Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Direktorji ste samo strošek

Direktorji ste samo strošek

Tako drago se vas plačuje, pa ne znate drugega kot firme v stečaj spravit. A je kateri direktor sposoben slovensko firmo narediti multinacionalko, ki bi jo ves svet poznal? A je kakšen direktor slovenski ustvaril svetovno prepoznano blagovno znamko? Zakaj se direktorje tako drago plačuje? Kakšna je njihova dodana vrednost?

Tebe, pod pogojem da imas kaksno osebno premozenje, no pa tud ce ga nimas. Placo ti dam primerno . Jaz bom lastnik ,lastnika , lastnika v tretji drzavi.
Ti pa pri nas direktor, delalo bos kot ti bo naroceno s strani lastnika, podpisovalo bos kar ti bo receno. Odgovarjal/ a bos z lastnim imenim in davcno.
Z denarjem placili in transkakcijami ti ne bi treba nic delati.

Si za ? …

Tebe, pod pogojem da imas kaksno osebno premozenje, no pa tud ce ga nimas. Placo ti dam primerno . Jaz bom lastnik ,lastnika , lastnika v tretji drzavi.
Ti pa pri nas direktor, delalo bos kot ti bo naroceno s strani lastnika, podpisovalo bos kar ti bo receno. Odgovarjal/ a bos z lastnim imenim in davcno.
Z denarjem placili in transkakcijami ti ne bi treba nic delati.

Si za ? …
[/quote]

Hahaha, a odgovarjal, da bom? Komu? V Sloveniji je odgovorna funkcija samo za dobro plačo vleči. Ko je treba za kaj odgovarjat, se pa vsi izgovarjajo na nepristojnost in s prstom kažejo na druge. Direktor ,poln odgovornosti, spravi podjetje v stečaj, ima denar za advokate, ki ga na sodišču zagovarjajo, da ni za nič kriv in odgovoren, ker je bila pač taka situacija na trgu, potem gre pa v novo direktorsko službo. Prezelen si ti, bebo nedonošeni, da boš meni razlagal stvari. Nauči se najprej v kahlo srat, namesto v plenice, potem se bova pa kaj pogovarjala.

Hahaha, a odgovarjal, da bom? Komu? V Sloveniji je odgovorna funkcija samo za dobro plačo vleči. Ko je treba za kaj odgovarjat, se pa vsi izgovarjajo na nepristojnost in s prstom kažejo na druge. Direktor ,poln odgovornosti, spravi podjetje v stečaj, ima denar za advokate, ki ga na sodišču zagovarjajo, da ni za nič kriv in odgovoren, ker je bila pač taka situacija na trgu, potem gre pa v novo direktorsko službo. Prezelen si ti, bebo nedonošeni, da boš meni razlagal stvari. Nauči se najprej v kahlo srat, namesto v plenice, potem se bova pa kaj pogovarjala.
[/quote]

Meni lastniku boš odgovarjal, bi šlo?

Hahaha, a odgovarjal, da bom? Komu? V Sloveniji je odgovorna funkcija samo za dobro plačo vleči. Ko je treba za kaj odgovarjat, se pa vsi izgovarjajo na nepristojnost in s prstom kažejo na druge. Direktor ,poln odgovornosti, spravi podjetje v stečaj, ima denar za advokate, ki ga na sodišču zagovarjajo, da ni za nič kriv in odgovoren, ker je bila pač taka situacija na trgu, potem gre pa v novo direktorsko službo. Prezelen si ti, bebo nedonošeni, da boš meni razlagal stvari. Nauči se najprej v kahlo srat, namesto v plenice, potem se bova pa kaj pogovarjala.
[/quote]

Pa tocno takega rabim!!!, da tudi potem ko izcrpam podjetje in nakuham kup peezdarij, da bo imel tolk samoodgovornosti da bo s svojim premozenjem reseval podjetje . Ne da da da v stecaj. Tako . A si za ? dej povej no….
Takoj te zaposlim…. lahko tud s prsti kazes okoli…. pa tud plenice lahko nosis , sej bos itak sam v firmi te noben ne bo videl.

New Report

Close