Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek kako je z učitelji danes?

kako je z učitelji danes?

Ali že ima kdo podatke, a so med testiranimi učitelji odkrili sploh kakšnega pozitivnega?

Mislim, da je še prezgodaj za to ker testirajo do poznega popoldneva? Ne vem, kako bodo pravočasno imeli podatke za odprtje šol jutri ob 8.00, če potrebujejo 24 ur?
Meni se dozdeva, da bo toliko pozitivnih/lažno pozitivnih testov med učitelji, da šol sploh ne bodo odprli. Se mi zdi, da Janša pripravlja teren z novim sevom in da bojo prej kaj zapirali kot odpirali.
Kaj pa vi mislite, bojo učenci jutri končno lahko šli v šolo?

Bojo šli, jeKamša včeraj rekel, da se šole v vsakem primeru odprejo, ker si ne morejo kr neki namišljevat.

nova
Uredništvo priporoča

Če šole ne bodo imele možnosti odprtja, ker bo preveč pozitivnih učiteljev, se pač ne bodo odpre, ane?

Ne vem, kako je, jaz bom zahtevala, da mojo hčerko prestavijo v drug razred. Nočem namreč, da jo uči ženska, ki jo je poln internet, da se ne bo pustila testirat, ker je to prehud poseg v njeno zasebnost. Tako razmišljanje se mi ne zdi normalno. Mislim, da sploh noče iti v živo učit, ker ji je zdaj predobro. Po zoomu je svoje delo opravljala zelo povprečno, če jo primerjam z učiteljicami drugih dveh otrok.

… vsaj malo zamislite … na testiranje moraš iti popolnoma zdrav (tako kot zadnje čase v zdravstveni dom).kaj torej iščejio?

Pa lep dan želim.

Ena čitlca, ki bo tudi kmalu na tem.



Ja kaj…le kaj iščejo? Tisto kar je jasno povedano: asimptomatske primere. Če imaš simptome oz bolezenske znake, potem pokličeš zdravnika in greš na PCR test.

Sicer pa berem, da so odkrili 3 okužbe do 11 ure….nevem ali je to za LJ ali za celo slovenijo…pač 3 razredi manj v karanteni že prvi teden.

V Lj do 13.ure 4 pozitivne osebe !

Čimprej cepit učitelje in odpret šole za vse.

Le glej, da ne boš TI morala svojga otroka vsak teden testirati in le glej, da ne bo kdo hotel biti v istem razredu kot tvoj otrok, ki morda ne bo testiran.

Bila tam, nobene gužve, takoj si na vrsti. So pa rekli, da je zelo malo bilo pozitivnih, vglavnem so negativni testi. Vse lepo gladko teče, ni problema s parkiranjem. Sem mislila, da bo večja gužva.

New Report

Close