Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kaj je najbolj sramotna stvar…

Kaj je najbolj sramotna stvar…

…ki ste jo slisali ali veste za koga?

Obnašanje moje sosede je sramotno. Nočem biti nesramna ampak me je sram. Dela v bolnici kot medicinska sestra in že od nekdaj ima čudne telesne vonjave, ker se ne umiva in preoblači. Nohti vedno umazani, lasje mastni. Poznam jo dobro in vem, da se bi lahko normalno umila in uredila ampak zgleda, da se ne zna, ker ni tega navajena od malega. Glavna sestra jo je že večkrat opozorila, ampak se vedno razburja, da njej pa ja nihče ne bo ukazoval. Vedno se pritožuje, da je nihče ne mara in da nima partnerja. Edino, kar lahko ponudi so njene velike prsi. Ima dobro plačo glede na to da je stara 24 in živi doma (800€). Najbolj kar je pa sramotno je pa to, da govori, da ona ne bo celo življenje umivala riti in si zasluži boljše življenje. Slabo mi je, da taka oseba dela z bolanimi ljudmi.

Da prdnes v cerkvi med maso.

nova
Uredništvo priporoča

Da sem se rodil kot Andrej Despotović, da sem brez šole, da sem brez dela, da tu po MON-u trolam in odkrivam teorije zarote.

Le kdo se ne bi sramoval takega frisa, res se je narava poigrala z menoj. No ja, ni kriva narava ampak moj foter, ker je orangutanko nategnu.

[img]http://shrani.si/f/2M/z7/3MAyD8nR/1/despotovic.png[/img]

Vosu

Vosu
[/quote]

Res je vosu tale LudiD, sta glih za skup ri.topik gorenski.

New Report

Close