tako?
Še kdo tak, ki bi brez jutranje kave imel kronično zaprtje?

Jaz zjutraj ko se zbudim spijem eno kavo z smetano. Potem grem na internet (zavod med.over.net – Starsevski cvek) in ti povem, da ze po 30 min. serjem kot vidra. Kot bi imel diarejo. Ne mores verjet. Ali je to zaradi kave ali zaradi tega foruma, pa nebi vedel.

Popijte topel čaj.
Poanta je v toploti in tekočini in ne toliko v sami kavi. Lahko tudi samo toplo vodo ali vročo, ampak bo čaj boljša izbira se mi zdi kajne.

nova
Uredništvo priporoča

Jaz kave ne pijem. Prva stvar, ki jo zjutraj naredim, je ka…

Dej povej katero kava piješ? A ni važno od znamke?

Magnezij si kupi, v prašku (mam od Diasporal) za zmešat z vodo (ključna je tudi voda), ta zanesljivo pomaga odvajati. Če dalj ne grem na wc točno vem, da mi bo magnezij pomagal, res pa je, da včasih šele naslednji dan.
Pa sadje,… vse je odvisno od tega kakšno hrano ješ in koliko piješ in tudi kakšne pijače.

Dej povej katero kava piješ? A ni važno od znamke?
[/quote]

najrajši imam blagovno znamko – made in Dobiš.

ti mona, ki ne moreš brez kave srati. Zamenjaj okolje in prostor za nekaj časa. Preverjeno pomaga.

Enako.
S tem da jaz pijem kratko kavo.
In dvomim da je poanta v toploti, ker če spijem liter vode mi ne pomaga, kratka kava pa mi. Če zamenjam okolje sploh ne morem na wc…

Mona, vse je v glavi. Tebi ocitno ni vec pomoci.

Jaz ti svetujem, da prenehas piti kavo. Tako bo v Sloveniji bolj cist zrak.


Pa ka si ti nor….tak se oa že dolgo nisem režala. V sosednje stanovanje me slušijo. Matr, mate eni smisla. Kapo dol!

Eni pacienti tule gor tako nakladajo, da ne mores bit zaprt. Ni variante.

New Report

Close