Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Do sedaj 11 kg.

Do sedaj 11 kg.

Od prvega januarja sem dal dol 11kg. Tako da sem že pod sto pučutek odličen. Kako je pri vas gre kaj dol in koliko lahko na mesec. Od kraja je šlo hitreje, zdaj gre bol počasi. Samo da gre.

Kaka višina in kaka je bila teža 1.1.?

samo na TRR.

Prehitro hujšaš. V povprečju 3x prehitro. Nekje 1kg na teden je čisto dovolj. Ne se stradat!

Napačen nasvet. Hitrost hujšanja je odvisna od teže, od spola, od mišične mase, od gibanja, od metabolizma, od izbire živil itd itd
Ne moreta na teden enako shujšati oseba pretežka 50 kg in oseba pretežka 10 kg. V prvem mesecu ljudje, ob pravilni prehrani z dovolj hranili in kalorijami, shujsajo do 10 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} svoje začetne teže. Zdravo hujšanje se ne meri v 1 kg na teden, ampak koliko hranil in kontrole porcij (ne kalorij) uspe skombinirati v vsakodnevno življenje.

Imel sem 110kg. na 175 višine. Saj sedaj bol počasi, samo da gre dol na prejšnjo težo 70 kg. Mislim, da do poletja bom uspel.

Bravo, čestitam! Jaz sem jih oklestila 3 do sedaj, ampak jih moram dat dol se enih 6. Pri meni gre bolj počasi.

super, da ohranjaš motivacijo – ob rezultatih se seveda lažje vztraja…samo si pa konkretno pridobil na teži. V kolikem času si si pa pridelal tak zalogaj kg?

No, tale karantenska reala je taka, da sem posegala, v decembru pa sploh, ogromno po slaščicah … ne sicer, da bi se teža konkretno višala, a sedaj ajnuarja sem bistveno s to svojo pregreho prekinila, no, ne čisto, a zmanjšan vnos sladkega se že pozna.
Ko spoznamo, kaj je tisto, kar nas ima v primežu, je že pol poti do izboljšanja … 🙂

Na kakšen način hujšaš, kako ti uspeva?

To prebrati mi je spodbuda. Moj cilj je 10-15 do junija. Zaenkrat se ni rezultatov. Omejila sladkor in večerje.

New Report

Close