Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ste zadovoljni v službi

Ste zadovoljni v službi

Me zanima kakšne službe imate in če ste zadovoljni? Jaz delam v odv. pisarni, ukvarjam se predvsem z družinskim pravom in me včasih kompliciranje ljudi in nerealne želje strank spravijo ob pamet, plača pa mi je zelo uredu. Kaj pa vi?

Ne delam še samostojno, se specializiram pod mentorjem na intenzivni negi. Sem zelo zadovoljna. Vsi so zelo prijazni, dela je vedno veliko. Plača lepa. Res super občutek, ko nekomu pomagaš in ko zdrav zapusti oddelek. Mal mi je žal, da nisem velikrat v nočni. 😁

Nisem. Delam v podjetju, šef je obupen kolerik. Vse mora biti popolno drugače se zdere. Čez leto gre v penzijo in bo prevzela vodenje njegova 19 letna hčerka. Pri 35 letih mi bo ukazovala 19 letnica. Lepo življenje nimaš kaj. Delam sam zrd dobre plače.

nova
Uredništvo priporoča

Nisem. Delam v podjetju, šef je obupen kolerik. Vse mora biti popolno drugače se dere. Čez leto gre v penzijo in bo prevzela vodenje njegova 19 letna hčerka. Pri 35 letih mi bo ukazovala 19 letnica. Lepo življenje nimaš kaj. Delam sam zrd dobre plače.

Veliko preveč dela, vsi smo na robu izgorelosti. Zaradi živčnosti prihaja včasih do konfliktov, a odnosi niti niso slabi. Plača se mi je zdela včasih dobra, a za vedno več dela in stresa se mi ne zdi več. Večje storitveno podjetje.

Kar tolaži se da gre v penzijo…ne gre, vsak dan bo tam.

Programer v razvojnem podjetju. Stika z ljudmi nimam veliko, dela se po planih, ki so zaradi razvoja časovno bolj razširjeni. Plača pa bi lahko bila večja.

Napišite še te plače zraven, da vidimo zakaj ste zadovoljni. Jaz delam pri sp-ju kot ličar in imam v povprečju 1500€ neto, z dodatki cca. 1800€. Malico imamo toplo v podjetju.
Sem zadovoljen, res pa veliko delam. Vikendi fraj.

Delo je zanimivo, koristno, motivirajoče. O ostalem pa ne bi.

Samo delo v firmi mi je všeč. Odnosi malo manj. Se je pa zdaj z delom od doma to popravilo:)

Programer v večji firmi. Občasno je delo izjemno stresno, sicer pa zelo zanimivo in kreativno. Odnosi so večinoma OK. Plača 1800 neto + prevoz in malica.

delam bolj malo a trpim obupne neotesance okoli. Plača 1100 z dodatki. Vikende frej. VII stopnja. Nabiram dobo, čakam bolniške in dopuste. Za preživetje imam (še) druge finančne vire. Bolj od bedne plače me motijo primitivci, ki jih nihče ne ustavi. Slaba kultura podjetja. Multinacionalka.

New Report

Close