Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakaj izsiljujete odprtje sol, ce

Zakaj izsiljujete odprtje sol, ce

pa je situacija zaradinovega seva krizna ?
Verjamem, da je tezko doma non stop dan za dnem motivirati otroke za igro, solo itd..
Vendar, to so nasi otroci , mar ni zdravje na prvem mestu ?
Vam ne bo skrb unicila dneve, ali bo moj otrok zbolelin bog ne daj da bi. Pol bo pa jokin stok.
Nic ne bo izgubljenega, ce se bi sola nadaljevala cetudi leto kasneje v zdravi atmosferi.

Šole v tej sitauaciji ni pametno odpirati. Zaprte bi morale ostati vse do zimskih počitnic. Po počitnicah pa bi jih lahko odprli. Se bojim, da se bodo v torek odprle, ampak ne za dolgo in potem kmalu spet zaprle. To je zaradi teh neučakanih staršev, ki ne znajo in ne morejo krotiti svojih mulcev.

Kaj se sekirata? Vlada bo takoj spet zaprla, če bo situacija taka. Rajši potem opazujta antijanša starše, prfokse in vzgojitelje, ki so posiljevali glede odpiranja, kako bodo reagirali ob morebitnem poslabšanju situacije. Zanimivo bo videti, še posebej, ker je vse posneto, zabeleženo…

Men je pa smešno, da moji sovrstniki tok težijo povsod, da hočejo v šolo in da rabijo socialni stik. Hkrati pa vidim na socialnih omrežjih kako hodijo po zabavah. Sama hodim v 4. letnik gimnazije in mi je bolj pomembno zdravje kokr pa druženje ipd. Ni velike razlike če se vidmo po kameri al pa v živo. Js se z frendi normalno pogovarjam in se tut kdaj kake igre včas igramo al pa učimo skup al pa mamo movie night na skypu. Izi. Od kar je pandemija, sem se začela več ukvarjat s športom v naravi (mam srečo, da živim na vasi) pa tut doma več nardim, ker starša skos delata (na urgenci). Sestrca je stara 12 in ji js organiziram delo za šolo, da ne rabta starša skrbet. Bratec je star 6 let in nima veliko dela za šolo, si pa vzamem uro na dan, pa se skupi učiva osnovne stvari. Vsi trije smo zelo veliko na zraku. Opažam, da veliko ljudi skrbi samo za svoje riti in da se totalno ne znajo prilagajat. Organizacija je pomembna in mal več samostojnosti. Mi je pa žal tistih kateri nimajo stabilnega doma in živijo z toksičnimi ljudmi.

Lepo si povedala. Fajn je prebrati, da so mladi z zdravim razmišljanjem.

Tako vzorna punca, pa se ne spi… 😂😂

New Report

Close