Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Inplast okna – Mnenje?

Inplast okna – Mnenje?

Živjo,

prejeli smo ponudbo za Inplast okna, ki je najcenejša.

Ima kdo kakšne izkušnje z njimi? So OK?

Katastrofa!
Zamujali so cel mesec (se pred korono) , prvo so pripeljali napacne mere, 3x popravljali, produkti drugacni kot smo jih narocili, kar sem ugotovila sele, ko sem sla gledat za nazaj in se zdaj, po vec kot enem letu, niso odpravili napake!

Zenske v pisarni so zelo prijazne, kar sem se me ila z njimi, nimam kaj reci, merili so nam 3x, se celo nek sef je prisel merit, pa na koncu eno smo sranje z njimi!

Na drugem objektu smo nekje istocasno narocili Mikova okna, par mesecev zamika, pripeljali en teden pred rokom, naredili pa vse tako, kot da bi delali pri sebi doma! Pa se objekt je star, vse se je krusilo, ko so dajali stara okna ven, zrihtali v nulo, pospravili za sabo, malar je na koncu rekel, da mu skoraj ne bi bilo treba belit, da so res vse naredili natancno in kot je treba. No, v pisarni pa niso bili tako prijazni kot v Inplastu, nesramni sicer ne, sva pa z njihovim zaposlenim parktar prisla v ‘konflikt’.

Tudi mi imamo tezavo z njimi. Okno in balkonska vrata vgrajena konec aprila in od takrat nocne more. Vrata so se ze 3 povesila. Risi na ogrodju, tesnilna guma povrsno dana. Zanima me ali ste sprozili osebno postopek ali ste se sprijaznali s nastalo situacijo

Srednji sloj propada, hrana se draži, da najbolj inovativen ter sposoben sloj za krompir več nima, vi pa tukaj provocirate z debatami o oknih.

Rajmax. Hitri, kvalitetni, resni in zelo profesijonalni. Za njih sem izvedela po priporočilu in sem tako zadovoljna, da jih z veseljem priporočam naprej. So nam naredili tudi lepo ceno. Imamo še eno nadstropje za opremiti in definitivno bom spet pri njih.

 

Marles ampak niso poceni in to ni zate. Ti bi rada najceneje ampak za mal dnarja mal muzke

Si mi mogoce ti placal okna? Brigaj se zase…

Skoraj ne verjamem vašemu zapisu.  Ste morda konkurenca in blatite njihovo ime, ker so odlični? So bili točni, resni in kvalitetni.  Nobene pomanjkljivosti. Fantje so na montaži vse počistili, v pisarni profesionalni, vedno na voljo in merilec res profi. Okna so kvalitetna in nimamo nobenih težav. Enako je pri prijateljih in sodelavcu. Vsi so izredno zadovoljni. Cena ugodna za njihovo kvaliteto. V vsakem podjetju pa se zagotovo lahko pojavi tudi reklamacija… Vsakemu priporočam Inplast!!!

Odgovor na objavo uporabnika
Petrica256, 27.11.2021 ob 16:20

Skoraj ne verjamem vašemu zapisu.  Ste morda konkurenca in blatite njihovo ime, ker so odlični? So bili točni, resni in kvalitetni.  Nobene pomanjkljivosti. Fantje so na montaži vse počistili, v pisarni profesionalni, vedno na voljo in merilec res profi. Okna so kvalitetna in nimamo nobenih težav. Enako je pri prijateljih in sodelavcu. Vsi so izredno zadovoljni. Cena ugodna za njihovo kvaliteto. V vsakem podjetju pa se zagotovo lahko pojavi tudi reklamacija… Vsakemu priporočam Inplast!!!

Mi smo naročili Inplast vrata, tega je zdaj točno 2 leti. Enako kot piše ena zgoraj, merili so 3x, zamujali že v štartu, pripeljali napačne mere, popravljali tudi ene 3x, tako da je bilo na koncu skoraj en mesec zamude, pa še več bi bilo, če ne bi na koncu monter zrihtal. Ko sem govorila z monterji, so se še oni križali, kaj delajo s temi vrati! Razumem, da se dogajajo napake, ampak da morajo napako 3x popravljati, žal ne pade v tisto ‘se zgodi’.

Z Inplast okni smo zaprli več objektov in z njimi sodelujemo že tri leta. Do sedaj nismo imeli niti enega primera slabe izkušnje. So točni, organizirani, ugodni in kvalitetni. Smo prejeli kar smo pričakovali in celo več. Zato bomo z njimi še vedno sodelovali. Kljub morebitnim zapletom ali morda vaših napijnjenih zgodb razumite, da gre vsepovsod lahko kaj narobe. Pred tem smo sodelovali z Mikom za dosti dosti višjo ceno in smo ravno z njimi imeli slabo izkušnjo, ki pa nam sploh niso odobrili reklamacije. Pri Inplast se reklamacije vedno rešijo… Tako, da tukaj se tudi mnenja lahko pišejo nepravično in nepošteno.ali morda konkurenti. Iz prve roke povem povem, da so odlični. Priporočam vsem ki razmišljate o nakupu oken, da vzamete Inplast okna. Imajo veliko dobrih referenc in ne teh, ki jih pišejo po forumih lahko konkurenti in niso verodostojna. Pa srečno.

Odgovor na objavo uporabnika
Vita708, 27.11.2021 ob 16:48

Z Inplast okni smo zaprli več objektov in z njimi sodelujemo že tri leta. Do sedaj nismo imeli niti enega primera slabe izkušnje. So točni, organizirani, ugodni in kvalitetni. Smo prejeli kar smo pričakovali in celo več. Zato bomo z njimi še vedno sodelovali. Kljub morebitnim zapletom ali morda vaših napijnjenih zgodb razumite, da gre vsepovsod lahko kaj narobe. Pred tem smo sodelovali z Mikom za dosti dosti višjo ceno in smo ravno z njimi imeli slabo izkušnjo, ki pa nam sploh niso odobrili reklamacije. Pri Inplast se reklamacije vedno rešijo… Tako, da tukaj se tudi mnenja lahko pišejo nepravično in nepošteno.ali morda konkurenti. Iz prve roke povem povem, da so odlični. Priporočam vsem ki razmišljate o nakupu oken, da vzamete Inplast okna. Imajo veliko dobrih referenc in ne teh, ki jih pišejo po forumih lahko konkurenti in niso verodostojna. Pa srečno.

Haha, kje pa piše, da ti nisi iz Inplasta in zdaj svojega konja hvališ?

Jaz sem jih izbral s težkom srcem, ker so mi pač finančno najbolj ustrezali, jbg. Pa sem bral tule in sem že skoraj preklical pogodbo.Ampak OK, ko sem se pred 3 meseci prvič slišil z njimi, so imeli posluh za moje želje in so celo predlagali popravke glede na njihove izkušnje. In OK, si mislim, pa naj bo in upam, da ne bo preveč napak.

Pa so me presenetili in so mi šli na roko tak ko noben drug ne gre. Kljub temu, da nisem mogel takoj vsega plačati, so prišli in začeli opravljati svoje delo. Meritve so prišli izvajat dvakrat – isto celo nek šef. Drugič naj bi prišli zato, da bo potem res vse TIP TOP. In je bilo, drugi obisk je v bistvu pomagal, da smo dorekli določene stvari in da so mi svetovali, kakšna okna in postavitev je najboljša za mojo hišo, kjer je drugače precej težav z vlago in še par stvari. Punce v pisarni so potem vse uredile, monterji so hitro opravili svoje delo, čeprav sem mislil, da bo šlo kaj narobe, ampak so mi po planu izvedli demontažo, zmontirali okna in drsne stene ter počistili za sabo. Kasneje sem jih klical še v zvezi z vzdrževanji in vse B.P. Lepo profesionalno so mi svetovali, opravili svoje delo in imeli korekten odnos., Več na rabim.

Res vse pohvale ekipi in puncam v pisarni. Vesel sem ,da sem se odločil za njih, čeprav mi ni bilo lahko glede na vse tele komentarje. Ampak evo, boljšega izvajalca si ne bi mogel želeti, tak da tudi niso tile komentarji vse.

Zadovoljna stranka!

Kakor ima kdo srečo. V pisarni prijazni, ves čas kličejo, pišejo, pošiljajo – do plačila. Po montaži, prišli so pravočasno, pa se vdrejo v zemljo. Dovolijo si, da stranka kliče in sprašuje kdaj bodo prišli še tisto popravit ali menjat, ker je že čez rok. To je moteče in dobiš slab občutek.

Kako bodo rešili reklamacije sporočim.

 

Še vedno nobenega odgovora od njih !!!!!!!!!!

 

Malo čudno je vse skupaj napisano. Kdo vam ne bi šel na roko, kako to veste?  Koliko je pri njih predplačilo? Mislim da več kot 50%. NIKJER DRUGJE ni toliko.Če niste plačali, pa so vas vsaj 300x klicali iz pisarne.. Marsikje za isto ceno dobiš  troslojno okno, pri njih je treba doplačat. Potem ti pa njihov monter pove, da njihovo okovje ni dovolj vzdržljivo za troslojno steklo. Cenena kljuka za odpiranje je ista  v najcenejših, pa tudi v najdražjih profilih. Na cel kup reklamacij –  lepotnih ( teh je res veliko na okvirjih, na steklu in zunanjih policah ) in tehničnih napak, ne odgovarjajo, niti ne vemo kako, kdaj bodo to rešili.

Komentarji niso za to da si nekdo nekaj zmišljuje ali blati neko podjetje, to je pomoč nekomu, ki želi menjati okna in zbira informacije kje naročiti in na kaj biti pozoren, kjerkoli bo že naročil. Napišite resnico.

Umetni komentarji so pa takoj opazni.

 

 

 

 

Midva ravno iščeva nova okna in v petek sva bila pri njih, prav tako v Termoglasu. Torej naj dobro premisliva o izbiri?

Hvala za odgovore

Ko vidim te komentarje ne vem kaj naj si sploh mislim. Mi smo mesece in mesece razmišljali pri komu vzeti okna. Pretehtali smo vse opcije, poslali več povpraševanj in se na koncu odločili za Inplast. Iskreno povedano nam ni žal, ker smo še sedaj zadovoljni. Punce v pisarni so zelo prijazne, merilec nam je pomagal najti najbolj optimalne opcije za našo hišo, ker smo pač želeli imeti določene stvari malo drugače od zdaj čiste klasike. Res je da je trajalo dolgo, da so prišli na montažo, ampak kolikor sem se pozanimal pri drugih imajo vsi dobavne roke tam-tam, noben ti pač ne pride kar naslednji teden. Kar se tiče naše hiše je bilo vse korektno izpeljano od začetka do konca. S ceno smo tudi bili zadovoljni pa še bon so nam ponudili, tako da res nimam kaj slabega za rečt. Jaz bi se še enkrat odločil za Inplast.

New Report

Close