Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Golfi in Tesle z velikimi težavami, tudi moderna tehnologija močno peša…

Golfi in Tesle z velikimi težavami, tudi moderna tehnologija močno peša…

Ne uporabljajte zaslona na dotik pretirano, ker ima spominska enota omejeno število prepisov.. Nihče ni pričakoval, da bodo ljudje uporabljali vozila dalj kot par let….ha, ha..

https://www.zurnal24.si/avto/na-strom/nhtsa-starejse-tesle-bodo-100-odstotno-razvile-to-napako-360699


Saj električni avto niti ne bo zdržal več let…
Če pa hočeš iz njega narediti starodobnika, potem pač kupiš za rezervo baterij in eno škatlo zaslonov, pa bo mir

Ko bodo začele prihajati tožbe “nisem moglo videti pešca pred sabo ker sem po ekranu iskalo nastavitev za vožnjo ki ni na fizičnem gumbu”. Niso ta asistenčna zaviranja kar za brezveze vgrajena, dobro vedo oni kakšno jebo so naredili s temi cigu migu avti.

nova
Uredništvo priporoča

Zakaj, rekel boš da ekran ni deloval in da zato nisi obvladal vozila, pešec je pa ravno sredi okvare skočil pred avto…
REŠENO!

Jaz imam dva dvoja uplinjača in se mi jebe za te modrene nedelujoče zadeve!

pa ko je teslič tak fensi..
ko dela se voziš če ne pa stojiš

Asistence in avtopiloti so vgrajene zato ker folk ne zna več voziti avta, pa bi ga vseeno radi vozili. Polovica folka je preglupa za sodobni lajf.

Ko ti crkne ekran na Tesli ne moreš uporabljati brisalcev in niti luči….
Ampak, važno je, da se pelješ, ha, ha, ha

Zakaj, rekel boš da ekran ni deloval in da zato nisi obvladal vozila, pešec je pa ravno sredi okvare skočil pred avto…
REŠENO!
[/quote]

Nič ni rešeno.
Po zakonu je voznik dolžan vedno obvaldovat vozilo… če ga ne je odgovoren za vse posledice.
Če boš rekel, da si vozil, kljub nedelujočemu ekranu, si praktično priznal, da si vedel, da je vozilo neizpravno in si kljub temu vozil, to pa že ni več “navadna” odgovornost, ampak že praktično huda malomarnost….
Če je odpovedal zaslon (pri teslah crkujejo SSD diski), ker gre za serijsko napako, za katero je odgovoren izdelovalec, imajo v civiliziranih državah oškodovani potrošniki možnost skupinskih tožb. Slovenijo bo v to morala prisiliti EU s svojo direktivo…

Nič ni rešeno.
Po zakonu je voznik dolžan vedno obvaldovat vozilo… če ga ne je odgovoren za vse posledice.
Če boš rekel, da si vozil, kljub nedelujočemu ekranu, si praktično priznal, da si vedel, da je vozilo neizpravno in si kljub temu vozil, to pa že ni več “navadna” odgovornost, ampak že praktično huda malomarnost….
Če je odpovedal zaslon (pri teslah crkujejo SSD diski), ker gre za serijsko napako, za katero je odgovoren izdelovalec, imajo v civiliziranih državah oškodovani potrošniki možnost skupinskih tožb. Slovenijo bo v to morala prisiliti EU s svojo direktivo…
[/quote]
Ni res..
Če mi ekran odpove ravno tisti trenutek, ko pešec preizkuša svojo srečo pred mojo makino, me ne more nihče obtožiti!
Ali naj delajo bolj zanesljive makine ali pa naj bodo pešci doma!

A je res tako težko dat noter 10 glavnih gumbov za funkcije? Imam Teslo pa šipko za olje še zdaj iščem, presnet cigu migu.

tebe zna zjebat zamašen špruco….ampak upam da imaš izvijač v kofanu.

Vsaka NAND flash spominska celica ima omejeno število prepisov.

Ravno obratno. Folk ne zna več vozit, ker jim ni treba. Da avto namesto tebe ročno vleče, prosim lepo. Pa komaj dobiš takega, ki ne dela tega.

Ravno obratno. Folk ne zna več vozit, ker jim ni treba. Da avto namesto tebe ročno vleče, prosim lepo. Pa komaj dobiš takega, ki ne dela tega.
[/quote]
To je zato ker so bile tožbe ko je voznik trdil da je povlekel ročno kolikor piše v priročniku in je kljub temu šlo po hribu. Ni pa tam pisalo da jo je treba našponat po treh letih. Evo pa dobiš 10 jurčkov.

New Report

Close