Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Konec "natečaja". Sem jo že dobil, lepo mlado in veselo. :)

Konec "natečaja". Sem jo že dobil, lepo mlado in veselo. :)

Fertik, ne potrebujem več.

….in debelo. :))

Bravo darwin! Vedel sem da nebos dolgo na trgu. Si šel ko vroče žemljčke!
Nek je sa srečom!!!

Mi vam Istinu šaljemo, ali većini vam je Istina odvratna.
nova
Uredništvo priporoča

Mogoče je inekcijo v rit fasal na psihiatriji. 😁

Ne. Prijetno vitka za stisnt pa za dvignt 🙂


Sam res. To je šlo pa hitro 🙂 srečno


Sam res. To je šlo pa hitro 🙂 srečno
[/quote]
Ja lej, eni ne izgubljamo časa, kaj naj rečem 🙂


Sam res. To je šlo pa hitro 🙂 srečno
[/quote]
Hvala enako, tudi tebi, vam naj bo lepo.

Ko je pri našem vedno istem vaščanu tako stanje, kot pri darwinu, so že gasilci, policija, rešilec na poti, že gredo po njega. 😁

Je govora o ženski?

Oh ti rušilec cvetlic daj se v puščavo preseli

Isto kot fantazira o zastonj elektriki, vodi in hrani, zdaj fantazira o neki ženski. Ni priseben tale človek.

Pa vendar ti sponzoruša viharna multinična potrebuješ samo moje teme za svoje besedno tipko jezikanje ker ti manjka inteligence da kako svojo temo odpreš. Sploh pa ti manjka hrabrosti, da si registriraš nek nisk in ga tudi uporabljaš, da se tvoje besede lahko tebi pripišejo in se te vedno najde kako si tupek. Da bi pa imel hrabrosti se javno s pravim imenom izpostaviti je pa že veliko preveč za take usrane ritke polne strahopetnosti kar je v sloveniji veliko moških in so slabši kot p. Edina hrabrost vam je da se non stop skrivate za izmišljenimi nicki na forumih ker ste za svet preusr..

Jockaj še naprej.


Ja lej, eni ne izgubljamo časa, kaj naj rečem 🙂
[/quote]

Pametno. Tako je najboljše, življenje je kratko 🙂

Pa vendar ti sponzoruša viharna multinična potrebuješ samo moje teme za svoje besedno tipko jezikanje ker ti manjka inteligence da kako svojo temo odpreš. Sploh pa ti manjka hrabrosti, da si registriraš nek nisk in ga tudi uporabljaš, da se tvoje besede lahko tebi pripišejo in se te vedno najde kako si tupek. Da bi pa imel hrabrosti se javno s pravim imenom izpostaviti je pa že veliko preveč za take usrane ritke polne strahopetnosti kar je v sloveniji veliko moških in so slabši kot p. Edina hrabrost vam je da se non stop skrivate za izmišljenimi nicki na forumih ker ste za svet preusr..

Jockaj še naprej.
[/quote]
Jp, vse kar ti ne paše piše viharni, nikogar drugega ni na monu. jaoooooooo😁😁😁😁

Pa kaj bolnik pričakuješ od ljudi na monu, če po vsem kar si že pokazalo o sebi, zguba debilna, še kar iščeš pozornost z nepojmljivo otročjostjo in retardiranostjo?

Pametno. Tako je najboljše, življenje je kratko 🙂
[/quote]
Ja res je. Sicer ko je hudo se vleče,ko pa je lepo pa kar pihne mimo 🙂


Jp, vse kar ti ne paše piše viharni, nikogar drugega ni na monu. jaoooooooo😁😁😁😁

Pa kaj bolnik pričakuješ od ljudi na monu, če po vsem kar si že pokazalo o sebi, zguba debilna, še kar iščeš pozornost z nepojmljivo otročjostjo in retardiranostjo?
[/quote]

Jst take kot si ti dajem v isti drek. Ker tudi ko ga mešaš ni nič drugega kot samo drek. Tudi če ga ne bi mešal bi bil drek, ker drek je drek.


Ja res je. Sicer ko je hudo se vleče,ko pa je lepo pa kar pihne mimo 🙂
[/quote]

Se popolnoma strinjam. 🙂 Naj bo slednjega čim več. Uživajta


Se mu je že Ludi javu in mu šupak nastavu zato pa je tako dobre volje.

Se popolnoma strinjam. 🙂 Naj bo slednjega čim več. Uživajta
[/quote]

Hvala, sva že uživala. Tudi vam naj užitkov in veselja ne manjka.


Se mu je že Ludi javu in mu šupak nastavu zato pa je tako dobre volje.
[/quote]

Tebe se bo nategnil pa bo. Ker si ga zelo potreben predrfedr

Pa vendar ti sponzoruša viharna multinična potrebuješ samo moje teme za svoje besedno tipko jezikanje ker ti manjka inteligence da kako svojo temo odpreš. Sploh pa ti manjka hrabrosti, da si registriraš nek nisk in ga tudi uporabljaš, da se tvoje besede lahko tebi pripišejo in se te vedno najde kako si tupek. Da bi pa imel hrabrosti se javno s pravim imenom izpostaviti je pa že veliko preveč za take usrane ritke polne strahopetnosti kar je v sloveniji veliko moških in so slabši kot p. Edina hrabrost vam je da se non stop skrivate za izmišljenimi nicki na forumih ker ste za svet preusr..

Jockaj še naprej.
[/quote]

Saj ti iščeš pozornost egocentrik glupi nepismeni. Potem ko pa ni to taka pozornost kot bi jo rad, je pa jok. Če si gnil len in zabit človek in ti to ljduje povedo, ni problem v njih, ampak v tebi.

Saj ti iščeš pozornost egocentrik glupi nepismeni. Potem ko pa ni to taka pozornost kot bi jo rad, je pa jok. Če si gnil len in zabit človek in ti to ljduje povedo, ni problem v njih, ampak v tebi.
[/quote]

Darwin se ti opravičujem, nisem tako mislil. Sam sem leglo črvov na baterije brez programa in mi moja psiha več osebnosti ne da miru.

Darwin se ti opravičujem, nisem tako mislil. Sam sem leglo črvov na baterije brez programa in mi moja psiha več osebnosti ne da miru.
[/quote]

uuaaauuuu to je vse kar znaš? kopirat druge nicke in se sam sebe hvalit in si opravičila pisat? Bravo topli darko, pejt na kolena Ludi se že pripravlja da ti ga utera.

uuaaauuuu to je vse kar znaš? kopirat druge nicke in se sam sebe hvalit in si opravičila pisat? Bravo topli darko, pejt na kolena Ludi se že pripravlja da ti ga utera.
[/quote]

Fafej markotu in nastavi rit perkotu da te nebo tako žgečkala Darwina pa pusti pri miru

New Report

Close